Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
215
...
294
>
LethianDream
Мнения: 2490
Цитиране
29 юли 2022
Рос,пускай направо Премиум-а и не се занимавай с глупости Благодарение на него се спуквам да си стриймвам разни стари игрици като Jetpack Joyride в паузите между сериозните заглавия. Не съм стигнал още до Стрей, но ще й дойде и на нея времето.
Rostik79
Мнения: 2181
Цитиране
29 юли 2022
Честно казано сякаш в премиума за момента почти нищо не виждам, заради което да минавам на него. Специално стрийминга на старите игри от пс1-пс2-пс3 каталога нещо не ме вълнува особено. От носталгични чувства бих може би поцъкал Gex3D, Forsaken, Vigilante8, Alien Trilogy или Fur Fighters (тази даже бих я изиграл цялата), но доколкото гледам списъка нито една от тези я няма.
nightwarrior
Мнения: 3957
Цитиране
29 юли 2022
То готиното е(тъй де, за мен), че и от по-нови те игри можеш да стриймваш, аз си пускам някои, най-малкото да ги пробвам адски удобно е, вместо да сваляш. Аз пуснах на премиум до края на предния ми абонамент, че бяха останали само няколко месеца, но се замислям дали да не си го пусна направо за следващия период.
lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
31 юли 2022
Качих си пак D2 Resurrection. Играя го на малки порции, колкото да ме държи носталгията, след 1-2ч игра ми минава и доскучава яко Но в тия 1-2 часа е чук. Особено на телевизора и с правилното озвучаване - музиката все още ми е в топ 3 за всички игри.
Rostik79
Мнения: 2181
Цитиране
01 август 2022
Почнах Котка-симулатора (aka Stray) и съм очарован от играта. Интересна история, персонажи, множество референции към други игри и филми, а саундтракът директно влиза в челните ми класации.
lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
01 август 2022
И аз съм я приготвил за морето да играем с малкия Има ли някакви тегави сцени, да умира гадно котката и такива неща?
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 890
Цитиране
01 август 2022
darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
02 август 2022
Спайдър мена който ще излиза за PC сега на 12, заслужава ли си да се вземе на ден 1
Mitko6000
Мнения: 1197
Цитиране
02 август 2022
darkblue написа
Спайдър мена който ще излиза за PC сега на 12, заслужава ли си да се вземе на ден 1

Зависи до каква степен си фен и какви са очакванията ти. Историята е супер, геймплея е най-добрия от това което сме виждали от Спайдър-Мен игра и механиките са на ниво, но в основата си, не е нещо революционно. Взели са най-доброто от повечето игри на паяка с отворен свят. Но някои от страничните неща са взаимствани от други игри. Например активиране на кули за разкриване на картата от Асасините. Някои нещата за колекциониране допълват към вселената, други са безмислени. Има си и цели странични мисии които повечето аз намерих за интересни, но те са повече като one-shot истории, които започват с началото на мисията и свършват с края и тук таме има такива които са пълен въздух. А тези които имат някакъв мини arc измежду няколко, не са чак толкова интересни.

Ако си върл фен, струва си, макар и пълнежа на места. Особено след като ще имаш по-хубава графика и всичкото DLC което добавя едни 6-8 часа към играта поне. Аз си взех играта на пре-ордър за PS4 и платих допълнително за DLC-тата, защото съм фен и не съжалявам.
Но пък, бях хайпнат и ми беше на дневен ред. Ако си чакал дълго време с нетърпение и си голям фен, който е изпуснал PS4 или PS5 версиите давай.
Ако не, можеш да изчакаш да й падне цената. И без това, Miles Morales също ще излезе след месец, предполагам че в някакъв момент могат да пуснат бъндъл и от 2-те в Steam. Във всеки случай, играта си заслужава изиграването, защото е много много добра.

darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
03 август 2022
мерси Митко, надъхаме , взимам я )
Rostik79
Мнения: 2181
Цитиране
03 август 2022
Съгласен с Митака - Спиндермана е стабилна игра, която направо не 4азбрах как изиграх. В смисъл, че се забавлявах до последно и в нито един момент не ми стана тегава или досадна.
Като сме на тема Марвел, почнах Пазителите на галактиката у е свежарска игра. Як саундтрак - Били Айдъл, Айрън Мейдън, КИСС и други емблематични парчета от 80те. Има хумор, има приятен екшън и добра графика...
Mitko6000
Мнения: 1197
Цитиране
03 август 2022
Забравих да добавя, че е лесно и приятно да се вземат всички ачивмънти (ако в Steam са идентични на трофеите на Плейстейшъна). Така че дори не ми беше досадно да взема платината, макар и дребните ми критики към страничния контент . Даже и тези на New Game+, като се има предвид че рядко правя 100 процента на игрите. До ден днешен дори, отвреме-навреме си пускам сейва до похвърля малко паяжини и да се люлея, или да ступам някой, защото ми действа много антистресиращо. Аз също бих си я взел на PC, само заради по-хубавата графика, но понеже вече я имам веднъж на 4-ката, и компа ми е малко стар, ще стане след ъпгрейд след някоя друга година.
@darkblue сподели как е на PC, като излезе.

Пазителите верно са адски свежи. Трябва да се върна пак и към тях скоро.

darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
05 август 2022
@Rostik79 - Доста добре звучи

@Mitko6000 - дааа ще кажа

The_Doctor46
Мнения: 1746
Цитиране
05 август 2022
И аз мисля да я взема "Спиндермана"(по sauron ). Батманите бяха приятни игри,а не е като да съм фен на супер- геройските неща. Не съм много запознат с вселената на Човекопаяка и се надявам да не е кой знае какъв проблем.
Mitko6000
Мнения: 1197
Цитиране
05 август 2022
The_Doctor46 написа
И аз мисля да я взема "Спиндермана"(по sauron ). Батманите бяха приятни игри,а не е като да съм фен на супер- геройските неща. Не съм много запознат с вселената на Човекопаяка и се надявам да не е кой знае какъв проблем.

В случая не е. Ппц Марвел имат един куп отделни вселени. Тук, играта си има собствена вселена, която няма връзка със събитията от филми и комикси. Тъй че ако си запознат с базовите неща на Спайдър-Мен от обща култура, няма да имаш проблем. Даже може да ти е още по-интересно, защото има някои обрати и загатвания в историята които се виждат ако си фен, макар и да ги извъртат по малко по-различен начин, заради отделната вселена.

<
1
...
215
...
294
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.