Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
271
...
346
>
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
29 ноември 2023
Дестини 2 е безплатна, ако не се лъжа. Така че смело налазвай и виж дали ще ти хареса.
bojosan
Мнения: 1284
Цитиране
30 ноември 2023
bonchef написа
Така е Божо извираха аз затова написах , че брадясваш. Но мен това си ми харесваше поне по рано. Сега го давам малко по лежерно, че в напечени ситуации пулса ми скача много..

И на мен ми скача пулса и сърцето от яд. Затова и играя на изи. Щото е сега например превъртам RE 4 Remake за трети път и съм към края, но на най висока трудност. Да ти кажа съжалих, това не е работа а тъпизъм, то е безсмислено и дразнещо да играеш на голяма трудност . Първо щото вразите ти имат много повече демидж, от тях падат по малко амуниции, и най вече в тая игра е като в Сталинград - извират на определени нива до безкрайност, което е мега тъпо. Аз редко се хващам на въдицата да превъртам на макс, ама тая игра е уникат за мен лично игра на годината и не омръзва.
bonchef
Мнения: 79
Цитиране
04 декември 2023
Видя ли , че играта е японска и дърпам назад със сложностите. Забелязвал съм , че на тези (японците) нивата им на сложност са винаги доста по високи от на другите разработчици. RE която и да е от поредицата никога не съм превъртал на максимална трудност. Даже не съм се и опитвал. Щом те кефят RE нещо подобно което ме беше грабнало в миналото беше Калл оф Ктхулху, ако случайно си я пропуснал. Само дето май освен на Win ХР на друго няма да тръгне , за конзола не знам.
Rostik79
Мнения: 2443
Цитиране
04 декември 2023
Подкарах римейка на Dead Space и съм много доволен от играта. Много добре и на място са вкарани разни промени в геймплея.
Единствено ме дразни, че са сменили Айзък Кларк и е с лицето на този, който го озвучава, а той изглежда като някакъв чичка от кварталната кръчма. Оригиналният Айзък беше пичага. А, да - и мацката от екипажа беше преди с някакви големи бомби и беше готина, сега е някаква безлична. Струва ми се и че преди костюмът на Айзък, по-точно шлемът, някак си се разгъваше като си го слагаше, подобно на нанокостюма на Iron Man и беше много кефещо. Сега просто си нахлузва шлема.

Пуснах се на предпоследна труднот (която е почти като последната, но при нея имаш и permadeath, което не искам да си причинявам). Гадините носят много на бой, понякога по цял пълнител от плазмената горелка само за една гадина. Съответно постоянно треперя да не остана без патрони в някоя битка.

Mitko6000
Мнения: 1317
Цитиране
04 декември 2023
И аз много искам да разцъкам Dead Space римейка, ама по-скоро ще е след празниците, понеже финансите куцат. Може пък и просто да си взема EA Play, не съм решил.
Rostik79
Мнения: 2443
Цитиране
04 декември 2023
Аз така и направих, Митак. Бях се засилил да си я купувам (сега е на 69 лева в Озон), но забелязах, че я има в каталог на ЕА и си пуснах за 1 месец абонамент (7,50 лева) колкото да я изиграя. То и без това друго интересно почти няма, поне за мен, защото спортни игри не играя, а те са основно такива там.
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
04 декември 2023
Изпукай и последния Need for Speed, докато имаш абонамента.
Никак не беше лош, поне в моя тефтер с тази аниме графика.
Има и други игри извън спортните, които може да пробваш - последния Батълфилд и т.н.
Rostik79
Мнения: 2443
Цитиране
04 декември 2023
Прегледах каталога. Може би само Wild Hearts ми привлича вниманието - някой цъкал ли е да каже мнение? Прилича на соулс-игрица. Батълфийлдите си ги обичам, но ги играх навремето на компютъра и не искам да си ги причинявам с контролер. Може от носталгия да видя БФ5. Последната май я пуснаха и в абонамента на плюса. Извън тези заглавия, почти нищо няма за мен или вече го имам/изиграл съм го.
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
04 декември 2023
Rostik79 написа
Прегледах каталога. Може би само Wild Hearts ми привлича вниманието - някой цъкал ли е да каже мнение? Прилича на соулс-игрица. Батълфийлдите си ги обичам, но ги играх навремето на компютъра и не искам да си ги причинявам с контролер. Може от носталгия да видя БФ5. Последната май я пуснаха и в абонамента на плюса. Извън тези заглавия, почти нищо няма за мен или вече го имам/изиграл съм го.
Wild Hearts не е соулс-подобна,а е monster hunter тип игра.Ако те влекат подобни,мятай се.Аз не съм особен фен.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Charcharo
Мнения: 3528
Цитиране
04 декември 2023
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
05 декември 2023
Alan Wake 2 е чук междувременно. Продължавам си я с кеф и ще ми влезе в топ 3 на игрите за 2023. Историята е малко so-so генерално, обаче скандинавските детайли са страхотни. Битките вече ги обсъдихме, не са нещо кой знае какво, но вършат достатъчно добра работа. Атмосферата и артът са невероятни, както и кътсцените с истински актьори. Имаше 1-2 доста wow/wtf моменти сред тези сцени, което все по-рядко ми се случва напоследък в игра. Един от добрите елементи е и събирането на предмети - всичко е навързано много добре и някак има смисъл да обикаляш с прекъсващо фенерче из супер-крийпи места да ги събираш. Стабилно 8 засега, с реален шанс за 9 докрая.
bonchef
Мнения: 79
Цитиране
06 декември 2023
Двойката може ли да се каже , че е по добра от единицата? Когато чакахме да излезе единицата то само дето не се изприщихме от нетърпение. После някак играта не ме грабна кой знае колко. Флегматичността на героя , пряката зависимост за оживяването му от наличието на батерии, липсата на патрони и други подобни някак все се усещах в ситуация на безпомощност. Не си спомням вече , но май ъпгрейди на оръжията нямаше. Историята и тя някак не ме събори по гръб. Но може само на мен така да ми действа. Имаше и една подобна на тази игра която забравих как се казва. На героя му се налагаше да ходи из един призрачен град и да гори едни черни образувания разположени по най причудливи места , които символизираха злото. Не знам дали се сетихте не че е много важно но и тя беше такава дългоочаквана игра пък после средна работа.
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
06 декември 2023
Горе-долу е повече от същото. Мисля, че ми харесва повече от 1, което и мен ме разочарова малко.
Mitko6000
Мнения: 1317
Цитиране
06 декември 2023
Аз от седмица, стабилно си цъкам RDR2 отново, тъй като така и не успях да я завърша. Разбирам, че тук във форума не се харесва на всичко, но на мен все още ми е трудно да спра да я играя, и не усещам как минават 2-3 часа. Голяма зарибявка.

Даже, сега ми е още по-приятно на 5-цата, понеже е много по-тиха. 4-ката Про беше като излитащ самолет.

bonchef
Мнения: 79
Цитиране
07 декември 2023
DRD2, аз,......... когато я играех - излизам обедна почивка, ям набързо, бягам към къщи и пускам играта, закъснявам малко за работа, нощно време до 12,00 часа. И въобще всякакви подобни неща. Ако се зачетеш аналитично ще видиш , че на повечето играчи играта е харесала. И не се притеснявай играта има бърз преход между отделните локации. Аз сериозно обмислям дали да не се сдобия с единицата за да проследя историята отначало. По подобен начин ми въздействаха и двете части на Бога на войната въпреки , че този тип игри- натисни осем бутона в определена последователност за да направиш не знам какви си КОМБОТА а и комботата стават над 20 не е моето, тези някак страшно "крастят".
<
1
...
271
...
346
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.