Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
267
...
346
>
Rostik79
Мнения: 2441
Цитиране
09 октомври 2023
Напреднах в DLC-to на Цайбъра Phantom Liberty и мога да кажа, че е отлично! Първите някокло часа са направо коридорен шутър, чак нататък се "отваря" света. Историята е интересна - нещо като рип-оф на Бягство от Ню Йорк на Карпентър.
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
09 октомври 2023
Ти изчакай да стигнеш последните мисии.Там според решенията,има коренно различни финални мисии.Малко като във Вещера 2.Има 4 финала,два от които отключват и опционален финал на главната игра.Мислех да не слагам Cyberpunk в класацията ми за годината,защото вече печели игра на форума,но сега най-вероятно ще я сложа.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Rostik79
Мнения: 2441
Цитиране
09 октомври 2023
Ами точно тази интеграция в основната игра ми е малко неясна. След първите няколко часа, вече мога пак да ходя в другите части на града и да си правя другите мисии, включително и основната линия, но няма ли да се объркат с тези от ДЛЦ-то? Т.е. май трябва да го мина наведнъж, нали така? Ако напредна твърде много в основната мисия, няма ли да се изключат или обезсмислят другите развои от ДЛЦ-то?
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
09 октомври 2023
Не,мисиите във Фантома са си отделно и не се обезсмисля нищо.Играй си каквото ти душа иска.Няма да спойлвам,сам ще видиш как е интегрирано.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
kofxwvl
Мнения: 5
Цитиране
22 октомври 2023
...се прикрепих към старинните.
Mitko6000
Мнения: 1317
Цитиране
22 октомври 2023
kofxwvl написа
...се прикрепих към старинните.
В RPG, в Европа - джудже.
(И Golden Axe III, Legend III Oxa)

Ко каза ко?

The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
22 октомври 2023
Mitko6000 написа
Ко каза ко?
Т'ва е някакъв бот,не се хаби.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Web-Head
Мнения: 49
Цитиране
23 октомври 2023
Opening-а на Spider-Man 2 е най-епичното начало на игра ЕВЪР. Казваш си, че няма накъде повече и продължава да става все по-брутално. В ЕУФОРИЯ СЪМ.
Играта на игрите! Кой я играе? Или никой още?
Haptic ефектите в контролера са феноменални също искам да добавя, за първи път откакто имам PS5 (3 години) усещам някакъв технологичен напредък и next-gen изживяване, както откъм графика, така и геймплей. Loading-a е моментален, графиката е изключително красива и динамична, осветлението е зрелищно и се случват толкова много неща едновременно из НЮ ЙОРК. Светът се усеща ЖИВ.
След тази игра няма да мога да пипна друга пак мноооого време, ясно е, но наистина съм само в началото, а очакванията ми са надминати. Мислех, че ще е още от същото с което бях ОК защото съвършенството няма накъде много да се променя, но съм грешал.
bojosan
Мнения: 1284
Цитиране
23 октомври 2023
Web написа
Opening-а на Spider-Man 2 е най-епичното начало на игра ЕВЪР. Казваш си, че няма накъде повече и продължава да става все по-брутално. В ЕУФОРИЯ СЪМ.
Играта на игрите! Кой я играе? Или никой още?
Haptic ефектите в контролера са феноменални също искам да добавя, за първи път откакто имам PS5 (3 години) усещам някакъв технологичен напредък и next-gen изживяване, както откъм графика, така и геймплей. Loading-a е моментален, графиката е изключително красива и динамична, осветлението е зрелищно и се случват толкова много неща едновременно из НЮ ЙОРК. Светът се усеща ЖИВ.
След тази игра няма да мога да пипна друга пак мноооого време, ясно е, но наистина съм само в началото, а очакванията ми са надминати. Мислех, че ще е още от същото с което бях ОК защото съвършенството няма накъде много да се променя, но съм грешал.
Ще я пробвам някой път, първата няколко пъти я почвам и така и си останах в самото начало, не е мой тип игра.
Rostik79
Мнения: 2441
Цитиране
23 октомври 2023
Аз 10-тина часа направих на Спайдърмен и също съм много доволен. Не знам как са го постигнали, но на настройка Performance и стабилни 60 кадъра, навсякъде ги има прословутите отражения както бяха обещали. Даже на балоните може да се оглеждаш. Яко е като се катериш по небостъргачите и виждаш целия свят отразен в прозорците. Първо си помислих, че отраженията на колите и другите сгради са имитация, но като се се обърнеш се вижда, че всичко е 1:1. Отделно самата графика радва окото.

Светът е направен доста по-разнообразен и жив. В предната по едно време всичко в НЮ ти става едно и също. Тука е придадена повече индивидуалност на сградите.

Бойната система си е все така забавна и динамична и изисква умения и рефлекси. Играя на максималната трудност и даже "прости" противници, ако се оставя да ме наобиколят, ме пребиват като куче за секунда. Трябва непрестанно да действаш по време на битка и да ползваш целия арсенал - джаджи, специални удари, финишъри... Не знам нататък като почнат да се появяват по-назобани брутове какво ще е.

Паралелното включване на двамата Спайдърмени е хитро направено. Много яко е в някое меле, произволно като се включи другият да вкара някой тупаник за помощ. Не знам дали е скриптирано или рандъм се появява, но е ефектно.

The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
23 октомври 2023
Гледах доста стриймове и съм съгласен,че е надградено в почти всички,но не и в графиката.Не знам къде видяхте надграждане там.Изглежда си съвсем като предната.Е,аз съм играл само ремастъра.Там си имаше ray tracing и тн. Говоря за PC естествено,не знам как е било на конзола.Предполагам,че спрямо оригинала е надградено.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
nightwarrior
Мнения: 4093
Цитиране
23 октомври 2023
Да, и при мен сравнено с ремастера нещата са така. Може би на ремастера като го играх на перформънс не бяха толкова добре отрaженията(ама и това не мога да го твърдя на 100%, че не я играх скоро). С РС версията на ремастера не мисля че има много разлики.

С това не казвам че играта е грозна, съвсем добре си изглежда, просто не виждам някакво сериозно надграждане.

Иначе да, бойната система е ужасно фън и даже са дърпали от другаде идеи(с трудни за доджване атаки, дето с париране стават елементарни). Като цяло са развили бойната система, къстомизацията било то на умения или на визуално на костюма(с вариациите) е развита много също. Постарали да се доста. Даже чух, че по MJ мисиите(най-досадната част за мен от първата) също е работено, но ще видим. Определено отива в колонката д добри продължения, а не просто цедене на франчайза. Но за крайна оценка ще мисля като я мина.

Но едно е сигурно, няма как да си харесал първата и да не харесаш тази. Тук ти поднасят още от същото с допълнителни подправки

LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
23 октомври 2023
При мен първата като Божо, малко в началото и директно в кофата, май точно някаква мисия с MJ ме издразни адски Вие си играйте, не ми пречите. Ма това да си в еуфория от игра..браво, радват ме такива хора като Уебхед. Последната ми еуфория от игра май беше на Remember Me преди бая годинки.
hyper
Мнения: 657
Цитиране
23 октомври 2023
Това като си играл дълго време много убива еуфориите от игри, затова като някак си нещо наистина ме изненада приятно си се предавам на чувството, че кой знае кога ще се повтори При мен снощи бъгна момента при Майлс и първия бос, изтрих сейва и почнах отначало и всичко беше ок вече, но градът е това, което за момента ме смачква. Определено, както казвате, е по-разнообразен и жив от преди, с тоя ray tracing изглежда супер, а количеството коли и пешеходци (колите дават мигачи при това!) сере на всякакви GTA и клонинги, супер много интересни улички и местенца си намирам по картата и го играя яко турист за момента лул.
Mitko6000
Мнения: 1317
Цитиране
23 октомври 2023
Аз почти я минах историята вече, като гледам. Стабилни сесии направих последните 2 дни. Без да спойлвам много, стигнах до частта където вече се появява Venom и честно да си кажа, тъкмо като мислех, че няма накъде да ме изненадат повече, взе че отново се случи. Просто нон-стоп екшън и емоции в тази история. Изобщо не се спират. И аз като Web-Head, започнах от интрото с усмивка, и не съм спирал да се хиля, все още.

Просто за момента, това за мен си остава невероятна игра и без нещата които споменах, че ме издразниха в първите впечатления, бих й дал едно солидно 9/10. Това си е моята игра на годината и като стане време за ежегодната класация в края на тази година (ако има), това ще оглави моята класация.

Откъм самия геймплей, не мисля, че има нещо което да ми е досадно. Всички промени, които са направили са за добро. Даже страничните мисии, някои от които ще оставя за след историята, са много по-ангажиращи и увлекателни от предишните 2 игри. Сега и ако добавят този пуст mission replay и смяна на времето, това за мен ще е една от най-великите супергеройски игри. Както Arkham Knight ми е дефинитивен Батман симулатор, така и тази ще е и за 2-та паяка.

P.S. Сега гледах, че играта е продала 2.5 милиона копия за 24 часа. Явно доста хора са на същото мнение като мен. Сега чакаме да видим Върколака как ще е. Наскоро обявиха, че разработката тече вече с пълна пара, и екипът от Spider-Man 2 също минават към нея.

<
1
...
267
...
346
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.