Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
270
...
346
>
Charcharo
Мнения: 3528
Цитиране
23 ноември 2023
Art3mis написа
Ако някой играе също talos principle 2 и има идея как се вземат звездите - само те ми останаха от пъзелите
на първия тауър и нямам идея по-късно ли трябва да се върна да го направя или нещо в момента пропускам.

Чак сега съм на Talosa- жестока игра е. Търсиш ли все още ?
bonchef
Мнения: 79
Цитиране
27 ноември 2023
Call of Duty Vanguard. Мдаа.............любима поредица. Графиката е убиец. Купих играта на старо. Обаче тук се почна една занимавка. Първо играта се инсталира, после смъкна някакъв ъпдейт 50 ГБ. След това с наточени ръчички гепам джойстика и се приготвям да трепя. И отивам в гл. меню давам основна игра и о какво да видя , катинарче. Ровя из менюто , правя разни регистрации във.... вече забравих къде. Закачам се към разни сървъри и аз не знам защо , като на мен основната ми цел е офлайн игра- солова кампания. Пак отивам на основното меню и пак катинарче. Пак ровя из менютата, смъквам още две части на играта по 10 ГБ и хеле най накрая играя. Ма що е всичкото това нещо, не трябва ли като си сложиш диска и да си ИГРАШ? Аре дребни ъпдейти как да е ама такоз нещо. Това да не щото съм купил играта на старо?
Mitko6000
Мнения: 1317
Цитиране
27 ноември 2023
Добре дошъл в модерния гейминг.
nightwarrior
Мнения: 4093
Цитиране
27 ноември 2023
Не е щото е на старо. Активижън са много отровни. Преди време взех MW2 че ми изпадна евтин ключ и с приятел в играхме. 80-100 гб ъпдейти, качва ми warzone, дето изобщо не ме интересува. Даже като влезна ми предлага да си изтрия сингъл кампанията, че да пестя място.

То ясно че от warzone правят най-много пара, ама много гнусно го навират.

The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
27 ноември 2023
На мен друго ми е чудно,че си е купил COD заради сингъл-а Навремето поредицата имаше много силен сингъл,но отдавна вече няма.Даже не знам защо въобще правят.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
vanmx
Мнения: 659
Цитиране
27 ноември 2023
Първите игри бяха железни и от към сингъл и откъм мулти. CoD2 и сега да си у пусна ше е и се кефя и я предпочитам пред новите, т.е тия след 2007-ма

Най-яката е експанджъна на CoD 1 - United Offensive. Направо ми падна ченето като играх за първи път сингъла, а пък мултито колко съм го цъкал по разни сървъри, направо би ме било срам да кажа колко часове съм навъртял стига да знаех.

След CoD4, което е апогеят на поредицата - реално след тази игра CoD стана мейнстрийм, на мен играта взе да ми омръзва. Обективно погледнато последното CoD (даже и не знам как се казва ) може да е в пъти по яко от първото от преди 20 години (еби му майката, кога минаха ), ама всичко е доста банално и няма нищо невиждано че да ахнеш

vldir
Мнения: 1855
Цитиране
28 ноември 2023
Dark Souls 3 цъкам.
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
28 ноември 2023
Зарибих се да събирам collectibles в Alan Wake 2 и в интерес на истината, играта започна да ми харесва повече.

Все така е мега-бавна и с дървени битки, да се знае Но минах на "story" трудност, направих няколко ъпдейта също в тази посока, че да не ме тормозят с битки. Тоест в момента я играя по-скоро като atmospheric/horror walking simulator и, ако човек се пречупи да я приеме като такава, е доста приятна.

Environment загадките, свързани със събирането на collectibles, са доста приятни и изискват обикаляне и гледане. Сменянето на историята за всяка сцена + смяната на осветлението дават също доста разнообразие, поне при Алан.

bonchef
Мнения: 79
Цитиране
28 ноември 2023
Нямам нерви за онлайн игри аз по разни сървъри или както там е организирано. Аз си цакам 20-30 минути за кеф после си почивам. Не знам кога ще ми дойде пак кефа за игра. Много обичам шутъри свързани с втората световна война. Ами съгласен съм до някъде за COD , че първите по ме кефеха. Следващите вече дето почнаха да представят по модерните времена по ми бяха скучни, но най вероятно в това всичкото се намесва и засищането на сетивата от конкретния дразнител. Първите игри от поредицата съм играл когато почвах да играя т.е. 2005г.
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
28 ноември 2023
Аз си спомням, че случайно май на CoD IV преди няколко години влязох в онлайн игра и ме убиха на втората секунда, дори и аз не разбрах откъде ми дойде, на такива игри забравяш онлайн, просто няма смисъл, така че напълно подкрепям бончев. Друг е въпроса, че сингълът точно на CoD е плачевен...
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
28 ноември 2023
Аз това имах предвид.COD отдавна си е мултиплейър пуцалка.Сингъла е много зле.При толкова готини сингъл игри,на човека му се прииграло COD сингъл.Явно любовта към шутъри за ВСВ е надделяло в случая.Навремето,всеки втори шутър беше за ВСВ,сега стана обратното.Отдавна не е имало добър шутър свързан с ВСВ.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
28 ноември 2023
То и за онлайна вече трябва да имаш железни нерви- или сам да търсиш варианти за подобрение (клипове и т.н.), че иначе те разпиляват някакви дечица и се изнервяш
Затова респект за човека, но има много по-стойностни шутъри в сингъл/кооп - Rage 2, Destiny, сигурно забравям да спомена някои други.
bonchef
Мнения: 79
Цитиране
29 ноември 2023
Дребно доуточнение. След като взех РS-5 , което ми беше мечта, в смисъл да имам игрална конзола, бях набелязал и разни икони игри дето като излязоха мисля ги нямаше за РС. Там обаче се сблъсках със стрелбата от трето лице, което не е същото, като FPS на мен последното мие любимо. Не че на РС не съм играл ТПШ, но с джойстика имах проблеми. Оказа се че с джойстика съвсем прилично се играе този FPS т.е. COD, даже поради тази причина не сложих на максимална трудност, а на предпоследна, но има аванс. Ама като видях надписа "Няма да оживеете" и реших да не си тровя нервите, но май малко са преиграли. За разлика от огромните проблеми които имах със стрелбата в РДР2. Изиграл съм доста игри и малко трудно помня имена. Rage мисля съм играл обаче коя част и за какво идеше реч вече съм забравил сега ще погледна да си припомня играта. За Destiny нищо не си спомням но ще я погледна. METRO и Stalker също много им се кефя, едни МОХ-и имаше на времето също. Фраскали ли сте на времето имаше един 700МВ "Ленинград" , бах ти и грата. На някои от нивата докато минеш и брадясваш 100 пъти.
bojosan
Мнения: 1284
Цитиране
29 ноември 2023
LethianDream написа
То и за онлайна вече трябва да имаш железни нерви- или сам да търсиш варианти за подобрение (клипове и т.н.), че иначе те разпиляват някакви дечица и се изнервяш
Затова респект за човека, но има много по-стойностни шутъри в сингъл/кооп - Rage 2, Destiny, сигурно забравям да спомена някои други.
На мен пък онлайна на Код ми беше много силен навремето, но вече нямам рефлексите. В апогея на онлайна, когато по 700 000 човека се събирахме в Black Ops 2 в петък вечер ( най добрия онлайн на вс. времена)ако излизах трети значи беше поражение. Или първи или втори винаги, играл съм само free for all. За сметка на това във from игрите не мога да убия и един бот, да не говорим за босове.Бончев, Ленинград беше тъпа, там ме дразнеше че ония просто извираха непрестанно което е е тъпо.
bonchef
Мнения: 79
Цитиране
29 ноември 2023
Сега гледах Rage съм играл първата част. Втората част не съм я играл. Прилича на разчупен Бордерланд, от който мисля изиграх само първите две части и не е моето нещо. Тук някой беше написал "Стреляш на воля и събираш разни неща от сандъци до премаляване" или нещо в този дух. Виж Destiny съм пропуснал и гледам , че от ОЛХ мога докопам двете части. Така е Божо извираха аз затова написах , че брадясваш. Но мен това си ми харесваше поне по рано. Сега го давам малко по лежерно, че в напечени ситуации пулса ми скача много. Е като чета тук ще набележа още цели.
<
1
...
270
...
346
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.