Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
216
...
298
>
The_Doctor46
Мнения: 1764
Цитиране
05 август 2022
Да,запознат съм с базовите неща,горе долу от обща култура дето се вика. Щом няма общо с филмите или комиксите,още довечера и пускам пре-ордъра.Благодаря за мнението,Митко.
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
05 август 2022
Mitko6000 написа
защото има някои обрати и загатвания в историята които се виждат ако си фен

То ако си фен си има чисти спойлери

Но да, запознава те и ти дава информация. Дори за човек без понятие за паяка, всичко си се разбира. Даже ако изпълняваш странични мисии, това-онова, то ти дава допълнителни неща по история на злодеи и какво ли още не. Та не очаквам да си объркан.

Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
05 август 2022
nightwarrior написа
То ако си фен си има чисти спойлери

Съгласен, но понеже играта е отделна вселена и имат свобода да променят някои неща спрямо останалите, пак е интересно. Тук визирам един конкретен детайл, който няма да го споменавам за да няма спойлери.
Играта е на почти 4 години, но аз да се подсигуря.
Но в този случай, бях напълно наясно в оригинала и други вселени как е, и пак ми беше интересно да видя как ще бъде представен тук. Не бях толкова изненадан от крайния резултат, но от изпълнението със сигурност.

LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
08 август 2022
Покрай вашия разговор се върнах на Shadow of War миналата седмица и доста сериозно се изкефих отново. Много добра игра! Чудесен баланс между доста и различни мисии, мега яка обсадна система и, разбира се, велики Уруци в Немезис системата, като любими ми бяха двама- единия беше Maggot и го ядяха червеи отвътре, а другия беше Незнаещия, който само ти говори- I don't know, I don't know
За Спиндерман, мен лично не ме изкефи грам, но аз съм хейтър като цяло на Марвел универса, така че не съм лакмус дали играта е добра или не.
Започнах и Якудзата, която е безплатна в Плюса, още съм много в началото, но доста ми харесва идейно, ще видим нататък дали ще продължи така силно, както започва
Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
08 август 2022
Забравих да кажа, че изиграх Stray, което се случи реално на второто сядане. Играта е адски кратка. За такъв жанр и наратив си върви наистина да не е раздута на десетки часове, но все пак можеше да има поне още една локация и някой друг час-два отгоре. Финалът също беше някак си ... смотан. Очаквах да е по-емоционален и да пусна някоя сълза от умиление, но не стана
Въпреки това - давам висока оценка на заглавието. Точно от това имах нужда след пуцане и кютеци...
...Към които вече се върнах с Guardians of the Galaxy, както по-горе писах, но скоро май ще я приключвам. Забавна игрица, кефи ме.
След нея мисля пак да се депресирам с Observer: System Redux или Shadow of the Colossus. А също гледам и OuterWilds я има в листа на СОНИ, която Любо горещо препоръчваше.
Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
12 август 2022
Пазителите на Галактиката се оказа доста по-дълга, отколкото очаквах. Солидно заглавие се оказа, макар да стана доста повторяем геймплея. Въпреки това битките са забавни и кефят. Особено като събереш по време на битка отряда и се опиташ да ги надъхаш - ако ти е успешен диалогът, уменията на всички се boost-ват временно, но якото е, че се пуска някое култово 80-тарско парче и на фона продължаваш кютека. Не знаех, че на Take on me на A-HA ще е толкова яко да се трепеш с извънземни, хаха!
Комплименти и на екипа за огромното количество диалог, което са записали. Буквално през цялото време някой говори нещо - най-вече са разни кретенски затапки, заяждания, подигравки и бъзици и са написани съвсем не лошо. Във всеки случай ме карат откровено да се засмея на моменти. Особено изцепките на Дракс.
Историята също не е съвсем лоша и доколкото ми е ясно, действието е извън MCU-вселената и като че ли е по-близо до комиксовите персонажи, но трябва малко да поназнайваш, за да ти е по-ясно.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
12 август 2022
Пазителите на Галактиката -на мен хич не ми допадна играта за съжаление.
The_Doctor46
Мнения: 1764
Цитиране
12 август 2022
Почнах Спиндермана и не знам кога отлетя времето.Адски фън е комбата.Порта изглежда супер читав.Не съм срещал бъгове или перформънс проблеми.Графиката е малко поостаряла,но пак изглежда доста добре.За историята не мога да съдя,защото съм още в началото.
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
13 август 2022
Щом сега те кефи комбата, нататък е още по-яко, като отключваш джаджи и костюми. На мен играта много ми допадна, даже се почудвам дали да не поцъкам и ремастера. Сторито като за комикс си е добре. Усеща се като излязло от анимационния сериал, без да е от вселената. Не е нещо невиждано, но е повече от достатъчно, че да държи интереса(поне при мен беше).
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
13 август 2022
lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
13 август 2022
Action-Adventure with Stealth Elements and Crafting
На мен ми беше мега-скучна тая игра. Също и Guardians of the Galaxy я изтърпях около час.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
13 август 2022
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
14 август 2022
Минах и втората, Open-World кампанията на ADACA в Зоната.
Имам повече забележки за нея но има и много силни моменти. Левъл дизайна се отдава на този човек наистина.

Като цяло я препоръчвам играта на фенове на FPS игрите. Силна е, и е доста впечатляващо, че един човек може да конкурира добрите AA и AAA игри.

Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
15 август 2022
Вчера не знам откъде ми дойде - видях, че имам SOMA в библиотеката си, сигурно е била безплатна някой месец и реших да я пусна да поцъкам ... и откарах 4-5 часа нон-стоп. Бях я пускал навремето на компютъра, но само в началото малко - горе-долу до първото чудовище май. Сега някак си ме увлече. Много зловеща атмосфера, звуковите ефекти особено ме кефят, а освен това има и адекватна физика (в съседната тема понеже нали стана въпрос за физиката в днешните игри). Общо взето много стабилен, мрачен и тежък сай-фай с метафизичен уклон откъм история.
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
07 септември 2022
Почнах Blood Omen 1 от 96та и цъкам с голям кеф класиката, която леко потъва в забрава с времето
<
1
...
216
...
298
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.