Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
279
...
345
>
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
07 януари 2024
Точно в тройката има супер готини зони. Farron Keep,Irithyll,Lothric Castle,Smouldering Lake,Profaned Capital,Painted World of Ariandel,Kiln of the First Flame.Много по-атмосферично от всичко в DS2.Да не говорим за бос арената на Неймлес-а и самия дизайн на боса. Може би най-яките арена и бос,които съм виждал.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
07 януари 2024
Кур за който е измислил тая зона, мисля че е най-гадната от всички souls игри, накара ме да спра да играя за няколко дни да ми мине

vldir
Мнения: 1854
Цитиране
07 януари 2024
Няма гадни зони в Demon's Souls.
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
07 януари 2024
Не знам, аз имам някои резерви към 5-2. Особенов оригиналния Demon's Souls. Тука поне може да се добереш до пръстен дето не си бавен докато шляпаш из отровите, ама пак не ми е любимо преживяване.
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
07 януари 2024
Аз съм точно там сега и е детска приказка спрямо горното. Даже играя без въпросния пръстен и пак се ядва. Имаш пространство да скипваш гадове и имаш шорткът. Горе няма такова нещо, всеки път минаваш цялото до боса и нямаш никакъв шанс да пропуснеш почти никой по пътя.
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
08 януари 2024
Поиграх 20тина часа на Avatar Frontiers of Pandora и бих казал, че е една от най-красиво направените игри с отворен свят. Уникално е да видиш гората по време на буря - растителността супер-реалистично почва да "играе" под вятъра. Светът е пълен с безброй животинки, цветчета и всякакви такива детайли. Звуково също е страхотно. За съжаление май тука свършват хубавите неща. По принцип харесвам ЮБИ игрите, но тук по отношение на история е дори и за мен трудно поносимо. От страничните мисии вече имаше три от сорта на "един наш приятел е изчезнал еди-къде-си, отиди го намери". Имаше и две мисии "в тази зона се чуват странни звуци, отиди да провериш".
Пуснах я на високата степен на трудност, имайки опит с юбисофтски игри, обаче превземането на станциите ми идва малко зор. Не виждам стелта къде е - базите гъмжат от народ, а повечето са с екзоскелети. Нямаш опцията като във Фар Край със снайпер да отстреляш отдалече повечето. И изобщо не виждам тази игра да е Фар Край 7, не я усещам никак такава.

Временно я зарязах и играя A Plague Tale: Requiem, която много добре влиза.

Междувременно през ваканцията изиграх и за трети път God of War Ragnarok (вече на най-висока трудност), макар да не бях планирал. Просто я почнах и така я откарах неусетно докрая.

The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
08 януари 2024
Аватара ми хареса отначало,но по някое време си стана типичната бездушна Юби игра.Невероятна графика и отворен свят.Супер забавно е да летиш.Готино е някак си и тези неща с готвенето,които са вкарали, но иначе,геймплей,история,мисии,типично бездушни.Просто не се научиха тези хора.Да гледат другите студиа.Не е толкова трудно да се копира.Оставих я по средата и нямам много желание да я завърша.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
hyper
Мнения: 657
Цитиране
08 януари 2024
Като говорите за Avatar, този прави по принцип доста забавни ревюта (това за Starfield му е шедьовър) и точно вчера гледах това

както и

За първите неща бях абе не е чак такъв bid deal - растенията, по-реалистичния Adjudicator, fat official-a, който ако видите сцената в римейка при Tower Knigt-a все пак се хили, така че поне това е запазено...

И после спомена промените в звука в Tower of Latria.
Oh HEEEELL NO.
Е така са махнали и звука на реката още в 1-1 на моста на Болетария и не разбирам с каква цел, но адски ме подразни като я бях пробвал. Прав е като цяло, че не им е работа да променят оригиналните идеи.

LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
08 януари 2024
lyubohar написа

Колко пъти съм го казвал това за разни зони от игри, понякога имам чувството, че някакви тотални имбецили без никакъв социален живот измислят тези нива и... май съм прав

bonchef
Мнения: 79
Цитиране
08 януари 2024
Аз за този Аватар кво ви казах още преди да излезе? За съжаление и така възхвалявания Dead Stranding на мен въобще не ми допада. То докато се обърнеш и по целия терен осеяно с каквото си поискаш, то не са стълби захвърлени къде ли не, пощенски автомати, въжета , байрачета да кликаш лайкове, сори Майкълсън обаче хич не е моето. Как да е.
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
08 януари 2024
Мога да ти предложа ИСТИНСКИЯ страндинг, на еднa от срещите с Велувиан се сцепихме от смях

https://store.steampowered.com/app/2351090/Sex_Standing/

nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
08 януари 2024
Rostik, стелта е възможен но адски досаден. Можеш да се промъкнеш в база да сетнеш хакове и да ги удариш наведнъж, тогава ти дават и по-стабилни награди. Можеш да убиваш противници(ама само ако 1-hit) иначе влизаш в битка и забрави за стелта. Можеш да неутрализираш оръжия и т.н. Не са го домислили, от една страна играта те поощрява да го играеш стелт, от друга е супер счупен.

Иначе за мисиите, напълно очаквано, то даже имаше една дето се казваше "Мистериозни шумове 2" или нещо подобно. Аз тези страничните просто механично ги движа.

И аз исля да го видя A Plague Tale: Requiem, надявам се да останта с по-добри впечатление отколкото към първата.

The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
08 януари 2024
Гледам на специалното събитие днес на NVIDIA,обявиха Horizon Forbidden West за PC,с ранен релийз тази година.Демек януари-февруари, или най-късно март.Първата си я изиграх с кеф.Не е нещо особено,но доста стабилен екшън давенчър.Ако и втората е там някъде,с удоволствие ще я разцъкам.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Mitko6000
Мнения: 1311
Цитиране
08 януари 2024
Понеже не мога да дочакам Озонци да ми върнат DualSense-а, си купих втори черен, като резерва, а продадох този който ползвах за PC. Сега се връщам към Аватара, вече на 4К телевизор. Оставяйки красотата настрана, все още ми е достатъчно интересна, че да продължа. Нищо "уау" не е и все пак, има някакъв чар, с който ме плени тази игра.
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
09 януари 2024
nightwarrior написа
И аз исля да го видя A Plague Tale: Requiem, надявам се да останта с по-добри впечатление отколкото към първата.

Общо взето е директно продължение на първата игра, т.е. има малко нови механики. Геймплеят е почти 1:1. Може би малко по-разнообразни начини има да се мине дадена ситуация. Но атмосферата и историята ми харесват. За тези, които все си мислят, че живеем в лоши времена, е добра илюстрация колко гадни и брутални са били тези векове на войни, липса на хигиена и медицина, мизерия, смрад, изнасилвания, търговия на роби и каквото се сетиш...

<
1
...
279
...
345
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.