Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
214
...
298
>
Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
22 юли 2022
lyubohar написа
Защо не изчакаш 1 месец за Gollum направо, тия Batman-клонинги са доста изчерпани за мен (изиграх ги и двете, барабар с всички батмани).

И това е вариант, но Gollum излиза чак на 1.09 (и осъзнавам че верно 1 месец има. Времето лети дееба. ), доколкото гледах последния трейлър. А и от геймплея, някак съм със смесени чувства. Прилича ми на малко по-полирана версия на Styx. Ще се вземе в някакъв момент, но не мисля да е на пълна цена в никакъв случай. Мен много не ми пречи че са Батман клонинги, макар че ако си ги играл наведнъж с Батманите разбирам, защо може да омръзнат.

lyubohar
Мнения: 3043
Цитиране
22 юли 2022
Не, последователно си ги играх, през доста време. Но просто се усеща, че играя едно и също. Ама всъщност сега като се замислих повече, и двата Mordor-a доста ми харесаха, така че go for it
Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
23 юли 2022
Мисля да се спра на Shadow of War за PS4. Сигурно ще си взема Mordor от Steam в някакъв момент, защото имам недовършена работа с нея. Но системата за прехвърляне на Nemesis от първата във втората игра, реално я няма, защото сървърите на Mordor са спряни, а това беше една от причините да се замисля върху бъндъла за 2-те и доколкото гледам е нужна връзка със сървърите в първата че да се случи. Mordor като гледам има повече традиционен action-adventure геймплей, докато Shadow of War има това, заедно с повече RPG елементи и опции за мащабни мелета, както във филмите, също и повече разнообразни, макар и по-малки по размер локации. От малкото което съм играл от Mordor, помня, че беше малко мудно да се обикаля из отворения свят, но може и да е било от графиката на PS3. Навремето мнг цъках играта по Return of the King, където някои от нивата се развиваха именно в такива големи битки от филмите. А така като гледам, ми се играе точно това. Нещо с малко пресен twist към познатата бойна система от Батман и други механики от AC. Та, War ще е. Благодаря за мненията!
The_Doctor46
Мнения: 1764
Цитиране
24 юли 2022
Ся,понеже сме на вълна съвети,мога да взема The Division 2 за пет кинта,та въпроса ми е,става ли за нещо? Гледам някои я хвалят,други я хейтят здраво.Играл съм първата,не беше зле.Ако някой я е играл,да сподели.
Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
24 юли 2022
Лично на мен хич не ми допадна. Изтърпях я не повече от 2 часа. Помня с един авер се мъчихме заедно да я цъкаме, но нещо не ставаше и се ядосах и я изтрих. Не съм играл първата, нз дали е по-добра, но определно 2-ката не беше мой тип игра.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
25 юли 2022
Devision 2 e добра, в кооп е яка ще се зарибите, но ви чака сериозен гринд. Да не говорим че сиг за 5 лв ще взееш основната игра която е до 30 левел, а за да вдигаш дмч, армор , по яки оръжия и за да може да не те пребиват на другите места с 2 патрона, трябва да вземеш експанжана. 100 % съм сиг че той ще е 50 лв И аз така преди 10 месеца я взех за 10 лв ли беше не се сещам и накрая дет отида на основните неща все ме къртиха от бой (ендгейма) викам ко става ... прочетох и оп изненада, трябва ти експанжана. Взех го за 30 лв ли беше... и познай още 20 левела отгоре, 3 пъте по мощни оръжия ала бала. Играхме и вече като стигнахме до енд енд едн гейма яко гринд и я заебахме. Иначе стрелбата и самия свят са яки.
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
25 юли 2022
Дивизията 2 е чук за 5 лв, взимай и не го мисли. Даркблу точно е описал нещата, но може и без експанжън да се цъка, ендгейма си ги пребивах като кучета, но понеже играх с мега добър пич, който ми снесе ебати яките оръжия. Иначе ако разчиташ на това, което ще ти пусне играта, кура ми янко Точно както Даркблу описва нещата..
The_Doctor46
Мнения: 1764
Цитиране
25 юли 2022
Благодаря за мнението,момчета,ще я взема сега и ще проверя какъв е този експанжън,и колко ще ми искат.
Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
25 юли 2022
Аз я играх базовата и заглавието спокойно може да се мине сингъл и е пак забавна, особено за почти без пари. Но самата игра реално почва след сингъл-мисиите с коопа и там почва якия екшън. На първата имам 400-500 часа и само добри неща мога да кажа - мисля, че заедно с Borderlands 2 това са най-добрите looter-shooter игри. На втората по-малко играх, но доколкото знам има страшно много допълнителен контент, който както darkblue казва трябва да вземеш отделно.
Но пак казвам, че и базовата игра си има достатъчно съдържание. Не знам в какво състояние е сега базовата, но като я играх Юби вкарваха чат-пат разни безплатни ДЛЦ-та с отделни карти.
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
25 юли 2022
Снощи разцъках доста стабилно Avengers и съм много доволен. Като се има предвид, че ненавиждам филмите, които смятам за дъното или Марианската падина на съвременното кино, играта ме изненада адски приятно. Ударих едни 25 левъла с Блек Уидоу Наташа и пак ме сърбят ръцете да играя мулти довечера. Доста по-яко ми влезе от играта по Guardians of The Galaxy, която прехвалиха до небето, а се оказа посредствен шит. Не че Авенджърса е нещо феноменално, но щом 3-4 часа не ме пусна, значи Скуеър Еникс добре са се справили.
Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
26 юли 2022
Аз си взех Shadow of Mordor GOTY в Steam за 3 евро и се кефя доста. Навъртях й към 4-5 часа. Взех и Shadow of War Definitive Edition на PS4, и играх малко само за сравнение. Определено War ми харесва още повече. Самото й усещане докато е много по-добро, и много като това което търсех. Определено ще довърша Мордор преди стабилно да се хвана с нея, но си личи че оригинала си е като базова идея, докато War изглежда като нещо по-реализирано.
Като цяло, и за 2-те грам не съжалявам засега.

Що се отнася до Avengers, като Marvel фен, откакто излезе постоянно си променям мнението за нея. Бетата не ме впечатли, изиграх цялата след време, и... става. Тропах я, хвалих я, и това е. Историята е клиширана, но има чар. Геймплея ако се правят сесии за не повече от 1-2 часа бива, но дотам. Мулти не играя ппц, не знам дали става за нещо или не. Guardians обаче си беше изненадата на миналата година за мен. Мнг повече бях увлечен по нея, не само геймплейно, но и откъм история. Според мен обаче, Square Enix затъват, и live service е далеч от това което повечето фенове искахме от подобна игра.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
26 юли 2022
Взех Stray за жената пък ще видим тя какво мисли. Поцъках я малко де и засега е забавна. Котараците гледат телевизора като мяука котето в играта. Много е сладко.
Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
28 юли 2022
Аз, надявам се съм към края на Биомутантчето. Доста време се задържах, но и ходих междувременно на почивка и няколко други дена също не можах да геймя.
Игрицата ... не знам какво да мисля за нея. Не мога да кажа, че не ми харесва, напротив даже. Но малко взе да зацикля. Мисля, че щеше да се получи много по-добре, ако не беше отворен свят, а полу-отворен и по-линейна. Някои елементи са недоизмислени като например показателя резистентност. Имаш специални костюми за отровните биоми, които вземаш чрез мисии, но още в началото можеш да си макснеш показателите като качиш няколко нива и тези костюми се обезсмислят (съответно и техните мисии).

Както и да е. След Биомутантчето се колебая между Асасин Валхала или да си пусна един ЕКСТРА абонамент към Сони и да видя Stray, която май е доста кратка. В екстра-планът искам да видя също и Returnal, Guardians of the Galaxy, Shadow of the Colossus и още 4-5 други. Че ноември месец ей сега ще дойде и трябва да се играе божествения God of War .

nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
28 юли 2022
Съвета ми е второто. Харесвам Валхала, даже сега я подигравам по малко и на конзолата, че е в абонамента, но след Биомутанта все си мисля, че ще ти е нанагорно. А Стрей е кратичка, Ретърнал е на сесии, Гардиъните са фън(поне на мен ми бяха. Един вид ще разчупиш с разнообразие. Но ти си знаеш де.
Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
28 юли 2022
И моят глас отива за Stray. Валхала ми е мех. Stray си е кратка, приятна и не толкова ангажираща игра. Просто sit back and enjoy the experience. Валхала, както всяка Ubisoft игра е мега наситена и огромна, че до голяма степен изтощава и омръзва, поне при мен. Последната такава, която ме грабна, специално от Ubisoft, беше Origins. Вярно сега цъкам Shadow of игрите с подобен геймплей, но пък там си ми е кеф, пък и не са толкова масивни колкото новите Уби игри. Но Stray е перфектната игра, която да се играе след много ангажиращи AAA и open-world игри.
<
1
...
214
...
298
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.