Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
225
...
298
>
Mitko6000
Мнения: 1207
Цитиране
08 декември 2022
TrainPain написа
Абе цъкам си и Рейман Леджендс Аз - на чаленджите разцъквам, златни купи, туй онуй...

Между другото и аз доскоро също цъках Rayman Legends, но предимно на Витата, докато вършех дела човешки в кенефа. За съжаление, лявата гъба получи Stick Drift, и ще трябва да се сменя, затова не съм я пипал скоро.

Rostik79
Мнения: 2203
Цитиране
09 декември 2022
Е, снощи ми излезе мисията от Stranger Things във Far Cry 6 и се изкефих тотално. Не че съм супер-фен на сериала, даже последния сезон не съм гледал, но беше много яко като стартира мисията с интро като от сериала и същата музика.
Web-Head
Мнения: 49
Цитиране
09 декември 2022
Това звучи много интересно, аз съм голям фен на сериала, но за съжаление Far Cry така и не съм играл, ще се наложи ся да изгледам въпросния момент в тубата, че ми е любопитно.
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
15 декември 2022
Цъкам AC UNITY. Никога не съм бил фен на тази поредица, от всичките само Origins съм "превъртал" и тя горе долу ми промени мнението за поредицата към по-добро.

Въпреки че френският сетинг ми е интересен, нямаше как да купя AC заглавие на full price, още повече заради множеството бъгове за които всички говореха. Взех UNITY щот е на промоция и защото имам интереси към историята. Отделно че съм възпитаник на езикова гимназия с интезивно преподаване на френски език, освен езика съм учил доста неща за Париж и френската революция и като си пуснах тази игра, франкофонът в мен се обади

Смаян към колко детайлно и убедително изжглеждащ и жив е градът от преди 200+ години. Получих точно това на което се надявах - виртуално туристическа разходка два века назад във времето. Доста нови неща научих за парижката инфраструктура и история, а тази част от нея която знам се припокрива с това от играта. Една от малкото игри която ме кара да чета с интерес документите от инвентара. Ако даскалката ми по френски преди 15 години, която е хардкор франкофон и маниак на тема Франция и всичко френско (да и такива хора има ) може да види тая игра, ще бъде екзалтирана повече от мен даже.

Абе личи си от каква народност са главните хора на Ubi, нещата са правени с доста мерак. Това че франсетата са шовинисти ги кара понякога да правят хубави неща

Иначе като игра е точно като другите от поредицата - монотонно и еднообразно събиране на боклуци, еднообразни мисии и синематици, скучни битки, в най-добрия случай средняшка работа.

За няколко часа бъгове не видях с изключение на едно npc застанало в странно положение в една саксия. Става дума за PS4 версията на диск. Като вкарах диска в конзолата свали един ъпдейт който е "само" 6 гигабайта.

lyubohar
Мнения: 3049
Цитиране
15 декември 2022
Естествено, че има франкофони, и аз се броя сред тях
Rostik79
Мнения: 2203
Цитиране
16 декември 2022
Аз бях очарован от функцията за виртуална историческа разходка в Origins, където за пръв път видях тази схема. Има я и в Одисеята и Валхалата и както vanmx казва, е чудесен начин да се поднася исторически материал. Ако бях гимназиален учител по история, буквално щях в часа да пускам това, вместо урок или поне да го имплементирам някак в учебния процес.
А ако бях министър на образованието, щях да поръчам да се направят такива виртуални интерактивни уроци. Да не говорим, че буквално ЮбиСофт София имат сериозно участие в правенето на Асасините, така че ни е направо под ръка интелектуалната сила, стига да могат да се ползват за такива проекти. Но и да не могат, има достатъчно кадърни дизайнери и програмисти в България.
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
16 декември 2022
Пълна лудница. Сърцето на стария Париж - ile de la cite e направо 1:1 с истинското място. И не само то, сравнявам някакво произволно кръстовище с google street view и единствените разлики идват от различната епоха в която живеем. Картата на играта почти съвпада с картата на гугъла. В тубата има клипче "Assassin's Creed Unity: Real Life vs. In-Game Paris" - доста е показателно за какво става дума. Аналогично клипче има и за лондонския AC и пак е доста впечятляващо, ама тая игра ще я пробвам по-нататък.

Сега си давам сметка че играта е на 8 години, ако беше излязла сега щеше да е актуална във всяко отношение. Играл съм малко скандинавското нещо и бая египетското, това в Париж на ниво графика и механики не отстъпва по нищо.

nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
16 декември 2022
Проблемът и беше прибързаният лънч и съответно тоновете бъгове и проблеми. Те вече са изгладени, но играта ще си носи славата на проблемното дете в поредицата.

Някой пробва ли новия Knights of Honor? Другата седмица съм предколедна почивка и май ще се хвърля в нея.

vldir
Мнения: 1808
Цитиране
16 декември 2022
Unity е най-добре изглеждаща AC игра. Мое мнение.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
16 декември 2022
Rostik79
Мнения: 2203
Цитиране
16 декември 2022
Днес си поръчах за подарък (още един) No Man's Sky най-сетне и ако Вешерът не ме зариби и този път, трия го завинаги и ще се пробвам да обикалям из галактиката.
Доколкото разбирам, играта е страшно обогатена със съдържание след множество ъпдейти и предполагам ще има дълга линия на заучаване на различните механики.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
16 декември 2022
Юнити е най красивата игра да, но пък пъркура е мега зле, доста нерви къса.

@Rostik79 - дано да те хване witchera, добра игра.

Mitko6000
Мнения: 1207
Цитиране
16 декември 2022
Dandelion написа
Абе да ви кажа че парКУРът в Unity и до ден днешен е най-счупеното от всяка AC игра, като се има предвид че няма корабни битки и съответно голяма част от играта отново е фокусирана на movement-a си е доста зле.

Корабните битки си бяха изтощени в 4-ката и Rogue. Мисля, че е добре че ги нямаше в Unity. Другото което е, къде ще поместиш кораб в игра, която има Париж за сетинг? Единственият воден басейн там ти е река Сена, която си е тесничка за 1 кораб, камо ли за два и повече.

vanmx
Мнения: 656
Цитиране
16 декември 2022
Натискаш R2 и оня почва да бяга и сам да прескача препятствията, ако искаш да не го прескочи задържаш кръгчето, за да се катери помпиш X. Понякога героят не скача там където очакваш, може би това имате предвид, ама това не е ли във всичките заглавия ?

П.п В пустинята и на тропическите острови нямаше толкова катерене, защото няма толкова сгради

Web-Head
Мнения: 49
Цитиране
16 декември 2022
Паркура в UNITY за мен пък е най-добрия, анимациите са много "мазни" и всичко изглежда някак естествено, доставя ми удоволствие да тичам из сградите и да прескачам някакви неща, това чувство в друга AC игра не съм го изпитвал, даже толкова ме кефи, че понякога си я пускам само да си поскачам из покривите, нещо като marvel spider-man и флуидния swinging из NEW YORK, само че по земя и в Париж.

Между другото, кажете някви коледни игри? Сещам се само за Batman Origins и разбира се една от all time фаворитите ми - Miles Morales, която в момента играя, но някоя друга, нещо?

<
1
...
225
...
298
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.