Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
266
...
346
>
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
02 октомври 2023
За мен лично са прекалили с гледането на екшъни със Стивън Сегал и Жан Клод Вам Дам. Напълно съгласен, че този път Керъми (която обожавам) издиша много като женското Ви, а тя иначе прави цялата игра да бъде толкова имерсивна, да кажем. Но тук направо са й ебали майката с тоя екшън ала Патриотични игри. Все едно играя шибаната Дивизия на Юбисофт.. То са асансьори, то са взривове, то са някви качвания по стълби. Нищо общо с великите странични куестове от оригиналната игра, за които сме говорили неведнъж.Дори не съм стигнал Елба, а май не ми се и стига Жалко, за мен новото DLC е издънка спрямо оригиналната игра. Ще трябва може би да се насиля да го завърша.

Започнах BG3 и съм много впечатлен, играта е страхотна и ми влиза със сигурност в кандидатите за игра на годината, въпроса е само на кое място ще влезе. Сега точно ходих при гоблинската вещица, тя ме изолира от партито ми и стана битка ек на ек, която взех на фотосинтеза Изборите как да подходиш към дадена ситуация ме радват на макс. Има и много чувство за хумор в играта, примерно един трол те гони от някакво място, ти казваш "Как бе, аз тука живея"
Винаги най-ценно за мен е било да видя филми и игри, които са направени по теми и сетинги, които мразя (като фентъзи и Формула 1 примерно), но с вкарано чувство, диалози, герои, които веднага ти харесват..

lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
02 октомври 2023
Обърни внимание, че гоблинската вещица (както и другите там, които вероятно ще убиеш), пускат важни предмети, които губиш ако ги бутнеш в пропастта (както направих аз ).
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
02 октомври 2023
Еха,това бързо съдене.Елба го срещаш на втората мисия,но реши,че не ти харесва.Играл си само интрото.Не казвам,че ще ти хареса,но след една мисия и оценката е готова
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Mitko6000
Мнения: 1317
Цитиране
02 октомври 2023
В момента си чакам пре-ордера за AC: Mirage и Spider-Man 2. Междуременно, пак ми се доигра нещо със зомбита и си взех Resident Evil Origins Bundle, тъй като не бях играл Zero и римейка на 1-цата. Почнах от 0 и за момента ме кефи. Би трябвало да успея да ги врътна и двете до 5-ти.
kofxwvl
Мнения: 5
Цитиране
04 октомври 2023
Здравейте!
Web-Head
Мнения: 49
Цитиране
07 октомври 2023
Кой играе Миража в очакване на Spider-Man 2?
В момента съм в първите 3 часа на Mirage и като човек, който стократно се пробва да играе Valhalla, но от скука така и не доиграх, мога да кажа, че за мен в Mirage повечето неща са си нови, а не рециклирани. Харесва ми факта, че историята е по-линейна, атмосферата е феноменална като почти на всяка AC игра, но тук конкретно са я изпипали до най-малкия детайл, осветлението в тази част е на друго ниво, в малко игри заставам на едно място и просто се наслаждавам на гледката, тази е една от тях, на всяка втора крачка има какво да спреш и да гледаш.
Паркур системата ми е малко тромава, уж Басим е най-бързия асасин, а Алтаир от Unity се усеща като по-добър в това отношение, но там и самите анимации са ненадминати до днес.
Абе с кеф ще си я изиграя тая част, то си е до голяма степен Prince of Persia това.
Mitko6000
Мнения: 1317
Цитиране
07 октомври 2023
Аз съм същия. Честно, повечето фенове на AC нямат угодия (не визирам този форум, конкретно). Използваха "завръщане към корените" и "вдъхновение от по-старите игри", като маркетинг трик, и всички вече си помислиха, че ще е клонинг на AC1 и Unity, едва ли не. Никой не им е обещал това. А същите тези хора реваха, че класическата формула се изтърка след Syndicate.

Аз си се кефя на Миража, засега. Нарочно си взех и Deluxe Edition,че да мога да преиграя играта с POP скина. Най-големият минус в момента за мен, е че не могат се преиграват мисии. Затова почнах след всеки отделен Story arc да си правя сейвове.

Между другото, забелязах че част от тромавостта на паркура и боя при мен, идва от контролите. Разбира се, Valhalla и Odyssey цъках на PC преди време, а Миража го играя на PS5. Затова си смених някои от бутоните и си направих контроли, по-близки до тези на Unity, и засега усещането е една идея по-добре.

lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
07 октомври 2023
Тия berserkers в GoW Ragnarok са си ... мамата Играя я на най-лесната опция, защото ми е много скучна комбат системата и гледам да минават бързо битките. Днес ми отне 7-8 опита да сваля втория berserker, който срещнах, а бях забравил, че все още съм на easy...Вярно, че са еквивалент на валкириите и са по-скоро endgame content, а аз ги бия веднага щом ги видя и съм доста слаб, но все пак wtf??
nightwarrior
Мнения: 4093
Цитиране
07 октомври 2023
Mitko6000 написа
Честно, повечето фенове на AC нямат угодия

Проблемът е, че AC вече не е просто един тип игра, ако през 2012та ти кажех - излиза нова AC игра, без да знаеш подробности, щеше да си наясно що за игра ще е горе-долу.

Сега като ти кажа нова АС игра, почваш да се чудиш - дали ще е като първите, дали ще е като Black Flag, дали ще е псевдо RPG с тонове неща за правене.

Има различни фен групи, които стоят под един знаменател и оттам рекацитте към новата игра(а и към старите).

Аз съм умерен фен на поредицата, както споменах тук, например не така и не съм довършил Unity, Syndicate не съм го и почвал(мисля и двете да ги пробвам като избутам другите игри в следколедното спокойствие). Но аз примерно харесвам и новата формула и старата. Но аз гледам на АС игрите по-иначе. Малко като онези B movie екшъни от едно време - чийзи стори, достатъчно забавен екшън и ей тъй за разпускане си ги цъкам без да се товаря. Валхалата също ми хареса, но там може би я спаси тематиката.

Даже и Миража може да го пробвам тия дни, че един приятел го взе, пък е недоволен и май няма да я играе

Mitko6000
Мнения: 1317
Цитиране
07 октомври 2023
И ти си прав. Аз съм си фен на поредицата още от 1вата като излезе за комп през 2008, но определено не бих казал, че харесвам всяка игра, и от 2те формули. Примерно, от старите хич не харесвам Brotherhood и Syndicate, докато от новите е Valhalla. За мен, формулата не е толкова водеща, колкото цялостното представяне. Независимо колко променят поредицата, все ще има недоволни. Но пък, това е и минуса да продължават да доят тая поредица.
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
07 октомври 2023
Време е за соулс Асасин.Аз лично бих играл подобно нещо. Аз съм като Митко.Формулата не е толкова важна,а как е реализирана.Origins беше първата тип RPG и ми хареса,следващите две,едвам до средата избутах.Мако off topic,днес имам рожден ден и се чудя коя игра да си самоподаря.DLC-то на Resident Evil 4 Remake изглежда добре,но искам и някоя цяла игра.Не,че няма какво да играя,но нали има повод
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
07 октомври 2023
Бъди здрав Аз съм точно след седмица
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
07 октомври 2023
Благодаря,Любо!Значи още едни везни във форума.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
07 октомври 2023
Да, поне още едни
piranha
Мнения: 11
Цитиране
07 октомври 2023
Аз във момента играя gollum и мога да кажа че игрицата е доста хубава, ако човек фен на филмът и поредиците lotr ще ви хареса, чудя се защо се изля толкова много хейт по игрицата, от хора който дори не съ я изиграли. Съветът ми е ако сте фенове на филмът
Да я изиграните ще ви хареса.
А относно Asassins creed, odisey и Valhalla бяха яко тъпи а са triple a заглавия, миража когато го сложат при бананите ще я дръпна да я разцъкам но съм силно скептичен заряди последните две заглавия, доста на често излизат асасините и нещо не ги правят както трябва историята нещо не ме грабва
<
1
...
266
...
346
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.