Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
261
...
346
>
bojosan
Мнения: 1284
Цитиране
12 септември 2023
BundyBari написа
bojosan - Искаш да нацелиш някой Инди-хит и те разбирам, защото реално там са иновациите в последните години, големите AAA разработчици играят на сигурно, лошото е, че е много вероятно човек да остане разочарован от такива съмнителни заглавия. Рядко изкача нещо, което наистина си струва
Да, прав си, иска ми се да нацеля нещо но е безнадеждно. Всичко ново което е излязло съм го играл и изпонакупих кви ли ти не боклуци с надеждата да случа на нещо но уви. Спирам експериментите и вече залагам само на сигурното. Не че кой знае кви пари съм дал, но си е дразнещо да поиграеш 20 минути за да разбереш че това което си купил няма абсолютно никакъв шанс да бъде играно. Казвал съм и преди - предпочитам да гледам в една точка в стената, отколкото да си развалям очите и нервната система с подобни творения. ПП. Като играх Вампира в менюто за ъпгрейди имаше лекарства да избирам за сепсис, после за бронхит, за анемия, общо 9 слота само за лекарства, това ми дойде много и чука свърши останалото...
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
13 септември 2023
Логично, Вампирът все пак е лекар Играй си олдскул шутърите и не се нерви с новите игри
God
Мнения: 204
Цитиране
13 септември 2023
Почнах Starfield. Тази година едва ли ще има време за друго
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
14 септември 2023
Аз вече понатрупах десетина часа в Старфилд и хем има някакъв чар тая игра, хем ми е адски "стерилна". Куестовете, героите, всичко, все едно са взели някакво AI да им прави репликите. Героите са като измъчвани и наебани от космически пришълци, тотално неадекватни и депресирани. Има много реплики, но излишни, които не казват нищо интересно И все пак има много яки неща - битките, дори шутинга е як, скиловете. Много спорна игра- хем ме влече да я играя, хем след няколко часа почва да ми писва. Крайната оценка няма как да бъде по-голяма от 6 или 7 по десетобалната, започвам да разбирам ревютата...
logout
Мнения: 371
Цитиране
14 септември 2023
Установих, че на Starfield-a опционалните условия на куестовете нямат никаква стойност и не те награждава допълнително за изпълнението им. Има много добри попадения но, спордедм мен, са се опитали да направят твърде много неща и всичко накрая изглежда недовършено. Без да давам спойлери за историята съветвам новозапочналите играта да следват основаната история до намирането на пръстените от края на трейлъра, след това да се занимават със странични куестове, накои от тях си заслужават (примерно от един можеш да вземеш кораб, който при влизане в система с пирати, когато го видят, бягат панически в други системи). Има и много бъгове, които дразнят - примерно като направш линк за доставка на ресурси, постоянно праща празни кораби, без да ги товари и ти изяжда ресурса от НЕ-3, който е нужен за да работи линка, дори и да имаш необходимире ресурси заложени за изпълнението на искането. Ако имате оръжейна на кораба с манекени за скафандри не правете реконструкция на кораба докато има нещо на тях, понеж трие каквото има на манекена, дори само да добавяте двигател и нищо друго да не се пипа, оръжията по стените и контейнерите ги слага в каргото на кораба, вече изгорях с два легендарни сета скафандри докато разбера за това.
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
14 септември 2023
LethianDream написа
Крайната оценка няма как да бъде по-голяма от 6 или 7 по десетобалната, започвам да разбирам ревютата...

Искаш да кажеш, че оценката ти на база 2-3ч. игра е била прибързана и интуицията ти те е излъгала??????????? Почвай Witcher 3 пак според мен...

LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
14 септември 2023
Уичъра ми е мъка, човеко Стигам до барона винаги Дай да сложим пари, че пак ще стигна дотам

Да, за Старфилда в началото повече ме грабна, за съжаление май няма да задържи вниманието ми..

lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
14 септември 2023
Защо просто не почнеш от барона (тоест да продължиш откъдето си стигнал)
Там буквално е първият много як куест.
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
14 септември 2023
Да,Кървавия Барон е много добър персонаж ,а куеста е чук,с някаолко различни изхода.Видя ли,че тук специалистите разбираме от гейминг.Като казвме,че Старфийлд е зле,значи е така.Точка.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
14 септември 2023
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
14 септември 2023
Безспорен факт, но това не ми пречи, по-тъпото е, че героите са някакви безчувствени зомбита, които те следват, нищо общо със страхотните пълнокръвни персонажи от Пънка например- Джуди, Панам и т.н. С Панам ми е любимо като я изрязвам за персоналната й вендета и тя ти мълчи в колата, някакви много човешки неща. Сара или другите глупачки в Старфилд - "донесох ти сопол от морска гъба". Баси интеракцията, честно

Ако я почна от сейфа Уичъра сигурно ще ми разкъсат анала, докато се чудя кой бутон за какво беше след поне 5-6 месеца от предната "игра". Затова я почвам отначало, поне да си припомня нещата, припомням си ги и се отказвам

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
14 септември 2023
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
14 септември 2023
За Кибера и Старфилд-все едно да сравняваш сеат с майбах.Нищо лично към сеатите.Колкото до черните персонажи и въобще тенденцията да се прави всичко "черно",леко взе да ме дразни.Твърде далеч отидоха някои неща.В началото ми беше забавно,вече се все повече ме нервира.За съжаление това е новата реалност.Бас ловя,че в новия Вещер ще има бая черни персонажи.Нали скачаха защо нямало в предните части.Няма лошо да сложат черни,лошото е,че вече даже и опции за сини очи ,и руса коса няма,както е видно.Това е проблема.И аз обаче хич не съм забелязал,щото малко ли кусури има.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
14 септември 2023
nightwarrior
Мнения: 4093
Цитиране
14 септември 2023
E, че аз само заради това правя плейтрута с Redguard. Да не ги пипат

Иначе не знам, то както е тръгнало, това в с косата очите може и да е реалистично. Червенокосите почти са изчезнали(страшно малък процент са), четох някакво изследване, че понеже генът за руса коса е рецесивен, до 200 години щял да бъде заличен. Това изследване е старо и едва ли ще доживея да видя, ама Старфилд не е сефтето.

Във любимият ми мас ефект, от Bioware точно това обясняваха(мисля че и в книгите за мас ефект беше обяснено), затова и повечето "бели" там не бяха баш бели, а мургави. Тя нали и Миранда се отличаваше щото била ГМО.

Сега дали Бетесда са имали това предвид, или са си гонили agenda, не знам. От една страна клоня към второто, от друга съм склонен да мисля че просто така е станало. Харесвам игрите им, ама са уникални идиоти все пак.

<
1
...
261
...
346
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.