Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
26 април 2024
Просто изпълнени = ДЪРВЕНИЯ. И като добавим към това липсата на нормална история, Фромските игри определено са доста далеч от моето нещо. Но си имат фенове, както е видно на всички.Аз като чуя Фром и подхождам със страх, че много студия започнаха да ги копират Сега например за Стелар Блейд съм на кръстопът.
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
26 април 2024
Е що пък така тия студия копират дървении
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
29 април 2024
Явно се продават дървенийките
logout
Мнения: 340
Цитиране
29 април 2024
Някой да не е взел случайно TopSpin-a, че ме интересува реално мнение, не от сайтовете. Иначе пуснаха последния джедай в ЕА плей и го започнах през уикенда, добре че не си го купих и изчаках. Геймплея не е нещо ново, наблегнали са на "отворения" свят (поне в началото), да не говорим, че PS-а се задъхва - в качествения режим накъсва на места, вижда се как зарежда текстури в далечината, както и се вижда как намалява качвството на текстурите на места. Положителното е, че са уцелили обстановката и ако си фен на войните е задължителна покупка.
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
29 април 2024
logout написа
... да не говорим, че PS-а се задъхва - в качествения режим накъсва на места, вижда се как зарежда текстури в далечината, както и се вижда как намалява качвството на текстурите на места....

На режим performance как е? Аз я играх миналата година лятото и на performance кадрите си падаха редовно, въпреки, че графиката изобщо не бих я нарекъл изискваща. Уж с последните пачове бяха оправили производителността. Мен ме изкефи играта, може пак да я заиграя някой ден.

LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
29 април 2024
Топспина му се глася, ама не ми се дава пълна цена, по-скоро ще изчакам известно време.
dzhiny
Мнения: 59
Цитиране
30 април 2024
logout написа
Някой да не е взел случайно TopSpin-a, че ме интересува реално мнение, не от сайтовете. Иначе пуснаха последния джедай в ЕА плей и го започнах през уикенда, добре че не си го купих и изчаках. Геймплея не е нещо ново, наблегнали са на "отворения" свят (поне в началото), да не говорим, че PS-а се задъхва - в качествения режим накъсва на места, вижда се как зарежда текстури в далечината, както и се вижда как намалява качвството на текстурите на места. Положителното е, че са уцелили обстановката и ако си фен на войните е задължителна покупка.
И тая ли е Soulslike-ова? Понеже аз в момента играя Fallen Order и босовете са си сеч... За вдъхновение на Доктора, ще кажа, че някой ги бия на Story mode
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
30 април 2024
dzhiny написа
logout написа
Някой да не е взел случайно TopSpin-a, че ме интересува реално мнение, не от сайтовете. Иначе пуснаха последния джедай в ЕА плей и го започнах през уикенда, добре че не си го купих и изчаках. Геймплея не е нещо ново, наблегнали са на "отворения" свят (поне в началото), да не говорим, че PS-а се задъхва - в качествения режим накъсва на места, вижда се как зарежда текстури в далечината, както и се вижда как намалява качвството на текстурите на места. Положителното е, че са уцелили обстановката и ако си фен на войните е задължителна покупка.
И тая ли е Soulslike-ова? Понеже аз в момента играя Fallen Order и босовете са си сеч... За вдъхновение на Доктора, ще кажа, че някой ги бия на Story mode
Не,това е тенис игра.Топ спин е вид техника на удар в тениса.Иначе за Джедая,шефчетата са добре направени,но само последния е соулс трудност и то на grandmaster.На по-ниските, не е баш соулс ниво.В тази връзка-shame on you.Как стори мод.. Или ти имаше предвид втория джедай?Ако да и той е като първия,но шефчетата са по-слаби,и е с псевдо отворен свят,но на мен ми харесаха и двете.
dzhiny
Мнения: 59
Цитиране
30 април 2024
Да де, визирах Jedi-a
<-- този...
Ами на нормал играя ама пак ме трепят с два удара босовете и трябват много повторения... все пак съм новобранец изцяло в жанра и не съм имал намерения да го мъча много сериозно де. Ясно е, че ти много ги мориш тия soulslike игри, но аз нямам такава претенция хаха. А камоли на последна трудност, главата ми не го побира. Сигурно от въздуха мреш там. Но играта е хубава, най-вече заради платформинга и пъзелите, както прочетох и в ревюто на Псето. Докторе, я кажи как се dash-ва на PC на тоя Fallen Order, ако имаш някакъв спомен? Не намирам в контролите Dash и чета коментари, че и други хора имат проблем и не знаят/могат да dash-ват..?
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
01 май 2024
Джини,отдавна съм я играл,но по спомен имаше dash,който се отключва в дървото с уменията.Мисля,че имаше не само обикновен,но и такъв,който ти позволява да атакуваш след това и още ъпгрейди за обикновения.Виж в уменията и дали си го отключил.Там трябва да пише и с какви копчета се прави.
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.