Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
246
...
299
>
logout
Мнения: 340
Цитиране
06 юни 2023
Близард пуснаха D4 и на третия ден баланс пач. Новото дърво със скиловете е добре, гринда за качване на лвл е на ненормално ниво, особенно след 45 лвл. Ъпгрейда за легендарни е малоумен - трябва ти ресурс за максимален ъпгрейд, който пада само от чупене на оръжия/брони (за по-интересно ти трябва и за съответния вид, не можеш да ползваш тези за оръжията за брони и обратно), който също се ползва и за слагане на легендарните статове на брони/оръжия, да не говорим, че с вдигането на лвл ти трябват и ненормално много ресурси за слагане на тези статове, а дроп рейта е почти минимален. За сметка на това - като свалиш легендарния бонус от предмет можеш веднъж да го сложиш на реар друг почти без ресурс, но след това не можеш да го екстрактнеш повече. Билдовете стават само с правилните легендарни, които си екипирал за съответните умения, иначе все едно нищо не си направил, което според мен е по-добре.
Голден гоблините не си заслужава да ги преследваш - до момента смешен дроп и не си заслужава риска с мелетатат, които се получават да ги гониш.
Дънджаните се повтарят, не знам какво се хвалеха с бройката, но вече влязох в наколко еднакви, най-много да са комбинирали два, с части от единия или другия, или да влизаш от началото в различна точка в самото подземие.
Има си доволно бъгове - доджваш и се забиваш в каруца или сълби от където не можеш да мръднеш; в края на Акт 3 последния бос го минавах три пъти, понеже бъгваше куеста накрая (после помагах на един от гилдията на който първото минаване с ебъгна, на второто успя); по някой път като започне битка с елитния в края на дънджъна, някой от партито ако се е заблеял, не го пуска всеки път през стената с мъгла.
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
06 юни 2023
Не знам какво да правя, хем ми се играе много Д4, хем се чудя струва ли си Вероятно довечера ще се метна на Ултимативното издание
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
06 юни 2023
Аз все пак продължих Цушимата и макар историята все още да е средно ниво (все пак става по-добре) и мисиите доста да си приличат, играта в крайна сметка е чук заради адски добрата combat система (най-добрата и забавна, която съм виждал след соулс игрите) и невероятните пейзажи и красоти. Та определено я препоръчвам, макар на мен да ми отне едни 15 часа да ме грабне.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
06 юни 2023
Хм, много си търпелив, аз един час май издържах, а 15 часа да се мъча- няма как да стане
Може би само ако ме задължат да я играя и ми махнат всички други игри
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
06 юни 2023
@logout - Нормално е да има бъгове но не са толкова фрапиращи. Тези които изброй не съм ги срещал. Единсвеният бъг кой ми направи впечатление че като си остави героя и се появи away, след това не ти работят скиловете. Системата за упгрейд е добра, не е лоша както ти казваш. Нормално като вземеш аспекта от едно оръжие да го ползваш един път. Все пак ще ти падат доста, аз на някой имам по 2,3 пъти. Да не говорим че аспектите от дънджаните можеш да ги слагаш тях колко пъти искаш, а те се ползват доста. За гринда не мога да кажа че е така както ти казваш, няма как игра на 5 дена и да си на макс.... все пак ще е нужно малко гринд. Аз я играя от 02.06. и съм 55 левел и не съм усетил изобщо мега скандален гринд че да си кажа оф писна ми. Според мен до месец ще е доста добре направена вече и до момента играта е мн добра. За дънджаните да повтарят се някой но не е всеки 2 да е като предния. Ако си разкрил цялата карта ще знаеш че не е така. Два куеста ми бяха бъгнали и ги минах за 2 път. С босовете не съм имал проблеми и гоблена не е проблем че ще те закара при 32131 моба, влизаш в масака и им пръскаш гъзовете от бой, до сега съм умирал само на бос и то като нещо нали не му доджна мега атаката.
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
06 юни 2023
LethianDream написа
Хм, много си търпелив, аз един час май издържах, а 15 часа да се мъча- няма как да стане
Може би само аз ме задължат да я играя и ми махнат всички други игри

Ами ти си много импулсивен..На мен някой като ми каже, че нещо си заслужава, давам му шанс и често се оказва, че моето първо мнение е било прибързано
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
06 юни 2023
Така е, нямам търпение да чакам нещо да ме "хване", след като не ме е "хванало" първия половин-един час. Но може би ще седна да прегледам филмите на Куросава, ще дам черно-бяла графика и японско озвучаване и ще й дам втори шанс.. кога точно ще стане това, не е ясно, тия дни по Коледа
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
06 юни 2023
Японското озвучаване е задължително, жалко че лип-синкът е само за английски. На ПС5 версията е оправено това.
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
07 юни 2023
Аз пробвах малко Thymesia и ми се струва, че има шанс да ми хареса. Има интересни механики. Графиката е малко постна, но нормално за почти инди-заглавие.
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
07 юни 2023
Аз 2 седмици бях на почивка и почти нищо не съм цъкал. Преди това, най-после превъртях новата Хитман трилогия на 5-цата.
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
09 юни 2023
Покрай новата Амнезия, си сложих предната Rebirth и общо взето е интересна и се кефя. Само не доумявам как Frictional Games изкарват толкова калпав енджин. Игра от 2020-та, но с визия на игра от 2010-та и на ПС5 пак насича на моменти. Като гледам стрийм и на новата Bunker - пак е същата работа.
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
09 юни 2023
Аз поиграх стабилно демото на Lies of P и съм приятно изненадан.Копиране на де що може ФРОМско,но резултата е доста сполучлив за мен.Мяза на Bloodborne.Предизвикателна е и аз лично бих си я взел на ден 1.
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
09 юни 2023
Mitko6000 написа
Аз 2 седмици бях на почивка и почти нищо не съм цъкал. Преди това, най-после превъртях новата Хитман трилогия на 5-цата.

???
Аз ходя на почивка, за да си отиграя. Затова съм и с лаптоп
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
09 юни 2023
lyubohar написа
Mitko6000 написа
Аз 2 седмици бях на почивка и почти нищо не съм цъкал. Преди това, най-после превъртях новата Хитман трилогия на 5-цата.

???
Аз ходя на почивка, за да си отиграя. Затова съм и с лаптоп

Аз също отскоро съм с лаптоп, но бях в движение нон-стоп. Нямаше къде да седна да цъкам.

lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
09 юни 2023
А така, геймингът винаги под ръка
<
1
...
246
...
299
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.