Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
226
...
299
>
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
16 декември 2022
https://www.amazon.com/Die-Hard-Nakatomi-Plaza-PC/dp/B00005QX4E
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
16 декември 2022

vanmx
Мнения: 656
Цитиране
16 декември 2022
Dandelion написа
@Vanmx нямаше много катеренe, защото това вече са само Асасин игри по име

Сигурно това е причината това да са игрите които съм играл най-много Unity като игра не става, но като съдържание, атмосфера и визуална презентация кърти.

Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
16 декември 2022
Dandelion написа
@Mitko6000 Не си ме разбрал, не съм казал че е трябвало да има корабни битки, но щом се развива в град, трябвало е да компенсират с добра паркур система. Black Flag не бих го критикувал за паркура, защото акцента беше на плаването из морето, докато при Unity не е така (е поне са опитали), съответно "си е доста зле"

@Vanmx нямаше много катеренe, защото това вече са само Асасин игри по име

Аз лично нямам проблем с паркура в Unity. Да, на места героят е доста безтегловен, особено в дългите скокове където усещаш как играта изкуствено те бута до другия покрив. Но доста ме кефят анимациите, както идеята за controlled descent, като натискаш R2+X да се катериш нагоре, и R2+О, да слизаш надолу. Ако наистина върнат тази система в AC: Mirage, или нещо близко до нея, няма да съм против.

Също се кефя и на бойната система, и идеята й. Вместо да си супергерой и да убиеш тълпа от 12 човека, все едно минаваш през масло (това също е яко, най вече в AC3), ако имаш 2-ма-3ма човека става по-трудно. Не става с помпане на бутони и трява да се доджва и парира. И ако не внимаваш, както си на пълен живот те намушкват през гърдите и веднага умираш.

Много ме радват и Assassin мисиите, където малко част от града се отцепва и имаш различни възможности как да подходиш, както при Hitman. Това е също нещо, което го искам в Mirage.

Също се кефя и на co-op. Защо не са го върнали в следващите части, нямам идея. Предпочитам го пред другото мулти от Brotherhood до Black Flag включително.

Като цяло, харесвам доста Unity, макар и бъгове, макар и другите проблеми (леко скучновата история, с герой който е copy-paste на Eцио до голяма степен). Графиката и нещата, които ги смятам за добри, за мен, комепнсират. Даже още си я цъкам до днес, понякога.

Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
16 декември 2022
Web написа
Между другото, кажете някви коледни игри? Сещам се само за Batman Origins и разбира се една от all time фаворитите ми - Miles Morales, която в момента играя, но някоя друга, нещо?

Освен тези които изброи, се сещам за Dead Rising 4. Ама тя май беше, някъде след Коледа. Не знам дали се вписва.

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
17 декември 2022
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
17 декември 2022
Не знам, бъгове в комбата не съм срещал, или поне не помня. Всеки с мнението си. Също, винаги съм харесвал повече co-op стил мулти отколкот deathmatch. Затова и на Unity мултито ме кефи.
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
17 декември 2022
Аз мисля че това да се прави мулти на игра която поначало е сингъл плейър e напълно безмислена загуба на ресурси, вместо това могат да разширият съдържанието в сингъла. Причината да смятам така е заради фактът че такова мулти умира 2-3 години след премиерата, а добрата сингъл игра е вечна. Ето в Unity има някакви co-op мисии и хора които да се джойнат няма. Пък и когато има в една игра трофита зависещи от умряло мулти доста се дразня .

GTA 5 мултито е доста живо и успешно като продукт и може да се каже че е изключение от правилото (тя тази игра е изключение във всяко отношение ). Пуснах го преди 5-6 месеца и направо паднах като видях какви яки неща са вкарали там. Жалко че не са го вкарали в сингъла, защото това е истинската игра и щеше да бъде още по-яко, а пък онова нещо е просто някакво mmo за фармене на пари и левъли и утре като решат да спрат сървърите, всичко това изчезва безвъзвратно. Затова не съм много развалнуван от GTA 6, щото съм сигурен че ще вкарат 90% от ресурса в мултито... отплеснах се малко.

logout
Мнения: 340
Цитиране
09 януари 2023
Минах отключените зони след последния голям ъпдейт на Baldur's Gate 3 и съм все по обнадежден от играта. Движат се определено в правилната посока, поне към момента. Постарали са се в зависимост от това с кои от основните персонажи си в партито основните диалози с избор да имат възможност за различно минаване. На едно място отворих една колба с един демон, който ми разказа фамилията няколко пъти, а се оказа, че с достатъно силен герой просто можеш да го бутнеш от скалата. Определено се вслушват в критиката от форума им и се надявам и останалата част от играта да е на поне същото ниво при излизането.
Все още няма нищо за крафтинга, но като гледам ще е същото като в DOS, както и доста други неща, но и не очаквах да измислят изцяло нещо ново.
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
09 януари 2023
Аз имах доста почивни дни и поиграх на воля, но установих, че като имам много свободно време, някак си желанието за гейминг намалява. Инсталирах Уичера да му видя ъпдейта, поцъках 1 час и толкова. Не че се отказвам, де, но някак си не ми се играе в момента. Инсталирах си No Man's Sky - яка е като цяло, съзерцателна, спокойна игра на откривателство и строене на бази... 10-15 часа направих, но запонах леко да се "губя" в играта и не съм сигурен какво да правя. Има много механики и постоянно проверявам в нета кое как работи.
Взех си почивните дни Kena - Bridge of Spirits и доста напреднах, може би съм към end-game частта. Играта е много добра, но към края нещо почва да ми досажда. Впрочем не се подлъгвайте от дисни-визията - почнах я на максимална трудност (като я изиграеш, се отключва даже и още една степен) и някои босове сериозно ме затрудняват. На един сигурно 3 часа стоях.
Вчера някак спонтанно ми се доигра пък Days Gone и си я инсталнах и поцъках доволно няколко часа.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
09 януари 2023
Аз за пореден път напсувах брутално Уичъра, направим я на пастърма и бях на път да я деинсталирам, след като при Кийра Мец (тая сигурно е талисман на френския клуб Мец) и хрътките от Уайлд Хънт ми свърши храната и кура ми янко, нито мога да медитирам, нито дори да сейвна, пълен цирк за open world игра. Естествено, затворих я и скоро няма да я пускам пак, а си мислех, че Баронът ми е бил спирачка. Та Уичъра е лайняно говно, за да бъда мек в изказа си, че съм набрал Само Фифата май ми е докарвала повече нерви, но там любовта към футбола побеждава всичко. Докато модерните фентъзи говна на Сапковски, Мартин и всички останали трябва да бъдат забранени със закон.
Започнах супер случайно I was a teenage exocolonist и ме радва доста, много четене и лека картова механика, даже бих казал елементарна, но няма никакво напрежение. Историята също е лежерна, ти си тийнче в космоса, идва ти мензиса в даден момент или почваш да се пипаш по пишката, обичайните неща. Имаш варианти за различни приятелчета- от нърд през сдуханяк до спортна мацка и някаква противна бос-ка.Готина игрица с много приятен ембиънт саундтрак. Препоръчвам да я пробвате.
Снощи пак почнах Диско Елизиума с рандъм герой и се смазах на Final Cut-a с озвучени всички реплики (бях играл старата версия преди време). Велика игра! Не се бях гледал в огледалото в началната сцена и отиде там половин час само, докато правя физиономии и енциклопедичната ми личност рине уникални простотии кой първи е направил тази физиономия. КУЛТ!
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
09 януари 2023
Нямаш ли поушънки, swallow е ранна рецепта и би трябвало да е лесно да направиш три. Куен знака със щита + доджа могат да ти решат проблема(атакуваш като имаш активен щит, доджваш докато презареди). Играя я в момента на playstation на death march и нямах ядове, мисля че веднъж умрях на въпросната битка и то по невнимание.

Реално ако не те кефи играта здраве да е, просто не мисля че е толкова тегаво колкото си го правиш, щото си решил да я отсвириш по дефолт.

The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
09 януари 2023
Вещера е всичко друго ,но не и трудна,но той Летиан не я харесва,не влага старание да разучи механиките,и заради това се получава така.Няма как да я хареса щом е пробвал няколко пъти и е абсолютно безсмислено да се насилва,но той си знае най-добре.Аз точно в момента я играя за 5 път и не мога да спра.Просто ми е супер приятно да съм във вселената на Вещера.Сега с ъпгрейдваната графика,на PC е супер красота.Има някои нови неща,който е фен като мен,няма да остане разочарован.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
09 януари 2023
То проблема не е в трудността, проблемът е, че е точно мега нърдовска игра със скапани механики, трябва да седна да чета три часа, за да хвана всичките тънкости, няма как това да се случи, така че напълно подкрепям хората, които не я харесват. Абсолютно измислен опън уърлд, в който имаш линейни мисии като през 1997 година.
Какво пречи на педалите от CDPR да направят прост сейф ВЪТРЕ в мисията, а? И то съм на втора трудност, има други хора като мен, които не са дай-хард фенове като найта да играят на болни трудности? Въпроси, въпроси )) Не искам да си я пускам на стори моуд, той е обида за мен, не съм играл игра на такава трудност и никога няма да играя. Но така да ми "режат" клона с нечестни за мен методи (сигурно 97 година това е било ОК, но не и сега)- е, няма как да стане да продължа за едната тъпа фентъзи история, която както знаем всички, няма как да блесне с дълбока философия...
Никога не играя игра, която нямам желание да науча или да я отсвирвам по дефолт, щом влагам часове или поне се опитвам, значи се МЪЧА да ми хареса Наистина се мъча, щото само като я сравня с великата Диско Елизиум, че ги играя двете сега почти едновременно- все едно сравнявам красив кон с някво настъпено куче тип чихуахуа (кучето-мишка е Уичъра), огромна разлика в класите като история, начин на разказване, геймплей механики, всичко. Вярно, различни жанрове са, но все пак много ясно се вижда разликата.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
09 януари 2023
Стига сега, линейни. Повечето куестове имат по няколко начина за решаване, особено страничните. Правиш поушънки, които се допълват автоматично като медитираш(стига да имаш съставките, като за обикновените за кръв и демидж никога не са ми свършвали), храна има буквално навсякъде. Поушънки за демидж и масла за специфичните гадове имат смисъл само на най-високите трудности(дори и там е дискусионно), можеш останалото да си го брут-форснеш. Не знам къде са тия три часа четене. Буквално най-простата стратегия ти я писах горе и за нея не ти трябва повече от ред четене - да видиш къде на контролера ти е знака.

Няма лошо да не ти харесва, някой нагоре се беше оплакал от темпо и го разбирам, мен това ми е проблема с RDR2. Имаш пълното право да не харесваш играта, дали заради сетинг, диалози, темпо, геймплей и т.н. Но ти и слагаш изсмукани от пръстите минуси. Нито ти трябват 3 часа четене, нито каквито и да е тънкости на нормална трудност. Дори на Death march, ако си ок с доджавания и търпелив, пак не ти трябва четене.

<
1
...
226
...
299
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.