Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
284
...
345
>
dzhiny
Мнения: 264
Цитиране
29 януари 2024
Да,по-скоро RPG.. единствено не ми хареса, че често когато ходиш от място на място да минаваш quest самия места като сгради, мини и прочие са конструирани по идентичен начин и малко repetative идва, ноо anyway, забавна е... Иначе я подхвърлих, понеже следя форума и забелязах, че имаме сходен вкус за някой игри...
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
29 януари 2024
Да, мерси, ще я чекна в някакъв момент със сигурност.
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
29 януари 2024
Харесах я Weird West като дизайн, ама геймплея ме отказа, туин стик шутър, който не мога да играя на контролер В някакъв момент сигурно ще й дам втори шанс, но още на туториала изпитвах адски проблеми с контролите..
dzhiny
Мнения: 264
Цитиране
29 януари 2024
Аз понеже цъкам само и изцяло на PC .. единствено взех контролер да пробвам прословутата Зелда (BOTW) на емулатор, че не ми се даваха паре за Нинтендо, но май е време да почна да играя повече игри с контролер.

Пичове, дайте съвет как да харесам и да се зарибя по тоя BG3... Супер изпипана игра, обичам фентъзи, обичам RPG, обачеее тия диалози и тая мудност, направо ме отказват, а много искам да задълбая по тая игра. Но уви, май или харесваш такъв тип игри и трябва търпеливо да чакаш да се случат нещата или не.

"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
29 януари 2024
Тя дори няма толкова диалози - сравнено с Disco Elysium или Planescape: Torment Но да, щом не се е получило досега, едва ли ще кликне. Макар че аз също играя бавно тези игри - все още съм на втори акт...Не съм играл от няколко месеца, защото се насищам и имам нужда от почивка.
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
30 януари 2024
Уникална е BG3, диалози, геймплей, всичко. И на мен ми беше много трудна в началото- първо, никога не бях играл тактическо RPG, като малък винаги са минавали покрай мен- нямах компютър, а по клубовете ги нямаше, не бяха масови игри..
Съвет към джини - избираш ниска трудност, гледаш да обикаляш максимално много по картата и да търсиш куестове, за да развиеш героите, иначе ти ебават майката.. Бягаш от разни "срещи", те спътниците ти казват - "тоя си е ебал майката, ще ни разпилее", като има много над твоя левъл съперници..
Аз мразя и ненавиждам фентъзи, но това е така направено, че няма как да не го харесам -сърце, душа, всичко вкарано.. Но сигурно за човек, който не обича диалози и история си е тегавина за игра...
darkblue
Мнения: 1916
Цитиране
30 януари 2024
Ако някой не е видял ENSHROUDED, доста добра сървайвъл игра, все едно Зелда ама без детският елемент. Мега огромна карта. Битките са леко дарксоулс.
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
30 януари 2024
Аз я взех, но не съм играл много(около 2 часа снощи). Не бих я сравнил със Зелената. И в двете има експлорейшън, но много различно подхождат към начина по който го правиш. Тук фокуса р много повече върху строене, крафтване и сървайвър. Да, битките са соулски, но олекотена версия - зависим си от стамина, имаш скок и додж, но се усеща все едно няма тежест в ударите. Щита е много опнат, особено като парираш, като тук не само са щедри прозорците за париране, ами и оръжията светват при атака(поне на началните противници, до бос още не съм стигнал).

Играта ми прилича по-скоро на Валхайм, само че с по-добра графика и дънджъни за експлорване.

Това са впечатления от ранния достъп, може да стане още по-добра след време, ще видим.

dzhiny
Мнения: 264
Цитиране
30 януари 2024
LethianDream обичам да има история, но не и да чета толкова диалози и да ме сърбят пръстите за цъкане и малко "екшън". Иначе имам супер яките фентъзите в библиотеката, които ме очакват и бих предпочел книгата, ако ще чета толкова ... но явно наистина си е до човек и вкус.

ENSHROUDED изглежда доста яко, има ли пъзели? Понеже я сравнихте със Зелда.

Аз чакам това:

Май е wanna be Ghost of Tsushima, но аз нямам PS и все още не съм имал възможността да го играя, така че тва ще утоли жаждата (надявам се).

"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
30 януари 2024
Не съм стигнал, но по ревютата споменаваха че имало дънджъни с пъзели(откриване на скрити бутони за активация, скокове и т.н ). Като напредна ще кажа със сигурност, но определено няма да е като при Зелдта, щото нямаш онези умения за физическа манипулация.

Иначе за тази да е Цушима уинаби може да е плюс. Стига да е добра.

vldir
Мнения: 1854
Цитиране
30 януари 2024
Помислих си че тази игра е Ронина.
dzhiny
Мнения: 264
Цитиране
30 януари 2024
И Ронина доста обещаващо изглежда. В 'to do' листа е Както и Last Epoch, който излиза 21 другия месец.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
31 януари 2024
dzhiny написа
И Ронина доста обещаващо изглежда. В 'to do' листа е Както и Last Epoch, който излиза 21 другия месец.
Ти не каза ли,че играеш само на PC,като мен?Ронина е ексклузив,макар че в едно видео,Сони пусна,че ще е PS5 конзолен ексклузив.Това може и да значи,че някога ще я портнат за PC,както направиха, и с други игри,но дори, и да е така,няма да е скоро.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
dzhiny
Мнения: 264
Цитиране
31 януари 2024
Не бях погледнал, че ще е само за PS5 честно казано. Аз чакам и се надявам за Tsushima-та вече 4та година, та и на него ще съм повече от доволен Ронина, както ти каза, едва ли ще е скоро.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
01 февруари 2024
Елден рингчето нещо много взе да ме напряга. Навъртях 60+ часа и съм 60 и някое ниво, но все по-трудно ми става. Пред входа на Royal Capital заседнах - там един нацепен конник ми взема около 80% от живота с един удар, освен това ми мята светкавици, ако се отдалеча. А аз с един удар му вземам примерно 5% живот. Хем съм до 8-мо ниво ъпгрейднал меча.
Трябва или да почна да бъхтя конника и да стана "гит гуд", докато го убия, ако ще и няколко дена да цикля едно и също (мерси, не), или да тръгна пак из света да цикля и фармя, да качвам нива, и т.н...

Пуснах си обаче The Last of Us 2 Remaster и нещата си дойдоха на мястото. Даже ми прехвърли сейфа от предната игра и продължих откъдето бях стигнал. Играта графично е превъзходна! Специално няколко минути обикалях с фенерчето едни помещения - всеки един предмет хвърля адекватна сянка.
Сега съм на Hard+, мисля после, ако ми се играе още да я пробвам и на Grounded mode, както и да пробвам новия Rogue режим.

<
1
...
284
...
345
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.