Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
302
...
313
>
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Цитиране
30 май 2024
Rostik79
Цитиране
30 май 2024
What? Така е с конзолната селяния, ахах. Верно на R3 пише, че е. Сигурно съм го ползвал навремето на компа, но съм забравил. Сега на котролера по навик натискам L2, което в другите игри е за прицелване, но тук постоянно правя "магия" с него.
Другото тъпо е, че melee е на триъгълника и докато ги бухаш, трябва да пуснеш дясната гъбка, с което губиш контрол за оглеждането. Абе изобщо контролерът е pain-in-the-ass в някои случаи.
The_Doctor46
Цитиране
30 май 2024
Шутъри,само на майсторски машини,спортни,файтъри,само на конзолни селянии.За всички останали игри,кой както му харесва Трябва да имаш и двете устройства,което предполага повече харчове,но няма пълно щастие
lyubohar
Цитиране
30 май 2024
The_Doctor46 написа
Шутъри,само на майсторски машини,спортни,файтъри,само на конзолни селянии.

This. Тъкмо играя Doom Eternal. Дори не мога да си представя как някой би играл това на конзола...Не само защо, но и КАК, по дяволите??
LethianDream
Цитиране
30 май 2024
Идеален си е на конзола шутинга, мастър рейса да не се обажда. Има си тригъри, има си откат, има си всичко. Не е просто да натиснеш един умрял бутон на клавиатурата или мишката.
Аз вече не мога да си представя как бих играл шутър НЕ на конзола.
А че Биошока е шит, това си е факт! Никога не ми е харесвал Дуум-а и той е плачевен.
Rostik79
Цитиране
30 май 2024
Даже Fallout 4, дето не е чист шутър, малко като цъках на конзолата и пак ми беше терсене.
Асасини, Томб Райдъри, Год оф Уори, Соулсове, Скайрими и подобни ... биват с контролер.

Впрочем някои шутъри като последния Фар Край 6 или Бордърландс 3 и Приключнията на Малката Тина бяха добре адаптирани за контролерна стрелба, не знам как го постигат. Някаква форма на аутоейм, предполагам, но не е много агресивно, а също ми се струва и акселерацията или dead zone е добре пипнато при тези заглавия или нещо такова.

lyubohar
Цитиране
30 май 2024
Кой говори за тригъри и откат. Как на Doom Eternal се въртиш като пумпал с контролер, докато летиш из въздуха и целиш в полет десетки гадове?
The_Doctor46
Цитиране
30 май 2024
А също така ако иска някой да играе и на по-висока трудност? Как става? Летиан е ясен,пуска си стори мод и се кефи на тръгъри, и тн,но бас ловя,че има хора,които искат и малко предизвикателство.Не говоря за най-висока,но все пак трудно.
lyubohar
Цитиране
30 май 2024
Не знам дали си тествал Doom Eternal в story mode, но аз поиграх малко и си е яко битка. Да, не умираш лесно и имаш повече муниции, но пак трябва постоянно да се движиш, въртиш, скачаш и стреляш точно междувременно. На конзола това ще е като hard mode на PC. За по-високи трудности на конзолата не ми се мисли просто, абсурд
The_Doctor46
Цитиране
30 май 2024
Да,аз я мъчих и на permadeath,там е баш касапница,но не съм тествал най-ниската.Има резон,защото Doom си е динамичен олд скул шутър.
LethianDream
Цитиране
30 май 2024
Всичко е до свикване, Киберпънка например, който в някои моменти си е чист шутър, я играя перфектно с контролер на хард Както каза и Ростик, Бордърлендс шутърите са чудесни с контролер. А точно движение и стрелба става идеално с контролер, докато държиш L3 и тичаш, стреляш с L2/R2. Да не говорим, че при мапинга компаниите са измислили как да разположат бутоните за удобство. Ама как да знаете, те си свикнали старците на компа и няма мърдане
lyubohar
Цитиране
30 май 2024
Borderlands няма нищо общо с Doom. Пробвай Doom и пак ще си говорим. Убеден съм, че ще те спукват на Easy и след 2 седмици "свикване". Иначе играя на конзолата повече отколкото на PC, не знам за какви старци говориш. Има игри за конзола, има и за PC. Теоретично и RTS може да се играе на конзола и сигурно се свиква да ти е гадно, но това не го прави по-малко малоумно
The_Doctor46
Цитиране
30 май 2024
Летиан се опитва да каже на черното бяло в момента.Може ли да се играе шутър на конзола?Може,но е далеч от "идеално" както е писал.Това е страшен мазохизъм.Все едно аз да почна да играя ranked мачове на Tekken 8 ,с клавиатура.Може,но ще ме разчекват.Преди време,много отдавна,направиха някакъв експеримент.Мисля ,че беше CSGO PC кежуъл играчи,срещу xbox 360 с много висок рейтинг.Пичовете на конзола,не можаха да вземат и рунд.Нещо от сорта.Естествено,че е до свикване,но не е това,което коментираме в момента.Говорим за оптимално решение в определен жанр.Да играеш FPS и въобще по-прецизни действия,винаги ще бъде далеч по-удобно с M+K,както и спортни игри, и файтъри,винаги ще бъдат по-удобно с контролер.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Цитиране
31 май 2024
nightwarrior
Цитиране
31 май 2024
Ми не знам, аз и не на дивана, пак предпочитам рейсъри(макар че с волан може би щяха да са най добре), спортни, соулските с контролер.

Ама за шуутъри просто се нервя. Докато трето лице е горе-долу, то от първо си е жива мъка. Все едно ядеш супа с вилица - все нещо ще влезе в устата, ама гладен ще останеш.

<
1
...
302
...
313
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.