Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
286
...
345
>
RauCh3r
Мнения: 14
Цитиране
04 февруари 2024
Rise of the Ronin,тип соулско заглавие ли ще е или ще става и за "простолюдието" ?
bojosan
Мнения: 1282
Цитиране
04 февруари 2024
Rostik79 написа
То на Томб Рейдърите ако бяха римейци (както римейците на Резидент Ивъл 2-3-4), щях да ги заиграя със сигурност, но са само ремастъри.
Да, и аз веднага щях да си преордна TR но гледах в нета то все един и същ клип се върти, нищо не подсказват, само некаква дървения и 4К квадратчета, нищо интересно. И се отказах. На по късен етап като видя повече геймплей може и да помисля. Чудя се направо защо е бил и кому е нужен тоя безсмисилен ремастър ? Да беха направили един римейк на Anniversary то щях с кеф да си го купя колкото и да струва, оригинала е един от най яките, но и пълен с бъгове, сейвките не работят, и камара недоразумения.
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
04 февруари 2024
RauCh3r написа
Rise of the Ronin,тип соулско заглавие ли ще е или ще става и за "простолюдието" ?
От това,което видях ,и от думите на разработчиците,няма да е соулс-подобна игра.Ще залагат на историята,ще има избори и тн. но не очаквам и да е твърде лесна,защото Team Ninja нямат лесна игра Според мен ще сложат нива на трудност,както другите игри.Нещо като оупън уърлд Ninja Gaiden.

П.С. взех си BlazBlue Entropy Effect, roguelike в метроидвания стил и съм много приятно изненадан.Беше на някаква промоция и я взех без определени очаквания,а излезе невероятна игра.Геймплея е страхотен,арта,уменията,всичко.Ако има колеги,които са почитатели на roguelike жанра,може да й хвърлят едно око.В момента е 16 евра в Steam.

You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
hyper
Мнения: 657
Цитиране
04 февруари 2024
Днес изгледах PS презентацията и тъкмо се надъхах за Rise of the Ronin, че е нов трейлър, а то се оказа че бъркам с това нещо:

Въпросния RotR обаче грам не ме къдри, четейки от горния пост, че е на Team Ninja, разбирам защо, все не могат им кликна с игрите.

RauCh3r
Мнения: 14
Цитиране
05 февруари 2024
Благодаря. Дано да има нива на трудност Ако нямa, няма и да я вземам,нервите си ги троша другаде
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
07 февруари 2024
Някой случайно да е разцъквал Under The Waves? Това е игра, издадена от студиото Quantic Dreams (Heavy Rain, Beyond: Two Souls, Detroit: Become Human), но не е тяхна игра. Даже не знаех, че издават игри. Това заглавие e повече като Deliver us the Moon, Adr1ft или наскоро излязлата The Invincible, т.е. нещо като "пешеходен симулатор" или в случая "водолазен симулатор", защото се развива действието под вода. Обстановката е future-retro алтернативна реалност на 70-те години.
dzhiny
Мнения: 262
Цитиране
08 февруари 2024
А някой да е разцъквал Asterigos: Curse of the Stars . Води се Souls, но по-скорo "SoulsLite" понеже е сравнително, по-лесна. Започнах я и ще и дам шанс. Дразни ме, че нямам карта или поне компас, но то било типично за повечето Souls игрици.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
08 февруари 2024
Аз я играх и не е точно по-лесна.В началото да,но натам има тегави зони и босчета,главно в ендгейма.Единствената соулс-подобна игра с карта е Elden Ring,просто защото е оупън уърлд.В Asterigos има доста скрити шефчета също,някои по-тегави от основните.Като цяло е по-френдли,но пак си остава соулс-подобна.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
dzhiny
Мнения: 262
Цитиране
08 февруари 2024
Doc. врътна ли я, зариби ли те или не чак толкова?
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
08 февруари 2024
dzhiny написа
Doc. врътна ли я, зариби ли те или не чак толкова?
Врътнах я,но не мога да кажа,че ме зариби много,защото не направих второ изиграване,а на този тип игри,винаги правя ,ако ми допадне повече.Бих казал обаче,че е отлично инди заглавие.Има си много трески за дялане,но все пак е нискобюджетна игра.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
dzhiny
Мнения: 262
Цитиране
09 февруари 2024
The_Doctor46 написа
dzhiny написа
Doc. врътна ли я, зариби ли те или не чак толкова?
Врътнах я,но не мога да кажа,че ме зариби много,защото не направих второ изиграване,а на този тип игри,винаги правя ,ако ми допадне повече.Бих казал обаче,че е отлично инди заглавие.Има си много трески за дялане,но все пак е нискобюджетна игра.

За мен към момента почва да става доста трудновата на моменти, като човек, който не е souls фен и мазохистично настроен. Но мисля да не се отказвам.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
dzhiny
Мнения: 262
Цитиране
09 февруари 2024
Ако се сещате за такива по компромисни и щадящи заглавия, споделяйте
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
09 февруари 2024
Да кажем Star Wars Jedi Survivor има някои соулс-елементи и в същото време е лесна. Т.е. ако я пуснеш на висока трудност, пак си става тегаво, особено някои босове, но иначе на средна си е лесна игра, а на една степен под максималната е съвсем прилично.
- враговете в света се ресетват всеки пък като умреш или почиваш;
- ако те убият, губиш каквито "души" си натрупал досега и трябва да си намериш трупа, ако искаш да си ги върнеш;
- самият свят е на принципа на дарк соулс - полу-отворен и с напредването отваряш разни шорт-къти.
BloodDagger
Мнения: 271
Цитиране
09 февруари 2024
Аз след последните трейлъри на FF7 Rebirth, реших да пробвам демото (още не съм го приключил) и съм доволен. Чисто като геймплей е повече от същото, но мащабът на играта ще е доста по-голям; очаквам да набия поне толкова часове, колкото във FF16. Това, което за сега ме спира да си я взема на ден първи, е странният дисбаланс в графиката. Дори и на Quality режим има супер явни low-res текстури и странности в осветлението на моменти. Надявам се да е заради скалистата област, в която се развива демото или това да са бъгове, които ще се оправят на релийз. Performance режимът е страшно размазан и предполагам играта върви на 1080p в този режим. Перформънсът поне е стабилен и дори на 30fps е доста търпимо.
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
09 февруари 2024
Не само Jedi Survivor,но и първата част-Jedi Fallen Order.И двете са страхотни.Аз винаги ги играя на последна трудност и не знам как е на долните,но даже и на последна, не са баш соулски.Е,последния шеф на първата игра си беше баш соулски,но предполагам,че на ниските е доста по-лесен.Първата откъм трудност беше по-тегава.BloodDagger,те Square Enix явно са зле в това отношение.Порта на FF7 Remake беше зле технически.Не ми е вървал зле(въпреки,че хората масово се оплакваха от фрейм дропове и тн.),но товареше само две ядра на почти 100%,а останалите нищо.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
<
1
...
286
...
345
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.