Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
262
...
346
>
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
14 септември 2023
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
14 септември 2023
nightwarrior написа
Във любимият ми мас ефект, от Bioware точно това обясняваха(мисля че и в книгите за мас ефект беше обяснено), затова и повечето "бели" там не бяха баш бели, а мургави. Тя нали и Миранда се отличаваше щото била ГМО.

Ех, Миранда... Ето това е игра, която бих преиграл, макар и да я играх скоро (на remaster-а).
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
14 септември 2023
lyubohar написа
nightwarrior написа
Във любимият ми мас ефект, от Bioware точно това обясняваха(мисля че и в книгите за мас ефект беше обяснено), затова и повечето "бели" там не бяха баш бели, а мургави. Тя нали и Миранда се отличаваше щото била ГМО.

Ех, Миранда... Ето това е игра, която бих преиграл, макар и да я играх скоро (на remaster-а).
I never settle for anything,but the best.I'm an excellent judge of character. I think you'll find my assessments to be right on the money-Miranda Lawson Може би най-любимата ми игра евър. МЕ 1 и 2. Самоубийствената мисия в МЕ2 е една от най-яките ,които съм играл,но аз съм си фенбой
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
14 септември 2023
Супер бяха. И 3 си беше добре. Чудя се дали/кога да изиграя Armageddon. Не искам да се разочаровам. От друга страна очакванията ми са толкова ниски, че като нищо ще ми хареШЕ.
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
14 септември 2023
Развалиха трилогията заради финала в 3. RGB stuff. .Ти си я играл завършена с всички добавки,които се наложи да направят,защото имаше сума нелогични работи.Колкто до другото,сигурно имаш предвид Андромеда.Това за die hard фенове като мен,си е чиста подигравка с МЕ вселената.Ако я гледаш като stand alone игра,не е чак толкова зле,но като МЕ игра е чиста 0. Даже и 1 не и давам.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
14 септември 2023
Да де, Андромеда. И аз така съм чувал, та сигурно няма да в играя. Дори и като standalone игра "става" не ми е достатъчно сякаш 🙂
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
14 септември 2023
Слаби главни герои,скапани NPC-та(освен един двама),слаба история,смехотворни лицеви анимации(мисля,че го пооправиха този проблем),най-безличните антагонисти,които съм виждал.Супер слаби диалози и Крогани,които играят карате(не се шегувам).Нелогични неща като кораб,който няма оръжия ,а е пратен да открива други галактики и тн. Планетите са добре направени според мен,геймплея е фън и...това е,което се сещам за плюс на прима виста.

П.С това меме никога не остарява,на каквото и да го сложиш,винаги се смея,когато го видя,но е доста вярно https://youtube.com/watch?v=1RwpRQiILHU

You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
15 септември 2023
Хм, Андромеда никак не е лоша, не съм съгласен, че е тотален фейл, даже повече си ме кефи от Старфилд, поне имаше живец в приятелчетата ти
logout
Мнения: 371
Цитиране
15 септември 2023
И аз съм голям фен на МЕ, Андромедата ако не я сравняваш с предните три части си е напълно прилична, след като оправиха гафовете. Даже PvP-то по едно време беше интересно, когато имаше повече хора.
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
15 септември 2023
LethianDream написа
Хм, Андромеда никак не е лоша, не съм съгласен, че е тотален фейл, даже повече си ме кефи от Старфилд, поне имаше живец в приятелчетата ти
Аз това казах,ако не я разглеждаш като МЕ игра,не е толкова зле,но като МЕ игра е провал.Със сигурност е по-добра от Старфилд.

П.С logout,Андромеда няма pvp ,а pve ,но и там нещата бяха супер зле в сравнение с МЕ3 мултито.

You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Firstduo93
Мнения: 37
Цитиране
15 септември 2023
Мен Anthem ме кефи повече и от старфийд и от Андромеда. Мас ефект не са лоши .де . Дед спейс и протокола също са по яки от старфийлд.

Хало също . Общо взето всяка scifi игра ми харесва повече от старфийлд. И не съм бетесда трол ,харесвам ги като студио...

logout
Мнения: 371
Цитиране
15 септември 2023
@The_Doctor46 така де co-op PvE - то. Даже скинове продаваха за него

@Firstduo93 Anthem беше много свежа, но и там не покриха големите обещания.

Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
15 септември 2023
Firstduo93 написа
Хало също . Общо взето всяка scifi игра ми харесва повече от старфийлд. И не съм бетесда трол ,харесвам ги като студио...
Ти забърка сериозна манджа от жанрове. Когато се сравнява,е хубаво да са от един.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Firstduo93
Мнения: 37
Цитиране
15 септември 2023
Аз ги приобщих към един основен scifi жанр.

Logout те Антем-а бая го подобряваха със пачове ама пак не се хареса на хората . На мен ми хареса още от началото.

Старфиелд изхвърча от пц-то ми . Не е моето.

Взел съм премиум едишъна на мортала със последните пари,молете се да ми хареса
Сега я инсталвам.

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
15 септември 2023
<
1
...
262
...
346
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.