Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
287
...
345
>
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
09 февруари 2024
Нещо подкарах пак GoW 2018 - ей тъй пуснах уж малко да поцъкам и вече няколко дена след работа само това играя.
И вече се убедих, че GoW 2018 > GoW 2023. Т.е. бойната система в новата игра е страхотна и ми липсва в играта от 2018-та, но историята и общото настроение много повече ми допадат. И по-точно казано - ако се изрежеха някои елементи от новата игра, щеше да ми хареса повече. Разните сополиви драми - Атреус и Ангрбода и на Ангрбода баба ѝ, Фрея и брат ѝ, двете джуджета, семейството на Один с интригите им и мечтата на дебелогъзата му внучка да става Валкирия, дори и самия Кратос и мокрите му сънища с починалата му жена - все излишен пълнеж, който подхожда повече на Нетфликс сериал - всички тези неща ги няма в предната игра.
Че и финалът беше толкова героичен, обединеният свободен свят срещу диктатора Один, Кратос държи някаква реч ... направо очаквах американския химн и няколко F-35 да прелетят тържествено в небето.
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
09 февруари 2024
Rostik79 написа
Нещо подкарах пак GoW 2018 - ей тъй пуснах уж малко да поцъкам и вече няколко дена след работа само това играя.
И вече се убедих, че GoW 2018 > GoW 2023. Т.е. бойната система в новата игра е страхотна и ми липсва в играта от 2018-та, но историята и общото настроение много повече ми допадат. И по-точно казано - ако се изрежеха някои елементи от новата игра, щеше да ми хареса повече. Разните сополиви драми - Атреус и Ангрбода и на Ангрбода баба ѝ, Фрея и брат ѝ, двете джуджета, семейството на Один с интригите им и мечтата на дебелогъзата му внучка да става Валкирия, дори и самия Кратос и мокрите му сънища с починалата му жена - все излишен пълнеж, който подхожда повече на Нетфликс сериал - всички тези неща ги няма в предната игра.
Че и финалът беше толкова героичен, обединеният свободен свят срещу диктатора Один, Кратос държи някаква реч ... направо очаквах американския химн и няколко F-35 да прелетят тържествено в небето.
Lol,т'ва да не е дързост и красота?Няма ли вече-"boooooy"?
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
09 февруари 2024
Безспорен факт е, че колкото повече време минава и игрите се превръщат от занимание на нърдове в масово забавление- историите в игрите мощно летят надолу и копаят дъното. God of War 2018 ми беше толкова скучна, че още на средата я зарязах.

Силните истории, които наистина са ме трогвали в игри са няколко и всичките НЕ СА на мейнстрийм заглавия. Като се замисля A Plague Tale е една от тях, другата е любимата ми Remember Me, която има адски много скрити послания. Третата велика като история e Disco Elysium.. Бих причислил тук и Baldur's Gate III.
Иначе мейнстриймът е тотална леш като история, вкл. всичко на Рокстар - баш сапунени турски/индийски сериали

bojosan
Мнения: 1282
Цитиране
09 февруари 2024
A Plague Tale да, вълнуваща е, но най ме е трогнала до сега игра от всичко което съм играл оная с духчето за PS3 накрая направо се разплаках, играта се казва Beyond: Two Souls.И другата игра която силно ми е въздействала e Brothers.
lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
10 февруари 2024
bojosan написа
играта се казва Beyond: Two Souls.

Точно я свърших преди седмица. И на мен ми хареса.
BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
11 февруари 2024
Успях най-после след толкова време да "врътна" Tekken 7 на трудност различна от Easy
Тези японци са луди, честно... това е едиствената игра от която съм имал контузия след игра... болеше ме нокъта на палеца от натискане на левия стик, така съм се вживявал в последната битка. Остават и още само 4 трофея за платината, ама реших да не се мъча, че за единия трябва да направиш три пъти комбо от 10 удара, а аз стигам най-много до 4-5-ти удар от серията Иначе си е яка игра, изкефих се и онлайн-а е много приятен също и учудващо лесно се намират играчи, при положение, че скоро излезе новатa част.
vldir
Мнения: 1854
Цитиране
12 февруари 2024
Чакам да излязат ревютата на Banishers. Нещо много ме съмнява играта.
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
12 февруари 2024
Rostik79 написа
Някой случайно да е разцъквал Under The Waves? ...

Самоцитирам се, за да кажа впечатления от първите няколко часа игра.
Та играта е точно каквото очаквах - психологическо изживяване, подобно на FireWatch. Ти си инженер-поддръжка в една подводна станция за добив на петрол. Обикаляш с батискафчето, правиш дребни ремонти, събираш пластмасови отпадъци и други суровини, правиш снимки на китове, косатки, акули ... откриваш останки на потънали кораби...
Междувременно героят всяка нощ сънува някакви странии, апокалиптични сънища.
Историята ми харесва и ми е интересно какво ще се случи. Трябва обаче да си в подходящото настроение, за да играеш такива заглавия.

Технически обаче е доста зле. Графиката, макар и отлична работа с осветление и сенки, изглежда като отпреди 6-7 години в най-добрия случай. В същото време често кадрите падат значително. Това на ПС5.

vldir
Мнения: 1854
Цитиране
12 февруари 2024
Banishers: Ghosts of New Eden цената днес беше 49,99 евро и преди малко стана 52.98 евро. Браво на тях.
Играта изглежда интересна, но дотам. Вампира и той изглеждаше интересен...
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
12 февруари 2024
Къде това, в стийма си ми стои ина 49,99. В PS стора си е 60, ма не съм я видял за по-малко. В сайтовете за ключове за РС си се намира и за 40 все още.

Или ти имаш предвид с dlc-то?

vldir
Мнения: 1854
Цитиране
12 февруари 2024
Писаха че са объркали цената.
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
12 февруари 2024
Да, явно нещо са омазали. Чета че диру на тези дето им пишело 52,98, при самото плащане им вземало 49. Нещо не са си ъпдейтнали страницата като хората
vldir
Мнения: 1854
Цитиране
13 февруари 2024

Ще си спестя едни 100лв.

bojosan
Мнения: 1282
Цитиране
14 февруари 2024
Ремастъра на Tomb Raider не си заслужава даже да се изпиратства, камо ли да даде човек 24 евра за него за Кашона, кърпел от класа
dzhiny
Мнения: 262
Цитиране
15 февруари 2024
Някой ще пробва ли Last Epoch, на 21ви излиза от Early Access?
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
<
1
...
287
...
345
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.