Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
219
...
298
>
logout
Мнения: 337
Цитиране
05 октомври 2022
И при меннямаше сериозни бъгове да ми спират прогреса при официалния релийз, според GOG 116 часа съм направил тогаава. Най-вероятно няма да е експанжън, а направо нова игра, обявили са Cyberpunk Project Orion вчера.
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
05 октомври 2022
Понапреднах малко в Returnal - първият бос го бих от първия път - стори ми се общо взето нормален бос като във всяка друга игра. Стигнах боса на втория биом, когото за малко не успях да гътна, но като цяло до момента впечатленията ми са, че играта не е чаааак толкова трудна или поне до момента не е. Доколкото гледам, те са общо 5 боса и сигурно ще стават все по-тегави.
Историята е интересна, графиката е топ, геймплеят е добре изпипан. Не става обаче да влезеш да поцъкаш за 15-20 минути, трябва да си имаш поне няколко часа напред да можеш да влезеш в ритъм и няколко цикъла да направиш.
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
05 октомври 2022
За Cyberpunk аз и на релийза имах само някакви визуални гличове предимно. Имаше един единствен по-различен - в самото начало като бях убил един Tiger Claw, той продължаваше да крещи. Но нищо, което реално да ми счупи играта.

Сега я преигравам с билд вдъхновен от Edgerunners и съм инсталирал доста модове от нексуса.

@Rostic, то готиното (поне за мен), че има доста rng в ръна към боса, оръжията и т.н.

Иначе кратко е тази дейли мисията, дето ти я дава в кораба. Аз по едно време само за нея пусках да я цъкна ей тъй между другите неща.

Sauronn
Мнения: 34
Цитиране
06 октомври 2022
Сега започнах диабло 2 ремастъра. Уникална ,пак ме зариби както навремето.
Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
06 октомври 2022
С Киберпънка и аз съм нямал сериозни бъгове, само визуални. Доста добра игра си е, каквото и да се каже. Единствено ме е яд, че се отказаха от co-op-а.
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
06 октомври 2022
При мен е цяла година с Diablo2:Ressurected, но наскоро най накрая намирам и някакво време за Kingdom Come Deliverance, канейки се от години да я започна. Хубаво и интелигентно RPG като цяло. Струва ми се добро историческо пресъздаване на събитията. Като за графика - по отношение на скали - Dead Stranding, а по отношение на растителност, определено Kingdom Come е една от най - добре изглеждащите.
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
06 октомври 2022
Kingdom-a ме зарадва много. Без да има магии и т.н. Направих средновековно RPG, в което началото си безобразно слаб(както би бил всеки никога не хващал меч) и постепенно ставаш една малка машина за убиване. Кефи ме че се опиват да са точни в сетинга си, доколкото е възможно. А имат и много приятни хрумки - Хенри не може да чете(като всеки уважаващ себе си селянин от малко населено място по онова време) и си има цяла куест линия, за да се научиш. А ако отвориш книга, преди да си се научил, на страниците и ма произволно думи и букви без смисъл. Много се изкефих като разгърнах първата си книга и нямах идея какво пише.

Като цяло много приятно заглавие и имам надежди за следващата игра на това студио. Макар играта им да не е без проблеми, определено са се трудили с желание.

The_Doctor46
Мнения: 1764
Цитиране
06 октомври 2022
Аз не можах да го изтърпя,въпреки очевидно добрата игра.Просто ми беше адска дървения.То това е била и целта,да е максимално близо до реален бой,но аз си предпочитам по-аркаден геймплей.
lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
06 октомври 2022
Същото и при мен.
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
07 октомври 2022
Да, дървеничка е, макар че са поизтискали Крайтек енджина доколкото могат. От край време съм проследявал историята покрай император Сигизмунд и не съм и предполагал, че може да бъде противоречива личност, но и тук историята проследява друга гледна точка, на хора, жертви от неговите набези и кумански мръсни поръчки. Но съм в началото кажи речи, още съм слабичък, но все пак ако човек има скил (подобно на Witcher 3) може да постигне първоначални успехи в първите дуели. А и аз съм човек, който винаги първо ще инвестира в умения тип - убеждаване на диалози и харизма, а чак на второ място - силови умения.
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
07 октомври 2022
Вел, ти като мен, винаги каризмата вдигам, за да свалям селски пръчки-NPC-та
По темата, играя напоследък само и единствено Hand of Fate 2- пукам я на Endless, за мен най-великата картова игра за всички времена. Всяко преиграване е различно, дори една и съща карта да отвориш, ситуацията е различна в зависимост от това дали имаш храна, злато или слава. Гениална игра, уж елементарна за заучаване, но много трудна и специфична като ти се натрупат седем-осем проклятия и в битките почнат като луди да метат магии по теб.
Другата седмица ще преигравам Plague Tale, за да съм във форма за 18.10, когато излиза втората част
Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
07 октомври 2022
А! Новата Plague Tale излиза след 18.10?!
Нещо явно не съм разбрал - все си мислех, че за догодина беше.
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
07 октомври 2022
Да, пускат я след 10 дни, ако всичко е наред
Аз лично я чакам с огромно нетърпение след адски силната първа част.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
07 октомври 2022

Евалата. Ще го пробвам.

Web-Head
Мнения: 49
Цитиране
09 октомври 2022
А Plague Tale: Innocence и съм просто УАУ. Толкова време отлагам играенето на тази игра и сега викам ще я изиграя преди продължението, за да изиграя и него евентуално иии... изумен съм! С кеф я цъкам и съм почти към края, историята е ЗАРАЗЯВАЩА хаха, а факта, че си на един удар от смъртта никога не съм мислил, че ще ме изкефи в игра. Обикновенно игрите ги играя на нормална трудност, за да нямам нерви, обаче след A Plague Tale може и да започна да ги играя на very hard, че чувството да си на косъм от смъртта ми се стори fun.
Нвероятна игрица, феноменална графика дори за 2018 година, понякога спирам да си се оглеждам и да се наслаждавам на пейзажите.
Двойката е задължителна, още не съм гледал трейлъри и геймплей понеже не искам спойлери, но сега като я врътна и това ще направя, за да се хайпна още повече.
<
1
...
219
...
298
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.