Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
220
...
298
>
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
10 октомври 2022
Напълно съгласен, Уеб И от Пулсар ми сложили две картинки на опиканите God of War и The Last of Us и ме питат - коя е най-великата история във видеоигра и да избирам от тях двете Колко изостанал умствено трябва да си, за да смяташ, че зомбита или скандинавска митология с брадвар може да достигне като история игри като А Plague Tale, да не се връщам назад към Макс Пейн, Алън Уейк и другите класики, за които малкопишковците в Пулсар (Озон) дори не са чували, камо да са играли.
lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
10 октомври 2022
То па А Plague Tale и Max Payne имат една задълбочена история, ум да ти зайде Да беше казал Planescape Torment, Disco Elysium или нещо от тоя калибър, разбирам Откъм диалози God of War и The Last of Us със сигурност са доста над средното ниво.
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
10 октомври 2022
Макс Пейн си е велика история Поне за мен Но и ти си прав, едно Диско Елизиум е класи над тези двете посочени за избор. А мога да ти гарантирам, че двете игри TLOU и GOW откъм диалози са над средното ниво, но в никакъв случай не са с най-великата история в игра, както ги зове Пулсар
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
10 октомври 2022
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
10 октомври 2022
Е стига де, то това на Пулсар(Озон) си е рекламна кампания. Ако всичко в рекламите беше вярно, зъболекарите да са безработни. Няма смисъл да се хваща човек за подобни работи. Да беше нещо списание, сайт и да ти ги редеше повече можеше да се спори(макар че и за доста от тях може да се спори, че са част от маркетинга), ама това е магазин, който иска да си продаде залежалите бройки TLoU2 и да хайпне за идващия GoW. Иначе сторито не е нещо велико в нито едната, то е част от цялостното преживяване, но пък аз не мога да сложа и A Plague Tale-a чак толкова високо. Не казвам, че беше зле, но не мисля, че е и нещо велико. Има си своите проблеми и недоглеждания, ама то така е с почти всичко. За Max Payne съм по-съгласен, но не мисля, че съм обективен.
lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
10 октомври 2022
Dandelion написа
взима стандартен revenge сценарии и го преплита с noir елементи, 4th wall breaks, конспирации, психологически хорър, комикси вместо кътсцени, че и дори скандинавска митология.

Всеки стандартен revenge сценарий има повечето от тези неща Нищо революционно няма в историята на Макс Пейн. Просто всичко е поднесено с много вкус и мярка.

На TLOU почти не помня историята, което е показателно; обаче помня, че диалозите ми бяха направили добро впечатление. Бяха естествени и с лек, но не елементарен хумор.

На God of War изграждането на father-son връзката беше доста силно, но предполагам това само бащите го хващаме толкова силно . Освен това ми беше първата игра на съвременна конзола евър (след NES-а ми от 90-те години), така че вероятно и заради това има специално място в сърцето ми. Нямам търпение за новата.

LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
10 октомври 2022
Хм, може би липсата на син ми пречи да открия магията в GoW, или просто историята вътре ми е плоска като съвременен кеч мач Но сега се замислям, че прекалено навътре взимам нещата, както каза Найта всичко е рекламна кампания...
Но за Макс Пейн 1 и 2 споделям мнението на барда- изключителна игра във всички аспекти, ВКЛЮЧИТЕЛНО ВЕЛИКА ИСТОРИЯ Кeптън Бейзболбет ще го помня цял живот, както и "Макс Пейн, диърест оф ол май френдс"
Което ми напомня, че отдавна не съм ги преигравал, а идва дъждовен и студен сезон, идеален за гейминг
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
10 октомври 2022
lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
10 октомври 2022
Даже каза "точно обратното"
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
10 октомври 2022
Web-Head
Мнения: 49
Цитиране
10 октомври 2022
И God of War и The last of us са велики игри с истории, които не са нечувани или невиждани, но чрез диалозите между персонажите, представени по по-задълбочен и интересен начин. Даже ся като се замисля това си е цяло ново течение в гейминга май, главните герои да са двама и постоянно да са в диалог през цялото време, а това е нещо, което определено ми допада. Така няма скучни моменти, героите са по-"живи" и убедителни, така да се каже. A plague tale нямаше да е това, което е без двамата главни герои, но The Last of Us vibes определено се усещат, особено в саундтрака, тая меланхолична китарка на моменти си е баш като от TLOU.
Сега взех да мечтая за някакъв Assassin's Creed с герой - другар с нас, с който да си говорим някви неща, за да може препускането от точка А до точка Б да не е чак толкова тягостно хаха.
lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
10 октомври 2022
Добре казано.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
10 октомври 2022
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
10 октомври 2022

What are they... protesters?

Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
11 октомври 2022
Аз поцъквам тези дни и Deathloop и съм доста доволен. Зарибяващ геймплей, яка графика, добро озвучаване на актьорите и добър диалог, сравнително оригинална история и геймплей-механики, класическият вайб на АРКЕЙН-игрите (на който вайб "родословното дърво" може да се проследи назад през Биошок и Систем Шок).

Сори, Летиан, че се включвам със закъснение в дискусията, но за мен GoW е играта с най-стабилна история и изградени персонажи и много психология. Сложна история, без да е объркваща, добре мотивирани персонажи и страхотен диалог. Дори и да оставим настрана родителския елемент, който Любо отбеляза, пак има интересни моменти и няколко пласта на историята.

Колкото и да обичам Макс Пейн поредицата и да съм изгиравал по няколко пъти игрите (поне първите две) - историята е посредствена - няма грам оригиналност.

<
1
...
220
...
298
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.