Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
209
...
301
>
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
08 юни 2022
Живея в Бургас от близо 30 години, но съм от Трявна.
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
08 юни 2022
Заглавие номер 180 - Resident Evil Village - доста добро заглавие бих казал. Може би наравно със седмицата. Вярно, доста стреляне има, но някак си ми беше по-напрягащо. Известно време няма да играя хорър игри
Към края става много яко. Има доста lore от предните игри, които не съм играл (само седмицата и осмицата) и не всичко ми е ясно. Ще трябва да гледам някое клипче explained, за да разбера повече.
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
08 юни 2022
То и аз не съм играл много от RE игрите. Минал съм 4, 7 и 8. Старите бяха с това танковото управление и не ми допадаха. Може би трябва да взема римейковете на 2 и 3, но и аз си набавих липсващото стори от видео на времето.

Иначе снощи събрах всички ачийвмънти на третия Вещер. Оставаха ми 15тина, ама със скачане по сейфове стана сравнително бързо.

Пробвах Diablo Immortal... Адски тъжно е, щото играта като игра си едно прилично Диабло(по-скоро мобилно 3 отколкото каквото и да е друго, но на мен и 3 ми допада, макар по различни причини от 2 да речем). Обаче с микротранзакциите... Буквално съсипват една приятна игра. То ясно, че е f2p и трябва все някак да направят пари, но това е прекалено. Да беше само козметика, щях да съм ок, но тук... Събрано е всичко най-лошо от микротранзакциите - луутбоксове; тиъри на прогресията, някои от които не само трудно а направо недостъпни, ако не платиш; луут с ниски проценти дори да платиш, за да плащаш пак и пак; стори дето ти го навират на всякъде. Кой каза, че Близард вече не са иноватори - за първи път виждам season pass, за който плащаш и ако не влизаш всеки ден, губиш награди, за които така и така вече си платил. Жалко за играта.

logout
Мнения: 346
Цитиране
08 юни 2022
Жалкото е, че в Diablo Immortal имат добри идеи за PvP и ранкинг системата с фракциите (Immortal и Shadow), но прогреса е заключен твърдо зад микротранзакции и няма начин дори и с много фармене да се извадят или закупят. Лошото е, че се опитват да върнат пак магазина, както в началото на D3, но сега вече се минава задължително през тяхна валута, т.е. не можеш да изкараш реални пари. Иначе Season pass-a за 15 евро (пълния) имаш 40-45 дена да го изфармиш и ако не успееш губиш всичко неоткючено от него, което е пълна тъпотия.
Иначе играта е като експанжън на D3, да го бяха пуснали като такъв по-добре, но като гледам ревютата фенската маса са се погрижили да е успешен и сегашния вариант.
То общо взето на Близард ММО потребителите са си свикнали с техните постоянни транзакции, не им прави впечатление и продължават да ги стимулират да не променят модела.
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
08 юни 2022
И както все обяснявах, че имам игри за 1 година напред да играя, така сега не знам какво да играя след РЕ8 . От моите сякаш за нищо нямам мерак да играя, иска ми се някоя нова да си взема. Но ще гледам да не се поддавам, че само трупам иначе игри.
От наличните ми се чудя за:

Infamous Second Son (към това клоня сякаш най-много)
Until Dawn
Dishonored 2 (също добър кандидат)
Assassins Creed Valhalla
Batman Arkham Knight
Persona 5 Strikes
Mafia 3
Mass Effect Andromeda

Mitko6000
Мнения: 1226
Цитиране
08 юни 2022
От това което изброи, моите топ 3 предложения са:

Infamous Second Son (добра супергеройска игра, която смятам за малко недооценена. Ако си играл предните части, мисля че пак ще ти допадне като геймплей. Историята е реално като копи пейст на X-Men и дискриминация към хора със суперсили от страна на нормалните.)

Until Dawn (интерактивен хорър филм, но добър такъв. Изборите в играта я правят)

Batman Arkham Knight (най-добрата игра за Батман до момента. Историята и прекалено много мисии с батмобила настрана, никоя от предишните не се доближава към фантазията и симулацията на това да си Батман. Освен може би Origins. Звуча като IGN, но наистина го мисля).

Мафия 3 мисля, че е доста зле и скучна, AC Valhalla отначало е сравнително добра, но след като минеш 20 часа от нея е все едно и също. Останалите не съм играл.

nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
08 юни 2022
Не знам имаш ли PS+, доколкото помня си с петица, в PS+ колекцията(достъпна на всички с PS+ и PS5) има и Second son и Untill Dawn ако не се лъжа. Та най-малко можеш като демо да ги ползваш. Ако нямаш PS+ вече е друга тема.

Иначе добър ти е списъка. Мафията е много повтаряема и средна работа игра, но с подходяща нагласа е фън. По-скоро ми хареса. Имай предвид, че и Андромеда та и Асасина са си... Доста дълги(особено Асасина), ако не ги претупваш де. Та прецени как си с времето. Аз Валхалата ще я пробвам на РS, ама като пуснат тука новия абонамент. Кефи ме, на РС си я изиграх. Ситуацията с нея е - не е гурме храна, ма понякога ти се ядат едни прости картофки, нали

Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
08 юни 2022
Да, от плюса ми са някои заглавия, т.е. колекцията за абонати на плюс и притежатели на ПС5.
Аз съм си фен на асасините (от Ориджин насам), признавам и ми се играе Валхалата, но в момента дискът е в брат ми.
Даже си инсталирах Одисеята (която изръчках почти до основи и имам към 200 часа на нея), че имах на последното ДЛЦ няколко недовършени мисии в Атлантида.
The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
08 юни 2022
Аз най-много препоръчвам Dishonored 2. Until Dawn не съм играл.Като "ортодоксален" фен на Mass Effect,за мен Andromeda беше жив ташак с поредицата,но ако я гледаш като stand alone заглавие,може и да не е чак толкова зле.Същото е положението с Мафия.Завиха твърде много към GTA(което за мен е супер минус).Циклиш някакви мисии и не се чувстваш като мафиот,а като пиколо. Няма я атмосферата на предните мафии.Някак несериозно стои.Асасина си е скучен,да,но не е чак зле.Аз я изтрих след 22 часa.Персоната е добра,а в момента и аз играя Arkham Knight.За сега ми харесва.Това от мен
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
08 юни 2022
Рос, даже може да ти дам поредността в която да играеш, грам не ги слушай тези тримата, нищо не разбират

Почваш с една от най-великите игри Dishonored- най-добре с първата част, ако я нямаш, я купуваш на промото, което ще дойде сега в Съмър Сейла тези дни После изиграваш двойката

Като ти писне, слагаш диска на Валхалата и я цъкаш едни 150-200 часа отворен свят.

Като и това ти писне, почваш Until Dawn, хорър си е, и то култов, така че сега след RE8 няма да ти е кеф да я играеш веднага.

Това е от мен, успех с мисията на моста на първия Dishonored! И играй с пичката Емили втория

BloodDagger
Мнения: 260
Цитиране
11 юни 2022
Разцъках малко Maneater (нали я пуснаха безплатната в Epic) и ме удари носталгията по Jaws Unleashed. Прекрасна разпускаща игричка. Дали ще я приключа не знам, но пък много и се кефя.
Donfibrone
Мнения: 1
Цитиране
13 юни 2022
Пробвайте, Curse of the dead gods. Изключително приятно изненадан съм. Много зарибяваща, вече имам над 20 часа и въобще не ми е омръзнало. Напротив дори.
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
14 юни 2022
nightwarrior написа
Не знам имаш ли PS+, доколкото помня си с петица, в PS+ колекцията(достъпна на всички с PS+ и PS5)

Не знам дали това е коментирано, ама PS+ колекцията е достъпна и ако имаш другарче с PS 5-тица. Логваш се в конзолата му и ако имаш плюс игрите ти се добавят в библиотеката и после можеш да си ги цъкаш на PS4-ката

Иначе мен Until Dаwn бая ме издразни и я дропнах след час и нещо игра. Кара те да избираш само абсурдни опции, а нещото което бих направил ако преживея такава случка наистина я няма в играта. Не само че сюжетът е изтъркан, не стига че героите са антипатични глупави тийнове, ами играта третира и играча като такъв Ако си фен на "убийствен пъзел" и филми от типа на "група младежи отиват на излет на майната си и им се случват гадости" тогава може и да ти харесва това нещо.

Mafia 3 е абсолютен боклук - усеща се като Mafia 1 римейка, ама правен от най-евтините индийци.

Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
15 юни 2022
Аз докато се чудех какво да играя след РЕ8 взех, че пак я изиграх на NG+. Тя се минава вече за 8-9 часа без да бързаш и барабар с опционалните босове и зони. Чудя се дали и още един рън да не направя даже - отключих безкрайни амуниции за една картоматка и вече е голям кеф да ги трепеш без да те е страх, че ще останеш без патрони, както се случваше чат-пат на първо изиграване. Пък и пак ще пощипна на лейди Димитреску голямата дупара
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
15 юни 2022
Минах играта "Liquidators" в Steam. Безплатна е, може да се понрави на някои от хората тук.
<
1
...
209
...
301
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.