Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
218
...
298
>
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
18 септември 2022
Аз съм фен на Crash Bandicoot игрите от PS1 ерата (съответно и на ремийковете за PS4). За PS2 пуснаха няколко продължения - на пръв поглед всичко същото, само че с по-добра графика. Въпреки това така и не ми допаднаха, и аз не знам защо. Мdже би не бяха така добре балансирани и откъм трудност и откъм разнообразие. Нямаше я тая яка атмосфера от нивата... абе не знам, ама просто PS2 игрите с Crash така и не ме зарибиха и ги зарязвах много бързо.

Тия дни поцъках обстойно Crash Bandicoot 4 - последнто творение от франчайза. Пак не може да се сравнява с Warped, ама със сигурност най-успешния начин да се направи нещо добро както бе през "доброто старо време". Добър 3d пратформър, който хем има старите механики, хем вкарва и доста новости, нивата като че ли са по-малко, но доста по-големи и са интересни. Препоръчвам.

LethianDream
Мнения: 2506
Цитиране
19 септември 2022
Много съм доволен, че си пуснах Steelrising на Trial благодарение на Премиум-а. Какви два часа, само половин час ми беше достатъчен да си издрайфам червата от поредния дарк соулс клонинг. Стигнах до някъв швейцарски клокуоркър, който сигурно не е и бос дори, преби ме и си бих камшика с директен delete на играта. Не са за мен тези соулс игри, но съм доволен, спестих си едни 119 лева, които бях готов да дам на база на това, че Greedfall беше мега яка игра
Rostik79
Мнения: 2205
Цитиране
19 септември 2022
Аз останах с впечатление, че е сравнително лесен соулс-клонинг (но не съм я играл, де).
LethianDream
Мнения: 2506
Цитиране
19 септември 2022
Ми сигурно е лесен клонинг за соулс маниаците, за мен си е обичайната трудна гадория
The_Doctor46
Мнения: 1770
Цитиране
19 септември 2022
Меко казано лесен клонинг. Аз даже не я броя за соулс клонинг. Босовете,баш главните ,са някакъв пълен майтап.Отключих постижение,което се отключва ако не използваш айтеми за лекуване още на първия шеф. Не ми трябваше,просто не можа да ме удари. Не съм умрял на нито един главен шеф.Смехотворно лесна е.Мобовете са същия ташак.Имаш сто начина да се справиш с тях и все лесно.И това го играя с класическия соулс режим,който уж е по-тегав. Т'ва няма нужда от assist.Много зле направени босове.Също така не съм вдигал и кръвта. Помпам само статистики за щети.Е,аз съм си закоравял соулсджия и съм свикнал да ме чаластрят като тъпан на сватба,поне първия рън,та ми се струва прекалено елементарна,но за някой ,който не е свикнал,кой знае,може да му се стори тегава. Много е далеч от ,който и да е соулс клонинг като трудност.Както казах и в предишен пост,играя успоредно с Thymesia(друг бюджетен соулс клонинг)и няма място за сравнение.Thymesia е в пъти по-тегава.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
19 септември 2022
Аз по независещи от мен причини не можах да напредна кой знае колко, но да, усеща се лесна. А още повече още като я почваш имаш опция съвсем да я олесниш, но за сметка на някои ачийвмънти(не знам кои и какво, просто играта си го изписва в менюто). Тоест ако не ти дреме за ачийвмънти, става съвсем достъпна.
Rostik79
Мнения: 2205
Цитиране
20 септември 2022
Ще я изчакам тогава да падне цената по някое време и ще я разцъкам. Само заради стилистиката бих я играл. От това, което погледах, ми изглежда наистина малко постна и дървена - еднообразие в противниците и локациите.
LethianDream
Мнения: 2506
Цитиране
29 септември 2022
Започнах новата ФИФА, знаете, че съм дай-хард фен..и този път наистина е почти пълно копие на старата, както в меметата
Добавили са поне женски първенства (английското и френското), пукам в момента първенство с женското ПСЖ и ме пребиват само Лион Сменили са фаловете и дузпите (които и преди не можех да бия като хората), както и някои дребни промени, но като цяло играта е директно копие на ФИФА 22. Жалко, но от липса на друга футболна игра, ще се наложи да я играя, поне всичко ми е познато от 22 За мен брутален кеш-граб е това!
logout
Мнения: 338
Цитиране
30 септември 2022
От спортните в момента единствено в NHL-a има въвеждане на нови механики и подобрения и до някъде в Madden. Fifa-та и NBA всяка година са основно само с осъвременени първенства и малки промени. Гледам, че с Fifa-та имат големи проблеми с античийт софтуера, голямо псуване се изсипа от релийза.
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
Rostik79
Мнения: 2205
Цитиране
03 октомври 2022
Приклюих след 150-тина часа с Валхалата. Забавлявах се за това време, но и доста критики натрупах. Както и да е.
Инсталирах си Returnal, понеже излезе в абонамента ми за ПС5 и малко поцъках. Бих казал, че е със страхотна атмосфера - стилистиката на извънземния свят и чудовищата, звуковото оформление, мистерията ... Още не съм играл много-много, но като знам, че е една от доста тегавите rogue-игри малко ме съмнява, че ще я изиграя, което би било жалко, защото историята ми е интересна. Искам да разбера какво се случва на тази планета, какъв е този времеви парадокс, какви са тези същества, кой е построил храмовете. Графиката също е много яка. Има и интересни механики с дуалсенс контролера и хаптичните спусъци. Ако натиснеш леко, стреляш по един начин; като натиснеш с повече сила е алтернативната стрелба. Яко е.
The_Doctor46
Мнения: 1770
Цитиране
03 октомври 2022
Аз почнах Cyberpunk за трети път,да видя какво са направили с новия пач.Натрупах някой и друг час и не срещнах нито един бъг Цъкам си страничните мисии повече за сега,разхождам се нагоре-надолу и ми е супер приятно.Вечер с ray tracing на макс и особено ако вали е най-красивия град,който съм виждал в игра.Атмосферата и въобще света ми допадат всеки път повече Има нещо в тази игра,след като ме кара да я играя за трети път.Жалко,че я ръшнаха и до сега оправяха бъгове.Иначе можеше някой експанжън да направят за това време,нещо ново да добавят.Пуста алчност.
lyubohar
Мнения: 3050
Цитиране
03 октомври 2022
Определено има нещо, аз затова не я махам. На всеки голям ъпдейт минавам по няколко десетки gig-а, но не почвам отначало, то контент има достатъчно. Сериалът също е чук.
Rostik79
Мнения: 2205
Цитиране
03 октомври 2022
Тези бъгове ги оправиха още с пача от началото на годината, а може и преди това. Аз поне януари/февруари 2022ра я играх и освен някои предмети да висят във въздуха или пешеходци от града да плуват напред-назад, нямаше нищо бъгаво. Даже това са по-скоро гличове, а не точно бъгове, които да "чупят" куест или играта да забива. Такива неща не срещнах изобщо и играта си е чук!
Докторе, ЦДПР готвят ДЛЦ, което 2023-та излиза, а с последния ъпдейт вкараха нови ГИГ-ове, оръжия и скинове. Нищо съществено, но все пак пускат по нещо.
Мисля в момента са заети и с ремастъра на Вичера освен това.

Впрочем някой на ПС5 ако е играл, забелязал ли е нещо като графичен шум на някои повърхности? Примерно асфалта като погледна при определено осветление и все едно пикселчетата "играят" - като телевизор на нулев канал, нали се сещате?

The_Doctor46
Мнения: 1770
Цитиране
03 октомври 2022
Аз я харесах още на релийза,с всичките му там бъгове,но бях от малцината щастливци,които имаха сравнително малко за онзи период и си я изиграх цялата.После с друг ъпдейт я изиграх още веднъж,но след този 1.6 пач е доста подобрена откъм техническата част. Щом ще пускат ДЛС,а и са вкарали нови гигове,още по-добре. Аз за сега не съм попадал на нов,но съм още в началото.Според ГОГ съм навъртял 250 часа.Рос,аз нямам такива проблеми,но и не съм на ПС.
lyubohar
Мнения: 3050
Цитиране
03 октомври 2022
И аз бях от тия късметлии - цялата я минах на релийз, без да забележа нещо особено нередно.
<
1
...
218
...
298
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.