Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
210
...
299
>
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
20 юни 2022
Завърших Planescape: Torment. Книг...играта е шедьовър. Не знам какво повече може да се каже. Като главна история мисля, че ми е топ 1, с близък подгласник Disco Elysium. Може би New Vegas, макар че там по-скоро страничните истории бяха най-ценните, точно както и в Witcher 3.

Дълго време ще остане в съзнанието ми, вчера цяла вечер четох фен-теории за големия грях на TNO. Историята и диалозите са просто на космическо ниво.

Но ако някой обмисля да знае, че има много четене и според стила на игра - малко (доста морално остарели) битки. Приемете я по-скоро за книга в интерактивен вариант, но всеки ред си заслужава.

Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
20 юни 2022
Аз си поръчах тъкмо Biomutant. Следя от край време това заглавие - още от първите трейлъри ми се видя симпатично и най-сетне ще го разцъкам. Някой тук играл ли я е?
Като цяло по оценките гледам, че не се претрепват да я хвалят, но на мен ми се струва, че ще ме накефи.
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
20 юни 2022
Rostik79 написа
Аз си поръчах тъкмо Biomutant. Следя от край време това заглавие - още от първите трейлъри ми се видя симпатично и най-сетне ще го разцъкам. Някой тук играл ли я е?
Като цяло по оценките гледам, че не се претрепват да я хвалят, но на мен ми се струва, че ще ме накефи.
Дано да си я взел евтино. Играта за мен беше пълен провал. Има интересни идеи,готин свят,но реализацията е под всякаква критика. На релийза поне,нямаше никакво значение какъв билд правиш.Нищо не работеше. Помпа си някакви статистики,но не усещаш никаква разлика.Да не говорим начина по,който поднасят историята,доколкото я има. Всичко е реализирано толкова зле,че я изтрих по средата. Това разбира се е личното ми мнение. На някой може да му е допаднала.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
20 юни 2022
Има промо в Озон сега и аз се чудя дали да я взема Рос, кажи и ти мнение като я почнеш.. На Доктора му нямам никакво доверие като Соулс фен
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
20 юни 2022
@lyubohar
Не случайно е на първо място в списък на GND Tech:
https://gnd-tech.com/2017/12/the-ten-best-stories-in-video-game-history/
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
20 юни 2022
@charcharo, знам, тя на много места е на първо място и заслужено

Относно Biomutant - минал съм и играта и експанжъна, за мен беше супер. Не усетих никакви такива проблеми, каквито Доктора споменава, но все пак не съм задълбавал с различни билдове, минах си я еднократно и беше доста добър Xcom клонинг със супер атмосфера и забавни герои.

Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
20 юни 2022
Любо, говориш за Mutant Year Zero, струва ми се.
Вярно, че и там има подобно изглеждащи герои - антропоморфни животинки-мутанти и пак е пост-апокалиптично, но Биомутанта е друго заглавие.
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
20 юни 2022
Оф, сори, да
Зачудих се дали не ги бъркам, щото го знам и това, и сърчнах и видях някакво животно и реших, че съм на прав път, хахах
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
20 юни 2022
Мутанта е класика, даже пак ми се доигра Патицата с шотгън
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
20 юни 2022
Благодарение на добрите хора от ЕПИК и аз го поцъках Мутант Нулева Година и ми хареса, но този жанр някак си така и не ми влезе. Опитвам се да се сетя дори дали изобщо имам цяло заглавие изиграно от този тип, но май няма. Зигравах се и с Wasteland 2 навремето, но и там изтраях 5-6 часа.

А, пардон, сетих се (всъщност погледнах си в списъка с изиграни игри) - ако може да се каже, че е същият жанр, изиграх навремето Knights of the Old Republic 1 и 2 - прекрасни заглавия и двете. А също и Anachronox.

LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
20 юни 2022
Там си е много специфика, обикновено нормалната трудност е брутална сеч за хора, които не са наясно със спецификата на този тип игри и това малко или много отблъсква хората- и Wasteland, и XCOM, и дори Мутанта.
Роглайковете и те са така- или цъкаш до откат и се зарибяваш зверски (както аз с Darkest Dungeon) или се отказваш и минаваш на по-спокойни игрици
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
20 юни 2022
И аз много ги играя тия - XCOM, мутанта, Gears of war-базирана имаше една миналата година. Много ги ям, но наистина са малко тегави в началото. Wasteland за мен не е точно в тоя жанр - по-скоро е класическо RPG като Fallout с подобни на XCOM битки (и то май това чак в третата го вкараха).

Роглайковете аз ги слагам на друго ниво по сеч Колко мъчих и Darkest Dungeon, и Хадес...В тия поне знаеш, че ще свърши

The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
20 юни 2022
Чшш,ей,солусджиите сме най-надеждни. Щом соулсджия ти каже,че статистиките не бачкат,значи е така Сега може да са го оправили,но на релийза беше ташак.
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
20 юни 2022
Абе то поначало ми изглежда играта, че и без това не е много дълбоко РПГ и статистиките не играят кой знае колко. За мен лично е ОК, даже предпочитам така, понеже ми е досадно да преглеждам тонове екрани с екселски таблици със статистики и да се чудя какво да развивам.
GoW, Darksiders, Асасините, Shadow of Mordor/War - екшън игри с доста опростен РПГ елемент, точно както ми харесва и се надявам и Мутантчето да е такъв тип.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
21 юни 2022
Поръчах си Биомутанта, да се молим да е добър Дойдоха ми едни ваучери за Озон като подарък за рождения ден и трябваше да се изпукат
Утре да видим новия Плюс какво ще предложи, а четвъртък ще обявят официално датата за "Plague Tale: Requiem" и ще пуснат геймплей трейлър.
Готина седмица се очертава
<
1
...
210
...
299
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.