Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
264
...
346
>
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
24 септември 2023
lyubohar написа
Никой не коментира Armored Core 6, което е странно за From игра Никой ли не я играе?
Гледах сума стриймове,когато излезе.Не е моето нещо и едва ли ще я пробвам.Чарчаро,ти не беше ли още млад и зелен?Все пак,честито,ако разбира се говориш за твоята сватба.Още един го пишем "бегал".
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
25 септември 2023
Чарчаро ще си играе като пич след сватбата, коментирахме с него на срещата. Това е да си намериш жена, която не ти ограничава хобитата. Честито на него!
nightwarrior
Мнения: 4093
Цитиране
25 септември 2023
Аз AC6 я почнах като излезе, ама не помня писах ли тук. После я сложих на пауза заради BG3, Starfield, Lies of P, Cyberpunk ъпдейта... честно направих си график в екслел с рандомизатор, та да знам кое по-напред да играя, че ми се играят всичките, пък нямам време за нищо.

AC6 е доста изпипана, личи си че им е поредна част от поредица. Има неща, които са взаимствали от соулското. Но само доколкото е било подходящо, не е като да са се опитвали да направят Dark AC или нещо такова.

Играта е линейна, въпреки че има и по-отворени зони тук там - все едно коридора става по-голям, но пак си е коридор.

Дава огромна свобода на билдове. С малко въображение и желание комбинациите са внушително много. Идеята е че няма универсален билд, а трябва да се адаптираш според ситуацията. Фрапиращата разлика с по-новите From игри идва, че ако фейлнеш мисия, можеш да продължиш от чекпойнта, който си стигал, като имаш възможност да промениш билда преди да заредиш чекпойнта(частите които си купил са ти достъпни).

Тук предизвикателството идва от това да изкараш S score на дадената мисия, което обикновено е на база скорост на завършване, получени щети и нанесени такива по бос и противници.

Визуално е ок, макар че покрай коментарите ми за Starfield взех да се съмнявам в себе си, ама както казах това можете да си го видите и сами.

Страхотна Mech игра е, просто Mech игрите няма как да допаднат на всеки.

LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
25 септември 2023
Аз лично мех игри ненавиждам, така че съм мощен пас там
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
25 септември 2023
@nightwarrior: мерси, сякаш не звучи като моето нещо, аз също генерално съм meh за mech

@LethianDream: естествено, шегувам се. Разбира се, оттук-нататък ще играе все по-малко...Но не защото жена му няма да дава, а понеже семейният живот просто натам си води - деца, почивки и т.н.

LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
25 септември 2023
Да, и ти си прав, за съжаление (или радост)
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
25 септември 2023
Найт,не се съмнявай в себе си.Само за графиката беше в грешка Колкото до другото,най-близко съм стигал до разговор за годеж,но така и не стана.Ся ако съм жив,на 7 октомври ще ударя 38 и все още не съм надянал хомота.Кой знае,може би,когато навърша пълнолетие на 48..
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
25 септември 2023
Живи и здрави да сме само, сега не е като на село преди 50 години, на 16 години сгодени, на 17 женени, за добро или лошо. Когато тогава, май освен Чарчаро, скоро и Лудничар ще надене хомота. Така че има желаещи все още
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
25 септември 2023
Аз желание имам,поне имах преди,но така и не стана, по една или друга причина.Вече толкова съм свикнал с ергенския живот,че не знам дали съм годен за съвместен/семеен.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
25 септември 2023
Аз не съм женен, но съм семеен чак от 37, а детето ми се роди като бях на 39. Така че съм си поживял доволно Но и обратното го има - имам приятели с деца на по 18, разведоха се и сега второ ергенство живеят
BundyBari
Мнения: 477
Цитиране
25 септември 2023
И аз на 35 още съм ерген. Някога, когато трябваше да се ориентирам към семейния живот ми се живееше на свобода и така си остана и до днес. Наборките са вече омъжени с деца, а с по-младичките не сме много на един акъл - модерни неща ги вълнуват тях. Чашата винаги е наполовина пълна и от всичко може да се извлече нещо положително, но лошото е, че всяко хоби вече ми е омръзнало (включително и гейминга) и само семейството ми остана да придам някъв по значим смисъл на живота. Но докато чакаме, поне всяка година излизат готини игри, та времето минава по-бързо и приятно с тях
Mitko6000
Мнения: 1317
Цитиране
25 септември 2023
Аз съм на 26, и също съм ерген. Масово наблюдавам, че пак идва модата да се жениш и да имаш деца от ранна възраст. Голяма част от наборите и наборките ми (най-вече тези от гимназията и университета), вече имат сключен брак и деца. Аз, честно казано, все още се чудя кой път да хващам, в това отношение.
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
25 септември 2023
Е, ти си детска градина, няма какво да се чудиш, намирай си някоя като Лудничар и Чарчаро, която ще ти търпи гейминг капризите и така
Rostik79
Мнения: 2441
Цитиране
26 септември 2023
ОК, Цайбъра освен, че вече има добри отзиви за ДЛЦ-то, забелязах и мисия с името Lucretia My Reflection, което е заглавие на песен на една от любимите ми групи (и няма как да е случайно, явно някой от екипа се кефи на Sisters Of Mercy). Следователно е вече 100% must-buy
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
26 септември 2023
Е, това ако не ти е мъст-бай при хвалбите, които турихме, не знам кое ще е И не точно заради Систърс ъф Мърси. Като говорим за музика, много ме кефи в "Цайбъра", някой път ала GTA да изхвърля някой селяк от колата му и да ми се включи от радиото някакъв брутален метъл с дране.. Успех това да се случи в друга игра
<
1
...
264
...
346
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.