Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
300
...
346
>
dzhiny
Мнения: 266
Цитиране
07 май 2024
Те на Story Mode буквално нищо не правят и боса стои и само се върти и те гледа... играй поне на следващата, но и там мреш на 2-3 удара понякога (при босовете по-скоро), а до колкото съм чел никак не си любител на Souls смъртите хаха. Иначе пъзелчетата и платформинга със стените и т.н. са мн як. Малко ме изнервя, че на моменти пада голямо лутане пак докато намеря на къде да ходя и къде не съм минал, че да продължа или да се върна... Първия дебелия бос в дупката мина ли го Oggdo Bogdo ?
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
Mitko6000
Мнения: 1317
Цитиране
07 май 2024
dzhiny написа
Те на Story Mode буквално нищо не правят и боса стои и само се върти и те гледа... играй поне на следващата, но и там мреш на 2-3 удара понякога (при босовете по-скоро), а до колкото съм чел никак не си любител на Souls смъртите хаха. Иначе пъзелчетата и платформинга със стените и т.н. са мн як. Малко ме изнервя, че на моменти пада голямо лутане пак докато намеря на къде да ходя и къде не съм минал, че да продължа или да се върна... Първия дебелия бос в дупката мина ли го Oggdo Bogdo ?

Съгласен. Огдото ппц е лесно ако имаш Force Pull. Можеш да му издърпаш езика от устата и да го отрежеш и така тъпата гад мре с един удар.

dzhiny
Мнения: 266
Цитиране
07 май 2024
Аз няма да ти казвам колко пъти го мъчих на нормал тоя, а му бях научил механиката идеално и пак много зор видях... Няма си кривя душата свалих на Стори убих го и продължих, хаха.
Доктора, ще ме анатемоса.
Със следващите нямам проблем на нормал, само с тоя.

"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
Mitko6000
Мнения: 1317
Цитиране
07 май 2024
И аз супер много се мъчих, докато не го нацелих в езика случайно след 100-ния път

Иначе преди това, как ли не го мъчих. Даже успях да намеря ъпгрейда за двоен светлинен меч, рано в играта и с него пак беше зор по нормалния начин.

The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
07 май 2024
За анатема си е Майтапа настрана,игрите са за удоволствие,така че всеки си играе на каквато трудност си иска.Като се заговорихме на тази тема,вчера коментирахме с един приятел да играем Gears 5 co-op,та се загледах,минал съм соло историята на insane,според xbox приложението,само 0,47% от играчите са се мъчили като мен. На мен не ми ли е трудно в игрите,не го броя,но и защото само на последна трудност,наистина ползваш всички механики,които играта ти предлага.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
dzhiny
Мнения: 266
Цитиране
07 май 2024
Е явно не ти отнема чак толкова време дори и на последна. Или искаш да кажеш, че може да ти се наложи на повториш 50 пъти без да ти писне?
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
07 май 2024
Има си места в някои игри,които са трудни и трябва да повтаряш.Не е като да не ме бият като тъпан понякога.Сега ако тръгна да мисля,не знам точно в коя игра съм циклил дадено място най-много,но може би Маления в Elden Ring.Някъде към 3 часа и малко ми отне да я бия соло.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
08 май 2024
Не съм стигал до босове още, в селото съм със стормтрупърите, сравнително в началото Но сега съм стъкнат, трябва не знам и аз какво да направя да ми се отвори един асансьор. Това ми убива малко тръпката.

Почнах Miasma Chronicles и съм много, много впечатлен. Страхотна игра ала XCOM (Любо, налазвай задължително!), адски добра и готина история за видео игра, макар че пак си някакъв тийн сам срещу света в пост-апокалиптичен сетинг, има приличен уок, който не дразни, всеки герой си има някаква готина идентичност, типична за тотално пребито общество след катастрофален апокалипсис- примерно кмета е някаква глава-мозък ала Кранг от Костенурките Нинджа. Щатите смазани от Миазмата, необясним феномен, който буквално поглъща цели градове. Личи си, че е правена с много любов към детайлите, всички герои са озвучени страхотно, браво!
Влизаше ми директно в топа за Игра на годината, ако не я бях отлагал и я бях изиграл навреме миналата година.
Геймплеят е някаква яка смес между Мутанта и XCOM, няма толкова сгради да строиш, повече е наблегнато на тактическите битки и уменията. Чудесна игра! Качих няколко нива и много ме радва! Препоръчвам!

Rostik79
Мнения: 2441
Цитиране
08 май 2024
Lethian, ако в Джедая ти се струва, че някъде не можеш да отидеш, най-вероятно е защото ти липсва умение, т.е. не на теб лично , а на героя, хаха!
Придържай се към основната мисия за известно време, за да отключиш каквото е нужно и реално чак като минеш поне 2/3 от играта ще можеш да изследваш пълноценно света. Иначе все се натъкваш на неотваряеми врати и сандъци.
dzhiny
Мнения: 266
Цитиране
08 май 2024
Аз запуках Divinity Original Sin 2... Доста е яка, но си е трудничка. Освен тва ориетирите какво и кое след кое да правиш са доста оскъдни и май трябва да преглеждам тубата периодично, което не ме кефи ама...
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
Mitko6000
Мнения: 1317
Цитиране
08 май 2024
Аз си взех Tomb Raider Survivor Trilogy от PS Store (въпреки че ги имам безплатни от Epic ), понеже ми се играе нещо Uncharted-ско, а там всичките части вече наизуст ги знам.

Първата от 2013 я цъках малко като излезе и почти нищо не помня от нея. И 3-те изглеждат като нещо което би ми харесало.

lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
08 май 2024
Супер са. Точно Uncharted крастата начесва. Аз в момента играя последната, която е най-слаба, но пак е добра.
Rostik79
Мнения: 2441
Цитиране
08 май 2024
Tomb Raider новите три игри са ми много любими като всичките съм ги изигравал по два пъти. На последната взех и целия сезон с всички допълнителни гробници. Забавни са и добре пипнати. Впрочем мисля, че всичките са в момента в абонамента на ПС Стор.
Mitko6000
Мнения: 1317
Цитиране
08 май 2024
Супер, значи довечера ги почвам. От това което помня от първата, Лара имаше малко Katniss Everdeen вайб, ама може и да е било просто защото през 2013, Hunger Games беше в пика на популярността си, особено филмите.
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
08 май 2024
Ларите са супер и трите, мен като история точно последната най-много ми допадна, защото е из джунглите и имаше повече стелт. А най-малко втората с руско-съветския оттенък. За съжаление, точно втората част най-много съм играл, че трябваше да помогна на един приятел да вземе мултиплеър трофеите. Първата също е много готина Даже бих казал, че много повече ми харесват от Uncharted - Дрейк ми е като селянин от Куртово Конаре спрямо Лара Крофт.
<
1
...
300
...
346
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.