Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
211
...
298
>
Rostik79
Мнения: 2204
Цитиране
21 юни 2022
А, какви са тези ваучъри за рожден ден от Озон?
Не са ми пращали такова нещо предните години, а наближава (да не казвам кой поред) рожден ден след няколко седмици.
LethianDream
Мнения: 2505
Цитиране
21 юни 2022
https://www.ozone.bg/podaratsi/vaucheri/

На мен ми подариха 3 x 50 лв (аз почерпих в ресторант за 130 лева, така че малко танту за кукуригу стана). Готиното е, че ти си избираш какво да си вземеш с тях, пазаруваш си както обикновено, като стане време за финалната поръчка, триеш ваучера отзад със стотинка и добавяш кода към поръчката и автоматично ти маха съответната сума от поръчката.

Rostik79
Мнения: 2204
Цитиране
22 юни 2022
Поцъках час-два Биомутантчето и засега съм доволен. Битките се очертава да са интензивни и разнообразни, използваш почти поравно стрелба и ръкопашен бой и нататък гледам се отключват интересни и зрелищни комбота. Графиката е малко outdated, но за почти инди заглавие и ОК. Озвучаването, по-точно някои от звуцитете са някак си слаби. Примерно скачаш във вода и се чува един слаб плясък, все едно малко камъче е хвърлено. Още крафтинг системата не съм проучил.

(за тези ваучери помислих, че ОЗОН ги дават като имаш рожден ден. Оня ден приятелката ми пазарува в Билла на рождения си ден и получи ваучер 15% намаление, та затова си помислих, че и Озон имат нещо подобно)

bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
23 юни 2022
Върнах се на мултито на Black Ops 2 на PS3 ката. Събираме се хиляди в сървърите, остава си най доброто мулти в историята. Не знам вече колко хиляди часове имам там.
The_Doctor46
Мнения: 1770
Цитиране
23 юни 2022
Снощи приключих The Quarry. Ако харесвате типичния сценарий-група тийнове в гората,значи ще ви допадне. Слаба история,кофти писане и герои,но въпреки това ми хареса Нещо ме теглеше да я играя и да видя какво ще стане по-нататък. Може би беше заради атмосферата,но си я играх с кеф. 8 часа за тези пари е абсурдно обаче.
LethianDream
Мнения: 2505
Цитиране
23 юни 2022
Докторе, аз й се точех, но и мен пълните пари ме спряха, явно ще изчакам малко да падне цената и тогава ще й се хвърля.
The_Doctor46
Мнения: 1770
Цитиране
23 юни 2022
Да,изчакай. То принципно има поле за преиграване ,ако искаш да видиш различните последствия от различните решения,но пак не си заслужава тази цена. Кой се прецакал,прецакал(аз)
Mitko6000
Мнения: 1208
Цитиране
23 юни 2022
Аз също гледам към The Quarry, защото съм играл Until Dawn, която е на същите хора и бях останал много доволен от нея. Но пълна цена за игра-филм, малко множко ми идва. Може към края на годината ако се хване някое стойностно промо да я добавя към колекцията и нея. Надявам се да стане както с Детройта, който излезе през 2018 пролетта, но към Декември беше 40 лв.
Panthers
Мнения: 128
Цитиране
27 юни 2022
Аз играя ghost of tsushima на петицата. Играта е хубава определено, но в никакъв случай не е нещо невиждано. Много хора е хвалиха играта и може би доста завиших очакванията си. В същото време играя AC Origins на серия х и честно каза все едно играя една и съща игра. Картата, като икони и събития е същата. Индикатора за видимост е същия. Откриването на места по картата е същия. В ghost of tsushima използвам само директен подход, а и самата игра явно е направена да се играе така. В Origins също предпочитам директния бой. В ghost of tsushima битките са по-добре реализирани (за моя вкус), а свободното движение по картата и катеренето е доста по-добре реализирано в Origins. И двете игри са хубави. Просто АС серията винаги ми е била средна ръка игра. Играя ги, кефя им се и след това ги забравям. А ghost of tsushimaочаквах да е от игрите, които ще помня след време, а не поредния асасин.
Rostik79
Мнения: 2204
Цитиране
28 юни 2022
При бойната система има огромна разлика между Origins и Призрака (в полза на последната).
Mitko6000
Мнения: 1208
Цитиране
28 юни 2022
Във всеки случай, мисля, че бойната система на Цушимата е много над която и да е AC игра. При Origins обаче, също мисля че бойната система не е за изхвърляне. Като цяло за Origins, мога да кажа, че е последната действително добра игра от поредицата (Odyssey и Valhalla имат своите позитивни страни, но са ми прекалено монотонни и грайндерски). Темплейта за AC на Ubisoft е да през няколко години да пуснат игра от поредицата с нов енджин, механики и елементи които като цяло движат поредицата напред. И така се получава игра, която не изглежда копи-пейст. Изглежда една идея по прясна, сякаш нещата в нея са били мислени и планирани. Но понеже AC бе поредица в която всяка година има нова игра, измежду тези прогресиращи игри, има игри като Odyssey, Valhalla, Brotherhood, Revelations, Rogue, Black Flag също в някаква степен спрямо 3, които използват на готово това което е въведено и не добавят почти нищо ново.
Rostik79
Мнения: 2204
Цитиране
28 юни 2022
След 15тина часа на Биомутантчето вече разбирам защо играта има преобладаващо средняшки или малко над средняшки оценки. Като цяло заглавието е съвсем прилично, но са го натъпкали до козирката с всякакви механики и в един момент си overwhelmed от множеството им. В един момент имах около 20 активни странични мисии + 4-5 основни, но това е най-малкото. В играта има кажи-речи каквото се сетиш от жанра - от скилове и перкове, крафтинг, ъпгрейди на оборудване + модване на оборудването (оръжия и брони) с допълнителни слотове, по които да слагаш разни джаджи; по отношение развитието на героя съответно вдигаш стандартните нива, но можеш да слагаш и точки по резистанси, биомутации, комбота и ... още скилове и перкове, разпределени в няколко категории. Някои комбота работят само при определени оръжия и трябва доста неща да запаметяваш и много от механиките не са особено интуитивни. А, да - имаш и кармична система, търговци, няколко вида вида ресурси за ъпгрейд/крафтинг/модване (отделно са самите джаджи, които ти трябват за сглобяване), превозни средства, фракции ... Превозните средства могат и те да се ъпгрейдват. Имаш и един постоянен компаньон (един скакалец-робот), на който също отключваш умения. И съм разкрил досега около 20% от света

Историята е скучновата и безинтересна. Интересно е решено озвучението - реално почти цялата игра с малки изключения се озвучава от един актьор. Животинките в света дърдорят на някакъв техен език, а разказвачът (който всъщност е въпроснят скакалец-робот) "превежда" на човешки език. При това не е 1:1, а примерно говори "Той казва, че един-какво си....". Намирам това решение за готино. Вероятно са го направили да спестят някой лев, но се е получило добре.
Кефи ме атмосферата и битките са забавни. Има някои оригинални хрумвания. Например отключих умение, при което по време на битка генерираш нещо балон около себе си и почваш да се тупкаш из бойното поле, а по-дребните врагове полепват по балона. После пукаш балона и тези, дето са полепнали се разхвърчават. Доста смешно се получава

Panthers
Мнения: 128
Цитиране
28 юни 2022
Както писах по-горе и аз мисля, че бойната система е по-добра в Ghost. Относно АС игрите и аз съм на това мнение. На няколко години се получава някоя по-добра и после пак 2-3 средни игри. За тях си знам. Винаги е повече от същото. Просто от tsushima очаквах повече. Пак ще я врътна. Не е, като да е играя с нежелание или нещо подобно.
LethianDream
Мнения: 2505
Цитиране
30 юни 2022
Започнах Last Stop, още съм в началото, но се очертава много готин модерен куест. Играеш с трима персонажа, избираш какво да кажеш и направиш. Едната героиня любимка, агент на ДС, изшиба се с някакъв черен и се прибра после при семейството си
Анимацията е добра, имам забележки само по движението на героите, но се свиква с времето.
Rostik79
Мнения: 2204
Цитиране
30 юни 2022
Докато я проверявах тази Last Stop ми се появи някакво заглавие The Last Stand: Aftermath, което ме заинтригува - изометричен зомби-сървайвъл, май е rogue и като умреш почваш отначало, но някои бонуси се пренасят в следващия рунд. Ще си го сложа за следене заглавието.
<
1
...
211
...
298
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.