Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
283
...
345
>
bonchef
Мнения: 79
Цитиране
17 януари 2024
Благодарско ......е НЕ. Добре, че попитах. Багам с 200 от това нещо. Ако бях на 20 години може би Да, но сега не. На времето игрите бяха много бъгливи. Имаше една игра Boiling point. На финалните две нива играта имаше някакъв бъг и убият ли те играта те връщаше с последен сейф в началото на предходното преди двете последни нива. Тези последните две нива излизаха най много противници и те гърмяха кой де с каквото намери. Няма да забравя как ги минах за има няма "само някакви 5-6 часа" опити само за тези нива, които иначе се превъртат за не повече от 30 минути без да ме убият. Ама вече няма в мен толкова мазохизъм. Вие си го играйте този ПРЪСТЕН. Взех втората част на A plague tale.
vldir
Мнения: 1854
Цитиране
17 януари 2024
Elden ring не става.
hyper
Мнения: 657
Цитиране
17 януари 2024
LethianDream написа
Хиперче, аз я усещам като трудна на нормална трудност, понеже не съм играл много тактически RPG през гейминг кариерата си, да не казвам никакви преди BG3

Аз не мисля, че съм завършвал такъв тип игра през живота си, на мен ми помага това, че по принцип изоравам игри за всякакви локации и кашета и имам най-големия набор от предмети : ) Е сега съм в града и лвл 12 вече и Gale summon-ва шест (6!) съмъна, буквално сме 10 човека армия и дори на бос файтове не им се вярва на нпс-тата какво се случва Това с гоблина и книгата не съм го срещал обаче, ето нещо за търсене при евентуалното второ преиграване, ту че го спомена.

LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
18 януари 2024
Да, много е готино и е хубаво скрито, ще ти дам жокер, че се намира в кампа на гоблините в акт 1.
И му казваш- "абе, вие, гоблините, не четете много" и той се тригърва и се нерви нещо, но май имах точки за интимидейшън и нещо го заплаших и той даде книгата (която за нищо не ти трябва, освен за четене)
hyper
Мнения: 657
Цитиране
18 януари 2024
Предположих, че е там, ще обиколя обстойно на второ преиграване. Надявам се да не е единствения гоблин, който мазно убих с Astarion, че мислех, че всички гоблини ще ми скачат на бой, а то не беше баш така и за малко ми тежеше на съвестта
Charcharo
Мнения: 3525
Цитиране
19 януари 2024
Започнах Project Cold War - новата игра на Wargaming.
vldir
Мнения: 1854
Цитиране
20 януари 2024
Цъкам The LAst of us 2 ремастера. Бях скептично настроен, но има има разлика с тази от 2020.
Трябваше да го пуснат като безплатен ъпдейт, а не да цоцат кравата. Трябва и първата да я пуснат, не да ти искат 200лв за 10 и косур годишна игра.
hyper
Мнения: 657
Цитиране
22 януари 2024
Трябвало е да пуснат първата игра безплатно? Че и ремастерирана..? Wot?
logout
Мнения: 369
Цитиране
22 януари 2024
По коледа си пуснах U+ и за месц минах AC Mirage и Avatar-a. И в двете са уловили атмосферата, но Avatar-a изглежда като мъртъв свят, можеха да се постараят повече, даже я виждам като крачка назад в геймплея понеже перковете на оръжията и броните нямат абсолютно никакво значение, единствено силата им влияе на пораженията и много дразни когато не си с достатъчно висок сбор да те засичат зад стени, скали и препядствия, въпреки че не те виждат. Явно понеже започнах АС-то след Avatar-a ми се видя доста по-добре изграден светът и ми харесеса повече. И двете обаче ми се сториха прекалено лесни и кратки, и докато за АС не ми прави чак такова впечатление за Avatar-a си е направо престъпление и пропилян потенциал.

p.s. Да не говорим, че лакомниците от Ubi вдигнаха цените на 18 евро за плюса, ако искаш да играеш нещо при излизането или пълната версия.

Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
22 януари 2024
Говорейки за Юби,в петък си пуснах абонамента,за да пробвам Принца.Доста приятно съм изненадан.За първи път от много време да ми хареса игра на Юбисофт.Стабилна метроидвания за сега.Навъртях някой и друг час.Не е Hollow Knight или Grime,но бих я наредил сред добрите в жанра.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
22 януари 2024
И аз съм я сложил в уишлиста и ме сърбят ръцете Доколкото четох в началото е най-слаба.
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
22 януари 2024
Да,започва по-бавно.Има доста кът сцени и тн. Тя е 2.5D.Личи си,че е правена от студио с голям бюджет.После като поотключиш някое и друго умение,се отваря доста.Комбата е бърз и доста забавен.На най-висока трудност,си е доста предизвикателна.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
darkblue
Мнения: 1916
Цитиране
22 януари 2024
Аз пък почнах palworld, изобщо не съм фен на покемони и т.н ама игрицата е много зарибяваща
dzhiny
Мнения: 264
Цитиране
28 януари 2024
Здравейте
Въпрос към lyubohar.
Дали пробва Shadow Gambit-а? На мен много ми хареса въпреки, че много напомня на Shadow Tactics от към механики, но фентъзи елемента и новите умения при героите и като цяло героите, са много добри и разчупени... И дали си пробвал Weird West? Доста забавна игрица се оказа.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
29 януари 2024
Не съм още, чака реда си. Иначе не случайно напомня Shadow Tactics, сигурно знаеш, че и двете са на Minimi, които скоро затвориха врати. Също и Desperados 3 е тяхна. Weird West също ми направи впечатление като я пуснаха безплатно в PS+, особено откъм арт. Но не съм я пробвал, тя не е ли по-скоро RPG?
<
1
...
283
...
345
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.