Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
291
...
344
>
lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
26 февруари 2024
Аз се върнах към нея защото разбрах, че има още скрито съдържание след "края". И има "истински" край, в който се разкриват много неща, включително сцената в болницата в началото. Доста добър обрат има. Та ако решиш да я доиграваш, пиши да ти кажа няколко особености, че съм търсил в нета и да не си хабиш времето
BloodDagger
Мнения: 271
Цитиране
26 февруари 2024
Аз като фен на Bioshock си грабнах колекцията за Switch от Nintendo магазина за 20 лв. и се смазвам. Доста читави портове са, но се цъкат на easy, щото FPS с тези малки копченца е страшен хендикап
hyper
Мнения: 657
Цитиране
26 февруари 2024
Не знам от колко години ми се ще да седна да преиграя MGS 5, аз си харесвам стелт жанра и така си я изиграх и ми беше мед. Мисля, че просто не съм имал "спокоен" период, защото с годините забелязвам, че ако идна игра има downtime, колкото и да е приятен, реалният живот сякаш ми стои зад рамото и ми говори в полутишината "сега можеше да прави х или у, а ти"... Нз, чакам да дойде момента да тегля майна на всичко, да взема натрупани дни отпуск и просто да си я мина пак без капка угризение.
lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
27 февруари 2024
Минал ли си "истинския" край?
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
29 февруари 2024
Най-после стигнах до Pacific Drive и поцъках към час. Има странен бъг да не можеш да излезеш понякога от менюто с "O" от контролера. Трябва да се разходиш в други секции, докато се оправи. Малко дразнещо. Графиката е куца, даже за инди игра, при това дропят кадри, но и не съм очаквал някакви технически висоти.
Набива се доста як synth-wave/rock саундтрак. Проверих, че е правен от някой си Wilbert Roget II, който е композирал саундтраците на игри като Mortal Kombat 1, Call of Duty: WWII, Destiny 2: Forsaken, Helldivers 2 ... Звучи като човек, който взема големи хонорари. Като за инди-проект явно са имали добър бюджет.

Опциите предлагат доста геймплей-настройки - включително можеш така да настроиш играта, че почти да си в God-Mode. Съответно може и да го направиш и по-трудно. Почвам с дефолтните настройки и ще видя кое как ще се отразява.

Mitko6000
Мнения: 1308
Цитиране
29 февруари 2024
Напоследък, след гледането на доста корейски филми и сериали по Netflix, започнах да се отварям повече към азиатска култура и японски игри. Взех си Shenmue трилогията, понеже ми се играе японски симулатор. Дълго време я гледах тази поредица и геймплея никога не ми е изглеждаше като нещо по мой вкус. Но сега някак нещо ми прищрака и ме кефи. Започнах първата и ми е интересно просто да обикалям из малкото японско градче в дъжда и да гледам с какви предмети героя има interaction. Геймплея е много бавен и не би се понравил на хората които не обичат пешеходни симулатори, ама има нещо в него. Чак е впечатляващо, че е излязла подобна игра на Dreamcast (за протокола, играя на PS5).
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
05 март 2024
Реших ей така от някаква носталгия да инсталирам Fallout 4, че видях я има в каталога на Сони. Ама ... на ПС5 изживяването е плачевно. Кадрите дропят (явно не е пачната), движението и прицелването са ужасни, няма модове... Т.е. уж се поддържат, но като цъкна Mods, остава празен екран. Пък и съдейки от опита с модовете на Elder Scrolls Skyrim, ще има само някакви жалки подобия на модове.
Също така играта не е остаряла много добре чисто графично. Гледам 2015-та какви други заглавия са излизали: Assassins Creed Syndicate, The Witcher 3, Rise of the Tomb Raider, Batman: Arkham Knight - все игри, които и днес стоят добре, но F4 изглежда като да е едно поколение под посочените заглавия. Навремето я играх на PC с модове и така работата значително се подобрява, но на конзолата е куца работа.
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
05 март 2024
Не е лоша четворката, отначало не ме хвана, но после стават интересни неща Типична RPG на Бетесда, нормално е фокусът да не пада върху графиката. Поне имаше стабилни куестове и интересни хора около теб, нещо, което в Старфилд го няма
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
05 март 2024
А, играта сама по себе си иначе супер ме изкефи като я играх преди 6-7 години. Много яко приключение си е с невероятния микс от тези стари парчета. Даже те бяха причината да я инсталирам. Докато си слушах оня ден музичка, ми се пуснаха някои от тези песни и ми "активираха" спомените.
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
14 март 2024
Аз миналия месец си клеймнах Guardians of the Galaxy в Epic Games Store и сега реших да я пробвам.Доста ми харесва.Героите са забавни,има добър хумор,историята ми е интересна,а решенията имат последици.Малко геймплея не е изпипан,но останах доста очарован,а я започнах без определени очаквания.Гледам и ревютата са позитивни.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
15 март 2024
Аз с голямo удоволствие я изиграх Пазителите. Хуморът наистина си е на място, често се засмивах на простотиите, които ръсят. Особен кеф е в битка като се отключи някое класическо диско парче от 80-те.
Mitko6000
Мнения: 1308
Цитиране
15 март 2024
Още по-якото е ако не успееш да надъхаш всички в хъдъла, и се отключва съвсем друго. Още в началото паднах от смях когато бях Rick Roll-нат.
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
18 март 2024
Направих платина на Lies of P. За сравнително линейна игра, имаше някои много тъпи ачийвмънти. Единия даже май ми се счупи и ми се наложи да врътна 2/3 от играта още веднъж, че да го пусне.

Лошото е, че хем ме сърбят ръцете за още соулско, хем не ми се ще да почна нещо и да го оставя доникъде. Имам да изиграят Lords of the Fallen и Nioh 2(и на двете съм стигнал доста напред, но не съм ги минавал). И за дветес си мисля че трябва да ги почна от начало, щото нищо не помня ни от механики ни нищо, пък и двете едва ли ще ги мина преди да дойде петък, когато ще имам очи само за Догмата... Страх ме е че пак ще почна някоя и ще я оставя доникъде.

Имам една соулска с VR aбонамента, може пък на нея да скоча, тъкмо да се изпотя малко.

The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
18 март 2024
Как можа да я изтърпиш Lords of the Fallen 2?Адски зле ми се стори в почти всеки един аспект.Първата част беше доста прилична,тази супер зле. Играй догмата,после NIOH 2.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
18 март 2024
Аз изненадващо минах с лека клизма "паяка" на Пънка и вече съм в самото сърце на Phantom Liberty. Кефи ме, но ми е доста по-шпионска спрямо основната игра- ала Мисията Невъзможна и Бонд стилистика. Брутално бих изчукал френското курве, дето ти е мисия да я имперсонираш.

ЛЕКИ СПОЙЛЕРИ! Смятам да покажа един голям кур на Сонми/ Сонгбърд (може да ми го яде под вода) и докрая с Рийд- за родину и Сталину (Путину/Майерс). Па и черничка ми е героинята (вдъхновена от блек айкънс като Уитни и Риана), не върви да вървя срещу Вуду бойс (директно паркиране на юмрук в главата на агента на НетУоч) и черни мутри като Рийд. Блек Лайвс Матър!

И аз чакам Догмата с интерес, дано не разочарова!

<
1
...
291
...
344
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.