Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
269
...
346
>
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
09 ноември 2023
Съвсем прав си е Доктора. Просто е от тези игри, които трудно влизат в началото, но като дадеш втори шанс и инвестираш малко време, после си супер щастлив, че за малко не си изпуснал страхотно преживяване. При мен беше същото. Ти и Лудничаря няма да го разберете това
nightwarrior
Мнения: 4093
Цитиране
10 ноември 2023
Абе малко истината е по средата и много зависи от човека. Примерно ако първо я е играл на обикновена 4ка, където особено в началото играта се затрудняваше да държи стабилни кадри, а сега я играе на 5ца където върви гладко. Мога да се съглася, че за това е спрял играта. Доста хора не понасят нестабилен/нисък fps, който да им разваля играта. Ама това е конкретно за перформънс. Сега ако разликата е само телевизор и единствената разлика са по-точни цветове, тогава вероятно наистина просто му е тръгнала тегаво преди.
bojosan
Мнения: 1284
Цитиране
11 ноември 2023
The_Doctor46 написа
Не,че нещо,но какво общо има качеството на играта с OLED телевизора?По-хубави цветове и толкова.Иначе си е същата игра,която си продал.
Aбсолютно. Играта си е същата, 3 пъти съм я почвал РДР2 на всички конзоли които е излязла и 3 пъти съм я спирал оттегчен до смърт. Четвърти път път няма да има. Значение за мен имат например конкретно контролите при RE ремастърите, щото знаете кви бяха старите контроли. Графиката не ме интересува, даже старата графика ти кара въображението да работи повече. Да не би новите Tомб Райдъри да са по добри от Анивърсарито или Легендата ?
Rostik79
Мнения: 2443
Цитиране
13 ноември 2023
Аз уикенда повъртях Mass Effect 1 (ремастъра), въпреки че съм я играл, но исках да си я припомня. Ей, хора, ако щете вярвайте, но почти нищо не помня от предното ми игране. Всичко ми е тотална черна дупка в спомените. И друг път се е случвало да преигравам вече играни игри, но чак толкова сякаш не се е било да се е заличил споменът. Само Цитаделата чат-пат помня и Нормандия. Останалото за първи път го виждам
Иначе играта е готина. Мислех да поцъкам просто ей така, но си направих маратон 5-6 часа нон-стоп игра в неделята и не мога да се отлепя.
Обаче се усеща болезнено как е остаряла. Нямам предвид толкова графиката, там ясно за игра от 2007-ма, но самата структура на менютата, дизайнът на интерфейса, някои механики са ужасно дървени за днешните стандарти, движението на камерата... И горкият Шепърд не може да бяга. При цялото обикаляне напред-назад все е в този свински тръс.
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
13 ноември 2023
Mass Effect 1 и 2 са ми най-любимите игри евър.Когато BioWare бяха добри.И двете съм ги минавал над 10 пъти.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
darkblue
Мнения: 1916
Цитиране
13 ноември 2023
Rostik79
Мнения: 2443
Цитиране
13 ноември 2023
Малко разцъках и Tiny Tina's Wonderland, че се появи на 35 лева и като фен на Бордерландс игрите си я взех. Бях чел някъде, че малко УОКЕ си пада играта, но се убедих, че е така в първите няколко минути още.
Като си правиш герой, можеш да му избираш пронаунса They/Them; He/him ... Което е WTF?! Каква изобщо връзка има с играта това?! Избираш между мъжки и женски персонаж, но женският е ужасно грозен и не можах с редактора да го направя да прилича на жена. Все като травестит ми стоеше. Затова в крайна сметка си избрах мъж, но забравих да му сменя гласа и остана женски, което пък съвсем утежни нещата Можеш да му слагаш "учишки" като на тия, дето се обличат като плюшени играчки (furries). Tiny Tina беше сладурана в Borderlands 2, но тук ми е мегадразнеща с това over-the-top престорено бръщолевене. Това само в самото начало на играта. Ще видим нататък как е.
По принцип все се пазя да не ми влияят такива неща и ги толерирам, но по някое време става леко дразнещо.
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
13 ноември 2023
Може би втората най-слаба игра в Borderlands вселената,след pre-sequel-а.Не е само woke нещата,но аз си я изиграх навремето,защото съм фен на поредицата.Има си и забавни моменти ,но е далеч от основните игри според мен.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Rostik79
Мнения: 2443
Цитиране
15 ноември 2023
Мда, след като поиграх, не мога да кажа, че Tiny Tina's Wonderland няма тръпката на Бордърлендс игрите - има си го същия кеф да пуцаш на воля, да отваряш безчет сандъци и да се претрупваш с купища ненужни предмети и оръжия. Но е далеч от хапливия и остроумен хумор на предните игри. Даже в тройката вече дадоха заден в това отношение в стремежа към коректност. В двойката имаше доста шеги, които бяха на границата и малко отвъд на обидата, ... поне спрямо тези, които са склонни да се обиждат.
Има и яки моменти - например една яка ебавка със смърфовете и някой друг готин лаф.

Инвентарната система ми се струва малко претрупана и неясна. Обаче добре използват дуалсенс-а - много е яко да усещаш как всяко оръжие "рита" при стрелба.

lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
15 ноември 2023
Аз пък приключих God of War: Ragnarok. Супер си беше, точно каквото очаквах от такъв тип игра. За съжаление, битките все още са ми скучни и ги играя на easy, че да минават бързо. Някак си вразите са прекалено spongy, а разните комбота и неща не са ми особено интересни. Също историята свърши доста анти-климактично, очаквах доста по-големи драми, обрати, жертви и т.н. Но като цяло беше чук. Берсъркърите и кралицата на валкириите са мега, мега трудни, дори на най-ниската трудност (wtf!?)...Заебах ги, нямам нерви за такива неща вече, Лудничаря да им се пробва ако му е интересно
Straicar
Мнения: 36
Цитиране
15 ноември 2023
Здравейте,да не ровя във всички теми я дайте мнение за играта Chernobylite ?
Оглеждам се за нещо ново което не съм играл и тази ми попадна случайно ?
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
15 ноември 2023
За нея Сашо мисля, че беше компетентен.
Mitko6000
Мнения: 1317
Цитиране
16 ноември 2023
Взех си една инди игричка на име My Friend Pedro. Доста забавен 2D shooter platformer, в стил Max Payne. Абсурден екшън с много bullet time. Как съм я изпуснал, не знам.
morgoth_srs
Мнения: 517
Цитиране
21 ноември 2023
Освободих и пратих Пойната птичка на Луната, убих Вълка и разкъсах мрежата на Паяка
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
21 ноември 2023
Alan Wake 2 и RDR1 PS5
<
1
...
269
...
346
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.