Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
313
...
346
>
dzhiny
Мнения: 266
Цитиране
16 юли 2024
Докторе, а за Remnant-ите, какво ще кажеш? Бях чел из форума, че си писал, че бая трудна. Все ми е мерак да пробвам двойката. Изглежда доста яко, ама ако ще е някво мъчение по добре да пасна.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
tenga
Мнения: 64
Цитиране
16 юли 2024
lyubohar написа
tenga написа
Все пак до онзи ден играх Elden Ring, първото ми Соулс заглавие и последното

Съмнявам се да ти е последното. Това е нечувано - някой да е изиграл соулс игра и да не играе повече

На този етап със сигурност ми е последното, дори не успях да я довърша. След последното нещо което ми се случи преди месец някъде.. Бях събрал доста руни и обикаляйки из света, изведнъж започнаха да ми горят очите и умрях. Опитах се да се върна да ги взема и отново ми изгоряха очите, а след това и нервите ми. Просто прибрах диска в кутията и го пуснах в ОЛХ.

tenga
Мнения: 64
Цитиране
16 юли 2024
dzhiny написа
Аз си пукам God of War 2018 и ми е бая кеф. Между другото, понеже не съм срещал по-темите, има ли фенове на Red Dead 2, че много ми я хвалят напоследък и че имало много content за изиграване, ама малко тва търчене с тоя кон ми идва в повече като гледам по клиповете.

На мен честно казано много ми допадна играта. Скоро я играх на PS5. Бях споменавал че преди 3-4 години я бях играл на PS4, тогава буквално я играх час-два и се оттегчих. Текущото изиграване което беше преди няколко месеца определено ме спечели. Дори останах изненадан за графиката на играта. В началото е малко тегаво с коня, тъй като е бавен, но след 1-2 часа игра можеш да отидеш и да си вземеш един от най-бързите коне в играта. После предвижването става по-бързо, но въпреки това си отнема време. Аз се наслаждавах на свободата и на отвореният свят. Буквално тръгвах да яздя за определена мисия и изведнъж усещам как съм я оставил и 2 часа обикалям да търся някой легендарно животно или съм захванал някой странична мисия. Аз мога да препоръчам играта с две ръце, а историята също за мен си заслужава.
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
16 юли 2024
dzhiny написа
Докторе, а за Remnant-ите, какво ще кажеш? Бях чел из форума, че си писал, че бая трудна. Все ми е мерак да пробвам двойката. Изглежда доста яко, ама ако ще е някво мъчение по добре да пасна.
И двата Remnanta са супер игри,но са си соулс-подобни,просто с оръжия,вместо меле.Труднички са си.Ако имаш с кой да играеш в co-op,може да ги пробваш.Принципно не знам дали ,когато е co-op,трудността е същата като на сингъл ,или е по-тегаво,защото само соло съм играл.Аз като фен на жанра,много им се радвах,но ако не обичаш подобен род заглавия,няма причина и Remnant да ти харесат.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
16 юли 2024
dzhiny написа
Аз си пукам God of War 2018 и ми е бая кеф. Между другото, понеже не съм срещал по-темите, има ли фенове на Red Dead 2, че много ми я хвалят напоследък и че имало много content за изиграване, ама малко тва търчене с тоя кон ми идва в повече като гледам по клиповете.

Велика е играта. Ве. Ли. Ка. Едно от малкото ревюта на Псето, с които не съм съгласен. Всичко е на ниво. Да, малко бавно започва, но то повечето гениални игри са така. Една от малкото, които не напускат конзолата и от време на време се връщам в света - ей така да пообикалям, да намеря някое съкровище, някое великденско яйце.

dzhiny
Мнения: 266
Цитиране
16 юли 2024
Сякаш наистина човек си има периоди за някой игри и моменти, в които доста биха му допаднали и други, в които не. Както сега God of War доста повече ме зариби от преди 4 години. Та сигурно ще дам шанс и на Red Dead-a в някъв момент, пък да видим...
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
16 юли 2024
Със сигурност е така...Много от любимите ми игри, включително RDR2, но също и Witcher 3, Ghost of Tsushima и други, съм ги мъчил повече от веднъж докато "захапят".

Понякога почвам игра с предварителна настройка, че няма да ми хареса. И просто бързам да отметна, че съм я видял, преди да играя нещо друго. И то така няма никакъв шанс да ти хареса, ако ще да е най-великата игра в историята . Настройката и настроението са си важни.

bonchef
Мнения: 79
Цитиране
17 юли 2024
А трябва ли да се изиграе първо Remnant 1 или двете игри нямат логическо продължение?
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
17 юли 2024
bonchef написа
А трябва ли да се изиграе първо Remnant 1 или двете игри нямат логическо продължение?
Не,но аз лично препоръчвам да се започне от първата все пак.Страхотна игра е и ще се запознаеш с механиките.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
morgoth_srs
Мнения: 517
Цитиране
17 юли 2024
От гледна точка на история Remnant и Remnant 2 са продължения на Chronos: Before the Ashes, но геймплейно са коренно различни от Chronos.
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
17 юли 2024
В никакъв случай не играй Chronos обаче.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
18 юли 2024
Така някой като ми каже "не играй нещо", веднага ми се включва ребелския дух и ме амбицираш да я изиграя Remnant ми беше харесал, макар да ми беше непосилно трудна, стигам там макс до първия бос
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
18 юли 2024
Каквото и да правиш, никога, ама НИКОГА не играй Witcher 3
bonchef
Мнения: 79
Цитиране
18 юли 2024
Chronos: Before the Ashes загледах геймплея в нет-а. Стори ми се интересна само дето противниците приличат на малките гадинки от Hallo, които по скоро са ти симпатични отколкото неприятни за да те накарат да ги убиеш. И пак стигам до извода, че игрите се правят за деца за да не се криви съзнанието, че видиш ли можеш да грабнеш М16 да се качиш на един покрив и да стреляш по Доналдсън-а. Бех , чак па толко трудна ли е тази Remnant? Я сравнете с нещо по популярно дето да са го играли повече хора та да си направя извод.
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
18 юли 2024
Бончеф, за Доктора сигурно е пийс ъф кейк, ама за човек, който не играе соулс игри, си е мъка.

Любо, там винаги стигам до Барона, повратна точка ми е Явно там проблемът ми е сетинга, просто не обичам фентъзи. Също това, че е трета част. Може би трябва да изиграя първите две Уичър игри, за да "вляза" в екшъна. Ама надали ще успея да ги изиграя без да умра от скука

<
1
...
313
...
346
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.