Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
303
...
346
>
Rostik79
Мнения: 2441
Цитиране
31 май 2024
Тези пичове от Viva la dirt league са направили скеч по повод контролерното VS клавиатурно управление:

LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
31 май 2024
Доста забавно видео, разбира се, нямащо нищо общо с действителността
Mitko6000
Мнения: 1317
Цитиране
31 май 2024
Аз минах Tomb Raider (2013) и Rise of The Tomb Raider. И двете са уникални игри, но малко получих burnout накрая на втората, понеже ги играх една след друга. Малко ще си почина, преди да започна следващата.
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
31 май 2024
Супер, първата и тройката са най-добрите в трилогията. Зимната част ми хареса най-малко.
Rostik79
Мнения: 2441
Цитиране
31 май 2024
Отлична поредица е Томб Рейдъра. Аз наскоро изиграх третата част за втори път. Първата също два пъти съм я връткал, но за последно преди 6-7 години и може да я мина пак по някое време.
С времето установих, че точно такъв тип полу-отворени игри сякаш най-много ми допадат. Нито е точно коридорна работа, нито е отворен свят, а отделни, сравнително обширни области, свързани една с друга, всяка със своите особености.
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
31 май 2024
Естествено, целият останал свят пак се объркал и мисли точно обратното на Летиан - втората е най-силната, а третата е най-слабата (и за мен също е така). Така че наистина си почини, за да събереш интерес към най-слабата (която пак е ОК де).
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
31 май 2024
Еми, целият останал свят може да се ебе, и то много пъти отзад Какво друго да ти кажа.. може би да хвърлиш едно око на Capes, която е много як XCOM със супергерои, даже на моменти по-готин и от Midnight Suns Ама ти ще се довериш на целия останал свят, който ти казва, че играта съква.
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
31 май 2024
Стои ми в wishlist-а и си чака реда, да.
Veluvian
Мнения: 641
Цитиране
01 юни 2024
За мен втората част беше най - интересната, солидна дължина на геймплея, без да доскучава, но като цяло много свежа поредица ако се тегли чертата. Може би битките срещу илюминатски общества вече станаха изтъркано клише. Само като си представя, че на фона на това опитах новата Senua Hellblade 2 и след 2 часа tech demo ми се доигра пак някой от трите Томб Райдъра... просто защото ми се доигра нещо с геймплей...
dzhiny
Мнения: 266
Цитиране
01 юни 2024
Доста голям хайп по V Rising, обмислям да пробвам близко бъдеще.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
BloodDagger
Мнения: 271
Цитиране
02 юни 2024
На темата с последните Tomb Raider-и. За мен най-добрата е първата част, следвана от втората и третата, за които съм на кантар. На първата част съм загубил бройката колко пъти съм я превъртал, втората по спомени два пъти само, а третата веднъж. Някой хубав ден като ми се разчисти графикът от игри сигурно ще ги превъртя и трите една след друга.
Rostik79
Мнения: 2441
Цитиране
03 юни 2024
Подхванах Banishers: Ghosts of New Eden и засега (5-6 часа в играта) ми харесва. Готино хрумване по време на битка да се включва духът на жената при определени удари и комбинации. Но най вече ми харесва атмосферата и сетинга - малко игри се развиват в Новия свят, 17-ти век, първите поколения заселници от Европа. Мисля, че би станал добър хорър филм по тази игра. Има малко The VVitch вайб.
Озвучаването е на учудващо високо ниво, що-годе добре написан диалог, графиката е адекватна, но има необясними дропове на кадри, които не мога да оправдая с графиката. Даже на Performance на ПС5 падат осезаемо.
dzhiny
Мнения: 266
Цитиране
03 юни 2024
Нещо въобще не съм очарован от Ghost of Tshushima-та... Много сцени и story диалози и като цяло отиди до там намери баба ми, отиди до там намери дядо ми и размотаване напред назад. Не очаквах баш тва.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
04 юни 2024
Фокусирай се в основната история първоначално докато/ако те грабне играта...Като инвестираш малко в героите сцените и историята ще започнат да ти стават интересни. Започва малко бавно, но след това има интересни обрати, а и най-вече от един момент вече ще ти пука за героите.

Пропускай страничните засега, впоследствие като те зарибят механиките на играта ще си ги минеш с кеф (иначе сами по себе си не са нещо невероятно, да).

Rostik79
Мнения: 2441
Цитиране
04 юни 2024
На Томе страничната мисия далеч не бих казал, че е "отди и намери", нито на възрастната дама, която търси отмъщение. Даже са си отделни кампании сами по себе си и много добре интегрирани в основната кампания.
Има някои дребни fetch-мисии в началото, които са повече като за обучаване и свикване с механиките на играта.
<
1
...
303
...
346
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.