Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
213
...
297
>
morgoth_srs
Мнения: 510
Цитиране
04 юли 2022
Бе замогнало се е момчето - нали мутрафонова му плаща по 4000 на месец. Само не разбрах евро ли, левове ли, рубли ли, копейли ли
Rostik79
Мнения: 2199
Цитиране
05 юли 2022
Тези дни гледам в туича новото ДЛЦ на CUPHEAD - баси болните хора, дето са го правили това. Соулсовете не знам точно колко са трудни, но тази игра е лудница.
The_Doctor46
Мнения: 1761
Цитиране
05 юли 2022
Rostik79 написа
Тези дни гледам в туича новото ДЛЦ на CUPHEAD - баси болните хора, дето са го правили това. Соулсовете не знам точно колко са трудни, но тази игра е лудница.
Трудна е(и играта, и ДЛС-то),но Дист и други рънъри я спийдваха на втория ден. Първия да я минат и после рънове Този тип игри,технически са най-трудни,но пък специално CUPHEAD ,залага на "евтина" трудност според мен. Булетспондж противници.
lyubohar
Мнения: 3041
Цитиране
09 юли 2022
Продължих си с Anno 1800, което беше в почивка за година и повече. Мисля, че не съм виждал друга игра, за която 5г. след премиерата да излизат season pass-ове за DLC-та. Вече са 4 season pass-а, по един на година. Също така вероятно е играта, която ми е глътнала най-много пари, но си заслужава всяка стотинка. Вече е жива класика и надмина всички досегашни по всякакви критерии.
bojosan
Мнения: 1262
Цитиране
10 юли 2022
За не знам си кой път продължавам Дейс Гоне и Тсушима и хвърлям. Тоя път Тсушимата отлетя завинаги в коша, а на оня с патравия мотор ще му дам още един шанс да ме оттегчи до смърт преди да последва съдбата на Тсушимата. Но нема да го бавя много усещам.
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
11 юли 2022
MADiSON я врътнах набързо и без много да акцентирам върху ачивмънти, добре е , но нещо сега през лятото нямам вдъхновения за хоръри. Умерени пъзели, малко моткане, докато налучкаш определени решения, но общо взето логично. До голяма степен напомня Visage, за която се присетих, че така и не съм довършила.
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
21 юли 2022
Мадисън съм я набелязал за цъкане в даден момент, а тези дни смятам да се мятам на DreadOut 2, погледах трейлъра и бая ми допадна Но, да, лятото не е точно време за гледане на хоръри и играене на хорър игри, тамън стане тарапаната и свинщината и си вир вода станал..ама не от страх, а от жега
Rostik79
Мнения: 2199
Цитиране
21 юли 2022
Някой пробва ли Stray ("котешкия симулатор")?
Включена е в Extra - нивото на ПС абонамента и мисля като приключа с Биомутантчето да си взема такъв абонамент и да я видя, както и още няколко игри, които там ги има, като Returnal. Любопитно и оригинално заглавие ми се струва.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
21 юли 2022
Аз цъкам Stray. Проблеми (бъгове/гличове по-сериозни) нямам, ти си котка и правиш котешки ми ти работи- мяучиш (да, има такъв бутон), буташ разни работи, имаш една дружка роботче и т.н. Историята е, че се губиш от другите котаци, намираш роботчето и тръгваш да му решаваш проблемите ( и на големите роботи също). Казват че била кратка- 4/5 часа и 6 часа и 30 мин за 100%. Играл съм по-скъпи игри, с по- кофти сюжети и с по-големи обещания отколкото могат да изпълнят. Тук съм без претенциите и студиото не е надъхвало за играта много/много, така че (поне) засега съм доволен.
Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
21 юли 2022
Аз също си взех Stray на PS4 и съм доволен. Приятна игра е. Една проста концепция която е направена добре. Определено е нещо по-свежо в основата на една елементарна идея. Даже ми харесва, че не е поредната AAA игра с кинематографична история, в която трябва да прекараш много часове за да видиш финалните надписи. Достатъчо ми е напрежението на работа в момента, та малко котешки живот след работно време ми идва супер. За 60 лв, не знам дали си струва, но за 30 със сигурност. Но пък аз си я чаках още от миналата година, така че не ми пречи.
Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
22 юли 2022
Хора, имам нужда от мнение. Наскоро ме хвана носталгия към Lord of The Rings, и реших да си взема някоя от Middle-Earth игрите. Проблема е, че не знам коя. Навремето играх Shadow of Mordor малко на PS3 (порта беше трагичен, но нямах друг начин тогава, ама не издържах дълго и я оставих ). А на Shadow of War играх само демото за PS4. Но не мога да определя, коя ми харесва повече. Не съм решил също така дали на PS4 или PC ще ми е по-удобно (въпреки че в PS store-а има Summer Sale, докато в Steam не съм гледал), затова по-скоро бих се спрял на една от тях, вместо да взема и 2-те. Историята в SoM ми изглежда по-интересна. Геймплея в SoW изглежда като надграден обаче, макар че там пишат че имало повече грайнд, което мен мнг не ме кефи. Не знам. Според вас, коя игра е по-добра и защо? Говорим откъм, цялостен геймплей, история, DLC и 2-те игри като отделни пакети.
Rostik79
Мнения: 2199
Цитиране
22 юли 2022
Играл съм и двете игри - Mordror на компютър, War на ПС4 сравнително наскоро. И двете много ми харесаха, но симпатиите ми са към втората част. Там е силно надградена Намезис системата, създаването на армия, атаката и отбраняването на твърдини, бойните механики, стратегическо планиране. Например преди да атакуваш някоя силна крепост можеш да разгледаш кои са основните ѝ защитници и какви силни и слаби страни имат и съответно ти да си направиш армия с такъв профил, който да се възползва от слабостите. В крепостта има капитан, който е слаб срещу отрова - търсиш си сред своите някой с отровно оръжие. Сред защитниците има орк, който го е страх от карагори (онези кучета) - можеш да си "назначиш" капитан, който ръководи глутница карагори, но може и да нямаш наличен и да трябва да вербуваш такъв някъде из света. Отделно можеш да ъпгрейдваш капитаните си и да ги модифицираш с разни умения и оръжия. Може да ги пращаш да се бият на турнири да вдигат нива, но може и да загинат. Има сравнително дълбок микро-мениджмънт. Играта изобилства от механики в тази насока и донякъде е уникално Action RPG. Има усещане за мащаб и всичко си пасва със света на Толкин. Историята също е готина. Честно казано - почти не помня историята на първата игра, но тази ми беше интересна.

Друга разлика е, че Shadow of War не е отворен свят за разлика от предходната игра. Тук светът е разделен на отделни карти (всяка с главен замък), между които можеш да пътуваш само като fast travel. Има сравнително дълга крива на заучаване. Даже някои основни механики се отключват след 10-тина часа навътре в играта.

Първата я взех в Стийм преди доста години и беше на някаква ниска цена дори и тогава - под или около 10 евро.
Shadow of War я взех от озон за 12 лева на диск за ПС4. Дори и в момента е толкова - 12,49 лева

BloodDagger
Мнения: 254
Цитиране
22 юли 2022
@Mitko6000 Аз лично бих ти препоръчал да започнеш от Mordor, най-вече за да си наясно с историята (която не е кой знае какво). От към геймплей Shadow of War определено надгражда с повече движения, gear и подобрена Nemesis система, но за сметка на това на мен ми дойде overwhelming на времето. За разлика от Rostik, моите симпатии са към първата, в която съм изгубил много часове просто да обикалям като теле и да трепя орки (не, че и втората не го предлага). Във War просто имаш повече за правене откъм collectibles, имаш реална gear система и си създаваш армия, пазиш/превземаш крепости, докато в първата нямаш толкова отговорности. Та, най-добре ги карай хронологично, това е моят съвет.

Пробвах и аз Stray и съм много приятно изненадан. Точно такава игра ми трябваше. На морално старата ми 1060-ка я maxout-вам на 1440p с близо 60 кадъра през повечето време.

Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
22 юли 2022
Двоумя се дали да не си взема бъндъла с 2-те в PSN. Интересното обаче е че докато в нашия PS Store я дават за 45 лв, в Американския е 10 долара, което излиза към 20-на лв същия бъндъл с всички DLC-та. Навремето си бях направил отделен PSN US акаунт колкото да видя цените. Нз дали мога да добавям пари в долари в PS Wallet-a, но ще помисля още малко и ще преценя да ли си струва. Засега повече клоня към War заради по-мащабния геймплей и масови мелета. Забравих да кажа, Shadow of Mordor като излезе навремето го гледах в тубата до голяма част, защото компа ми беше слаб, а PS3 версията беше мъчение за мен. Така че, горе-долу съм наясно какво се случва.
lyubohar
Мнения: 3041
Цитиране
22 юли 2022
Защо не изчакаш 1 месец за Gollum направо, тия Batman-клонинги са доста изчерпани за мен (изиграх ги и двете, барабар с всички батмани).
<
1
...
213
...
297
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.