Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
207
...
299
>
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
29 май 2022
Играх я, в един момент ми омръзна. Става, по-добра от 5-цата, ама мнг от мисиите са ми копи-пейст една на друга.Беше забавно единствено, щото по-голямата част я играх с един приятел.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
29 май 2022
Far Cry 6 става. 6/10. Mindless fun. Сложи да говорят на Испански.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
29 май 2022
Найтчо, такива като тебе захлюпени, могат да се чувстват специални само в такъв сайт с 5 човека. Сипвал ми бил😀 сякаш ми дреме, за разлика от теб. Аз съм успял в професията си и социалната среда, и си живея живота, а ти се мъчи тук кибер мишок😂
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
29 май 2022
igra4 написа
Найтчо, такива като тебе захлюпени, могат да се чувстват специални само в такъв сайт с 5 човека. Сипвал ми бил😀 сякаш ми дреме, за разлика от теб. Аз съм успял в професията си и социалната среда, и си живея живота, а ти се мъчи тук кибер мишок😂

Абе щом за теб това да си купиш конзола за 1200 лева или да пре-ордърнеш видео игра за 140 лева е голямо събитие - не си особено успешен. Поне не финансово.
А социално ... не знам. Да излизаш с 5/10 жени и футболни запалянковци не е постижение Саше ;d

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
29 май 2022
@The_Doctor46, както го писаха mindless fun. Не съжалявам, че я изиграх, ама и да не бях нямаше да е загуба. За тия пари е ок и ако си с подходяща нагласа можеш да имаш доста фън. Шутинга е приятен, света е красив, сторито е ... meh. Малко като онези Б филмите по касетките, когато бяхме млади Ако имаш нещо по-належащо, цъкай него, таз няма да избяга.

Играчки, пак ме уби с аргументи и факти... пълен паляк. А аз се чудя, що някои мислят такова тъпо парче за трол - ето затова.

Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
31 май 2022
@LethianDream, тъкмо завърших GhostWire: Tokyo и се чудех какво да метна, като чуденката ми беше точно към Маскарад....и се сетих, че отдавна не съм влизала тук и става да метна едно око, ако успея да избутам и ми задържи вниманието достатъчно, да си съставя мнение, ще пиша. Но в момента, в който преочетох, че има трудни пъзели, ме спечели на момента.
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
31 май 2022
В момента съм на Alice: Madness Returns иначе разпускам по малко на ден основно с Zombie Army Trilogy.
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
31 май 2022
В момента си разцъквам Хитман новата трилогия и се размазвам от кеф. Най-големия минус на играта, според мен, е че има толкова мнг неща които не работят, освен ако си свързан със сървъра. И то, в сингъл плейър игра. Дано някой ден да изкарат някакъв пач за това. Иначе, играта за мен е чук. Всяка мисия е пясъчник, който можеш да измисляш какви ли не начини за да я минеш. Взели са това което трябва от Absolution и са възстановили ДНК-то на по-старите. Доста съм доволен.
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
01 юни 2022
Ех, първата Алиса на Американ МакГий ми беше (и все още е) супер-любимо заглавие. Продължението така и не изиграх.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
01 юни 2022
Art3mis написа
@LethianDream, тъкмо завърших GhostWire: Tokyo и се чудех какво да метна, като чуденката ми беше точно към Маскарад....и се сетих, че отдавна не съм влизала тук и става да метна едно око, ако успея да избутам и ми задържи вниманието достатъчно, да си съставя мнение, ще пиша. Но в момента, в който преочетох, че има трудни пъзели, ме спечели на момента.

За мен са трудни, аз съм тъпо парче, за теб може да са фасулски Но ще ми е интересно да ти прочета мнението, един от хората си, на които винаги бих се доверил за мнение преди да си купя даден адвенчър/куест Аз поизоставих Маскарада тези дни, че ме изнерви един пъзел с Едип и лебедите, а както казах, не мога да седна и да ровя за решение в нета, преебава ми се целия кеф от играта. Играеш си го сам и когато го решиш- тогава. Дано не излезе продължението, докато го реша тоя пъзел И не, не ме спойлвай, като го решиш

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
01 юни 2022
Вчера затвориха Survarium и реших да поиграя за последно:

https://imgur.com/gallery/N80mPUM

LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
01 юни 2022
Изглежда ми като бледо копие на CS-а, за първи път чувам за такава игра... И аз бих я затворил
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
01 юни 2022
@LethianDream, Може да пробваш да си рестартнеш епизода със съответния герой, аз бях забила яко в дед енд - седя си в един коридор между трима патолози, никой от тях не мърда и ми препречва пътя, не мога да мръдна и няма никакво действие, нито диалог, нито мога д аползвам каквото и да абилити...след рестарт, когато стигнах до този момент, дъщерята дойде при мен и действието продължи.Много четене има и съм съвсем в началото.Но дотук бива, даже доста.
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
02 юни 2022
Този Маскарад да попитам продължение на оригиналната игра ли е, спин-оф ли е, преработка ли е? Как се позиционира?
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
02 юни 2022
По-скоро си е отделна игра в света. Продължението го готвят и отлагат няколко години вече..
Оригиналната игра си е различен жанр- екшън RPG, докато тази част на Маскарада е съвсем различна като концепция- основно е адвенчър/куест, имаш трима герои и обикаляш локации и разследваш, няма стрелби и т.н. Както Артемис каза, има много четене, пъзели и загадки и основно се набляга на наратива и дълбочината на героите.
<
1
...
207
...
299
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.