Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
212
...
298
>
The_Doctor46
Мнения: 1764
Цитиране
30 юни 2022
Аз си взех Фар Край 6 и съм доста приятно изненадан. Може би защото нямах никакви очаквания,даже напоротив,мислех,че ще ме разочарова,но се забавлявам стабилно.Има сума неща за правене(даже малко твърде много) ,света е красив,забавно е да трпеш наляво и надясно по всякакви възможни начини. Едва ли може да се очаква кой знае какво от историята,но пък не ми е тотално безинтересна. Това с модването на оръжията е добро,но пък няма никакво реално приложение. Хубаво са искали да вкарат тактически елемент,доста слабо релаизиран обаче. Сканираш гадове,гледаш към какво са слаби,уж планираш нещо,но и с най-обикновен патлак им трябват 2 изстрела в тиквата. Също твърде много системи са набутали. Ъпгрейдваш кампове и тн. пак без особен смисъл. Парите,които дадох си заслужават според мен.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
30 юни 2022
Това да имаш ниски очаквания и после играта да ги надмине е добра тактика. Но да, това ще им призная - много е дълга играта.
lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
30 юни 2022
The_Doctor46 написа
Аз си взех Фар Край 6 и съм доста приятно изненадан. Може би защото нямах никакви очаквания,даже напоротив,мислех,че ще ме разочарова,но се забавлявам стабилно.Има сума неща за правене(даже малко твърде много) ,света е красив,забавно е да трпеш наляво и надясно по всякакви възможни начини. Едва ли може да се очаква кой знае какво от историята,но пък не ми е тотално безинтересна. Това с модването на оръжията е добро,но пък няма никакво реално приложение. Хубаво са искали да вкарат тактически елемент,доста слабо релаизиран обаче. Сканираш гадове,гледаш към какво са слаби,уж планираш нещо,но и с най-обикновен патлак им трябват 2 изстрела в тиквата. Също твърде много системи са набутали. Ъпгрейдваш кампове и тн. пак без особен смисъл. Парите,които дадох си заслужават според мен.

От цялото ти описание звучи като да не са си заслужавали
The_Doctor46
Мнения: 1764
Цитиране
30 юни 2022
lyubohar написа
The_Doctor46 написа
Аз си взех Фар Край 6 и съм доста приятно изненадан. Може би защото нямах никакви очаквания,даже напоротив,мислех,че ще ме разочарова,но се забавлявам стабилно.Има сума неща за правене(даже малко твърде много) ,света е красив,забавно е да трпеш наляво и надясно по всякакви възможни начини. Едва ли може да се очаква кой знае какво от историята,но пък не ми е тотално безинтересна. Това с модването на оръжията е добро,но пък няма никакво реално приложение. Хубаво са искали да вкарат тактически елемент,доста слабо релаизиран обаче. Сканираш гадове,гледаш към какво са слаби,уж планираш нещо,но и с най-обикновен патлак им трябват 2 изстрела в тиквата. Също твърде много системи са набутали. Ъпгрейдваш кампове и тн. пак без особен смисъл. Парите,които дадох си заслужават според мен.

От цялото ти описание звучи като да не са си заслужавали
Както казах,нямах очаквания,a геймплея ми е забавен за сега. Има интересни идеи,но можеше да е много по-добре. За 40 кинта,смятам,че не съм се прецакал.
Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
01 юли 2022
И аз съм навит да я играя, Доктора потвърждава и моите очаквания - забавна стрелялка, без особено да те ангажира. Като да гледаш някой екшън-филм на Майкъл Бей или Брукхаймер и да се кефиш на експлозии и преследвания с коли. Поне досега не са ме разочаровали ФарКрай игрите, дори и петицата ми беше интересна, макар да е най-слабото заглавие от серията.
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
01 юли 2022
Да аз и като я изиграх го казах, стрелбата е фън, света е красив, сторито е meh, ма не пречи в тоз тип игра. Аз я минах с абонамент за месец за Ubisoft-ската услуга. Ми за 30-40 лева играта е повече от ок, сега някой ако е бухнал 60 евра да я играе, сигурно ще има лош вкус в устата.

Както каза Ростик, то си е като безмозъчен екшън с много експлозии. Вярно, не всеки се кефи на такива, ама мен много ме разпускаше след работа да скоча от самолет в някоя плантация за наркотици и да раздавам справедливост като Рамбо

LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
04 юли 2022
Уикендът поиграх малко повече и идвам да ви споделя впечатления:

1/ Saints Row The Third Remastered - по-свежата версия на GTA- изкефих се на макс, само пуцане и безумия, направих си героинята няква секс свежарка ала Уондър Уоман и газя по улиците Култов асасинейшън беше да убиеш някъв скапан диджей, като си пускаш някво радио в колата тип Нова- рейв за "редене на кашони", за да го "извикаш" да излезе боклука С кеф ще си я играя, докато чакам новата част на Saints Row в края на август.
2/ Ghost of Thushima - почнах толкова хвалената игра. Тотален мех и разочарование дотук, нищо общо с Асасина, както опитахте да ги сравнявате по-горе. Дори историята в Асасина, която е най-слабото звено там е класи НАД Цушимата Ще видим, де, още съм в началото. Може да ме изненада приятно нататък, но надали. Визуално играта е чудесна (ако някой я играе на нещо различно от Куросава mode, това е престъпление срещу човечеството и трябва да бъде съден в Хага!), но геймплейно е "привзела" безскрупулно от Асасините, Dishonored и какви ли не игри.
Няма това чувство да играеш мисия след мисия и да не усещаш как минава времето, тук е мъка всяка мисия и постоянно се чудиш кога ще се случи нещо интересно. И какви са тези "Ветровееее, гонят ме през цушимските клади и монголци раздират без пощада душата ми млада".

The_Doctor46
Мнения: 1764
Цитиране
04 юли 2022
LethianDream написа
но геймплейно е окрадена безскрупулно от Асасините, Dishonored и какви ли не игри.

Искаш да кажеш,че Цушимата е окрала безскрупулно Dishonored и асасините,защото така като си го написал,изилза,че другите игри са ограбили Цушимата,а не обратното.
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
04 юли 2022
Да, моя грешка в изказа Поправям си изречението.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
04 юли 2022
Довечера си пускам божествения PS Premium, да видя Сони как громи клетото рептилче Бил Гейтс.
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
04 юли 2022
Е, ти много закъсня, аз вече една седмица съм с него и съм доволен
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
04 юли 2022
божествена работа
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
04 юли 2022
Летиан, бях зает да правя пари, плажове ама сега ще гледам да намирам малко време и за PS-a, затова чак сега ☺️
Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
04 юли 2022
Да не продаваш царевица на плажа?
lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
04 юли 2022
Не чак толкова пари
<
1
...
212
...
298
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.