Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
265
...
346
>
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
26 септември 2023
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
26 септември 2023
Dandelion написа
Е то по принцип всички куестове в играта са с имена на песни

Ти да видиш, това съм го проспал...

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
26 септември 2023
kofxwvl
Мнения: 5
Цитиране
29 септември 2023
На Sega, защото вече свикнато.
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
30 септември 2023
Всичко е чук, ама диалозите на Phantom Liberty са доста посредствени. Тия около главната история са горе-долу ОК, особено репликите на Джони и Идрис Елба (вероятно те са много премисляни), ама по-общите са бая зле...

И това "badass"-ване през цялото време...Постоянно съкращение на думи като probably, situation или details с някакви псевдо-улични лафчета "prolly", "stich" и "detes", които може би някой през 1972-ра е употребил в някое гето в ЮАР...Супер смешно и дразнещо. На всичкото отгоре играя с женско V и постоянно преиграва жестоко в интонацията...Не знам как е с мъжкото V, но се усеща много фалшиво всичко и убива доста от immersion-а за мен.

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
30 септември 2023
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
30 септември 2023
Да, мен и в главната ме дразнеха тия неща, просто ги бях забравил. Освен това ме дразни как завършва всяко второ изречение с тежко издишане като Кирстен Стюарт в Здрач - адски дразнещо, а за съжаление много актриси го правят.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
01 октомври 2023
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
01 октомври 2023
Точно това е, че в играта е адски неадекватен, не е някакъв реален. Доста гледам сериали, филми и документални за разни гета, gangs и т.н. и никой не говори така Звучи сякаш са се обадили на някой полски учител по английски и са му казали "я дай малко сленг думи да ги турим тука". В същото време разните non-native образи в играта - латиноси, руснаци, от Ямайка - говорят супер адекватно и като акцент и като лексика.

И друго нещо забелязах - всички разговори в тази игра (и в оригиналната) се случват подпрени на парапет Ще кажеш, че с толкова много подобрения по тялото/скелета няма да имат проблем да проведат 5-минутен разговор прави, но не - веднага се излиза на балкона и се лепят на парапета Не знам дали не е някакво engine ограничение да не ги дават в близък план, не се сещам дали е имало такива разговори досега.

The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
01 октомври 2023
Т'ва за парапета не е вярно.Има сума куестове,които взимаш говорейки си прав с NPC-то.Има много разговори,които си вървят докато се шматкате до някоя дестинация.Особено с Джони.С Такемура,с Мисти и тн.Има разговори в коли,на барове,на дивани.Тях може да ги причислиш към "парапет" стил разговорите,но са някакво разнообразие.Не знам къде видя,че са само подпрени.На мен езика също не ми пречи.Диалозите са добре в повечето време.Интонацията е дразнеща да,но мъжкия V не е по-добре.Той е малко стерилен.Вчера съм навъртял 5 часа.Историята ми е интересна за сега,а останалите неща, както вече коментирахме са подобрени.Много добър експанжън според мен.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
01 октомври 2023
Може, сигурно съм забравил, просто ми направи впечатление в началото на експанжъна, че водих няколко парапетни разговора Иначе историята е добра и всичко всъщност е добро, това са бели кахъри, просто се забелязват на фона на високото ниво на всичко останало.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
01 октомври 2023
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
01 октомври 2023
хаха, без да знам за тоя tabletop съм бил доста близо с предположението за 1972-а
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
01 октомври 2023
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
01 октомври 2023
Е не съм чак такъв нърд по темата ...Любопитно е това, ще го изгледам
<
1
...
265
...
346
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.