Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
296
...
299
>
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
12 април 2024
Rostik79 написа
Корекция: няма я Watch Dogs 2 в каталога на Сони от безплатните и в момента е на цена ... 136 лева.

Попринцип, доста често я пускат намалена в PS Store, отделно може евтино да се намери на диск. Иначе да, на 30 кадъра е и на PS5, но както съм казвал и преди това не ми е проблем, че дори и на 4К. Легиона, не я изтърпях дълго.

The_Doctor46 написа
Аз също харесах единицата навремето,даже от Watch Dogs сериите ми хареса най-много.Проблема с играта беше изпълнението.Можеха да я направят много по-добре,а и имаше downgrade в графиката в сравнение на това,което показваха по клиповете.Също много проблеми с performance на релийза.

Даунгрейда в графиката на единицата е ясен. Всички продължават да го дъвчат, след толкова много време. Това което мен ме дразни в тази критика, е че много хора само това коментират, без дори да са играли играта. Но да, играта определно си има своите проблеми, но рекламите настрана, играта не изглежда зле графично, дори и в днешно време. И като цяло, пак е по-забавна от GTA V, за мен.

The_Doctor46
Мнения: 1777
Цитиране
12 април 2024
Mitko6000 написа
Даунгрейда в графиката на единицата е ясен. Всички продължават да го дъвчат, след толкова много време. Това което мен ме дразни в тази критика, е че много хора само това коментират, без дори да са играли играта. Но да, играта определно си има своите проблеми, но рекламите настрана, играта не изглежда зле графично, дори и в днешно време. И като цяло, пак е по-забавна от GTA V, за мен.
То почти всяка добре направена оупън урълд игра е по-забавна от ГТА,но т'ва са си моите 2 ст'инки. Иначе има страхотни визуални модове за Watch Dogs.Тя си изглежда прилично,но с тях изглежда страхотно.
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
12 април 2024
The_Doctor46 написа
Mitko6000 написа
Даунгрейда в графиката на единицата е ясен. Всички продължават да го дъвчат, след толкова много време. Това което мен ме дразни в тази критика, е че много хора само това коментират, без дори да са играли играта. Но да, играта определно си има своите проблеми, но рекламите настрана, играта не изглежда зле графично, дори и в днешно време. И като цяло, пак е по-забавна от GTA V, за мен.
То почти всяка добре направена оупън урълд игра е по-забавна от ГТА,но т'ва са си моите 2 ст'инки. Иначе има страхотни визуални модове за Watch Dogs.Тя си изглежда прилично,но с тях изглежда страхотно.

Така е. Исках да кажа, че много хора вече си бяха направили изводите за тази игра, съдейки само по даунгрейда. Играта си има много достойнства. Но пък и Ubisoft си вкараха автогола сами с този маркетинг. Ако нямаше и версии за PS3, 360 и Wii U, можеше и да изглежда по-близо до демотата.

А за модовете, да PS4 Relaunch package + Living City си е супер.

Rostik79
Мнения: 2214
Цитиране
12 април 2024
Джийзъс! Сега си дадох сметка, че първият Watch_Dogs става на ... 10 години от излизането (2014-та)! Като стана въпрос, погледнах в youtube някои модове и действително с тях изглежда напълно адекватно за 2024-та.
lyubohar
Мнения: 3065
Цитиране
14 април 2024
Почнах Shadow Tactics, която ми стои в списъка откакто е излязла. Страхотна е играта, много добре ми се връзва с Shogun сериала, който гледам в момента. За който не е запознат играта е на Mimimi, студиото зад Desperados 3. Commandos-подобна е демек, и е адски добре направена - интересни герои, история, диалози, красоти, абе всичко. Геймплеят е доволно труден, но това си е типично за този жанр. Препоръчвам с 2 ръце.
Rostik79
Мнения: 2214
Цитиране
15 април 2024
Атомик Харт-а много добре ми потръгна. Скоро не се бях кефил така на шутър. Знаех, че има открити територии, но не очаквах, че са чак толкова големи. Направо е полу-отворен свят, с разхвърляни тук-там постройки, комплекси и подземни лаборатории за тършуване на материали и ъпгрейди. Усещам липса на странични мисии и НПЦ-та, които допълнително да отворят света за търсене на разни неща.
Някак си очаквах, че заглавието ще е поне донякъде сатирично представяне на съветския сталинистки режим от 50-те, но всъщност е откровена носталгия и захласване по комунизма и "славните времена" на СССР, с което трябва да правя компромис, докато играя. Още повече, че индиректно финансирах кремълските фашистчета с покупката.
dzhiny
Мнения: 57
Цитиране
15 април 2024
lyubohar написа
Почнах Shadow Tactics, която ми стои в списъка откакто е излязла. Страхотна е играта, много добре ми се връзва с Shogun сериала, който гледам в момента. За който не е запознат играта е на Mimimi, студиото зад Desperados 3. Commandos-подобна е демек, и е адски добре направена - интересни герои, история, диалози, красоти, абе всичко. Геймплеят е доволно труден, но това си е типично за този жанр. Препоръчвам с 2 ръце.
Останах с впечатление, че си го играл Shadow Tactics-a вече, понеже говорихме за по-новата Shadow Gambit Иначе да, супер игра е тва за мен.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
lyubohar
Мнения: 3065
Цитиране
15 април 2024
Мне, почнах от Десперадо 3 с техните игри. За новия Shadow Gambit прочетох някакви неща, които много не ми харесаха, та ще видим дали/кога ще стигна до нея. Така или иначе и Командос ще има...
dzhiny
Мнения: 57
Цитиране
15 април 2024
Какви неща? Тя играта от към геймплей не се различава особено Shadow Tactics, но са вкарали доста фентъзи елементи и други неща. Като цяло има доста висока Мета оценка... никак не е лоша според мен
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
lyubohar
Мнения: 3065
Цитиране
15 април 2024
Доколкото четох нивата били доста постни и еднакви (май играеш на едно и също място винаги?), имало някакви супер-сили + можеш да си избираш с кого да играеш = доста по-лесно от другите, а и героите не били толкова интересни.
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
15 април 2024
Resident Evil 4 Remake. От бая време не съм играл нови игри, но тази ми беше в списъка, защото съм доста фен на оригиналната игра от преди 20 години. Имах високи очаквания, защото другите им римейкове на RE2 и RE3 както и Resident Evil 7 и The Village бяха едни от малкото яки нови игри които бях играл с кеф. С този римейк очакванията за мен се оправдават за пореден път. Играта е жестока - същото яко усещане, с яка графика и още по-мрачна атмосфера. Даже и пишещите машини за save ги има... е да няма я яката анимацийка как машината щрака докато се сейва, но това са бели кахъри Това са ми ми впечатленията засега, тъкмо стигнах до нивото с крепостта. Евала на capcom мога да кажа само.
lyubohar
Мнения: 3065
Цитиране
16 април 2024
Супер е 4 и 8. Аз пък играя 7 и не съм толкова впечатлен. Първо е ужасно тъмна, очевидно, за да се игра на тъмно, което ми е много чийп. После доста ме дразни това, че постоянно някой те преследва и ти прекъсва опитите да разгадаеш нещо. Разбирам защо го правят, но лично на мен ми омръзна точно на втория път и не ми създава стрес, а просто фрустрация. Четох някъде, че по-натам не било така и това ме крепи засега.
Rostik79
Мнения: 2214
Цитиране
17 април 2024
Любо, аз затова зарязах двойката (римейка) като почна да ме преследва оня със шлифера. Даже в safe-зоните, където се прави запис ме намираше, а в същото време трябва и да обикалям да търся някакви предмети, да решавам пъзели и направо я приключих.
Седмицата обаче ме изкефи, както и Селото, която изиграх даже 2-3 пъти. Тя е суперкратка и при всяко изиграване отключваш някакви нови неща за следващото.
lyubohar
Мнения: 3065
Цитиране
17 април 2024
Селото беше супер, но засега това преследване в 7 ме дразни. Май не било така през цялото време, ще видим.
The_Doctor46
Мнения: 1777
Цитиране
17 април 2024
Че то точно това му е готиното.Нали за това е сървайвъл игра.Хем трябва откриеш как да се измъкнеш,хем как да не те направят на пастет.Двойката е страхотна игра.
<
1
...
296
...
299
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.