Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
315
...
346
>
bonchef
Мнения: 79
Цитиране
19 юли 2024
Никога не харесвам игри в които някой ми помага т.е. спътник или спътници. Искам винаги да разчитам на себе си. Останал ми е горчив спомен от ранните години когато играех и тогава игрите бяха бъгливи. Чакам спътника да отвори дадена врата, че да продължа играта. Онзи обаче се е бъгнал или заклещил в стена и не мърда. НЕма минаване. Пусуваш яко ама това е. Понякога смяната на драйвера на картата решаваше проблема в повечето случаи не. Играл съм много такива но просто разработчиците са го тръснали този. Макар, че в Metal Gear Solid 5 играх с Quaet, че що "копане" беше докато я върна, че първо я бях убил. И разните Ghost Recon-и дето мъкнеш цял отряд и команди им даваш ма те много много не убиват и пак ти се трепеш. Та така де не ги сакам помощниците.
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
20 юли 2024
Rostik79 написа
Aliens Dark Descent

Love/hate връзка имах с тази игра. Накрая я зарязах на средата, качеството на мисиите силно пада. Но дори и преди това играта е особена и се подготви за доста фрустриращи моменти. Лошите имат лезерен поглед и очи на гърба. Освен това чийтват яко докато патролират и се криеш някъде - знаят точно къде си и не обикалят съвсем рандъм.

Освен това играта има прекалено много скриптирани моменти, които те вкарват в касапница, която няма как да избегнеш. А самата игра така е построена, че касапниците струват прекалено скъпо. Един вид бутат те да играеш стелт, но ти го отнемат постоянно и по тяхна преценка, а дори и когато го има е леко счупен и е направен да страдаш. Та да, играта е трудна, но не по "соулс" начин, а леко нечестно. Аз затова малко изравних взените с няколко мода и без грам чувство на вина. Но дори и така "уравновесена" към средата просто ми стана прекалено скучно да се промъквам в поредната база с поредните складове и просто я заебах окончателно (засега, хаха).

Scorn го изгледах в youtube и мисля, че ми е достатъчно. Иначе и аз я чаках с нетърпение, но за съжаление не беше точно това, което аз поне исках.

The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
20 юли 2024
Колеги,Scorn е пълен майтап.Има арт стил и атмосфера,това е всичко.Не си заслужава дори да е безплатна.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
bojosan
Мнения: 1284
Цитиране
20 юли 2024
В момента си купих за 10 лева Resident Evil 6. Oпитвах я като излезе на XBox360 и PS3 още, и си останах в началото. Сега XBox Live ми е запазило сейвката от преди години та си продължих от нея .
dzhiny
Мнения: 266
Цитиране
21 юли 2024
Lethian, нещо на метакритикс коментарите не са особено позитивни за Flintlock-a...
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
nightwarrior
Мнения: 4093
Цитиране
21 юли 2024
Тва за него е като 10ка за нас. Той обожава да dumpster dive-ва. Колкото е по-зле играта, толкова повече му харесва
logout
Мнения: 371
Цитиране
22 юли 2024
dzhiny написа
Lethian, нещо на метакритикс коментарите не са особено позитивни за Flintlock-a... :\(

В Steam има добро демо, пробвай я (иска да имаш контролер). На мен не ми допадна и се отказах да я взимам (макар, че цената е много ниска, даже имаше 10% отстъпка при излизането, а в сайтовете с ключове може да се намери за 50-тина лева). За сметка на това пък направих преордър на SW Outlaws и АС, за SW малко съжалявам, можеше да пусна Ubi+ и да го пробвам първо, още повече, че нещо започват да ме притесняват редактираните клипчета на IGN с геймплей и това, че разработчиците въртят една и съща мантра на всяко клипче, но нали съм фен на SW...

Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
22 юли 2024
Не знам, мен това ми харесва, много скоростна игра е Flintlock и повече набляга на шутинг и доджване. Не се научих да парирам удари и всички тези соул игри като Секиро буквално са ми невъзможни за игра Не мога да си представя да навлека няква броня и да танк-вам с париране, както много хора играят...

За SW Outlaws много съм на кантар засега, мислех да я скипна като човек, който мрази SW вселената, но гледах точно това клипче на IGN и ме зариби геймплея (особено по време на битка), вероятно ще я взема на премиерата

dzhiny
Мнения: 266
Цитиране
22 юли 2024
Е с мишка и клавиатурата не може ли или пак са супер куци контролите?
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
tenga
Мнения: 64
Цитиране
22 юли 2024
Младежи, един въпрос за Cyberpunk. Купих играта заедно с Phantom liberty DLC, но в момента не съм активирал кода. Трябва ли да мина всичко и така да го активирам или трябваше вече да съм го направил? В момента съм след обира, намерихме мацката вече и сега ще тръгвам след Hellman.
BloodDagger
Мнения: 271
Цитиране
22 юли 2024
tenga написа
Младежи, един въпрос за Cyberpunk. Купих играта заедно с Phantom liberty DLC, но в момента не съм активирал кода. Трябва ли да мина всичко и така да го активирам или трябваше вече да съм го направил? В момента съм след обира, намерихме мацката вече и сега ще тръгвам след Hellman.

Ами, DLC-то ти отключва нова зона и мисии и общо взето няма значение кога ще го активираш. Дори и да го направиш сега, няма да можеш да го достъпиш преди да си минал определена мисия в Pacifica.

LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
23 юли 2024
След мисията с Вуду Бойс (Мап Тан Пелен) ще ти звънне пачата Соми да ти отвори Dogtown, не се тревожи )
logout
Мнения: 371
Цитиране
23 юли 2024
dzhiny написа
Е с мишка и клавиатурата не може ли или пак са супер куци контролите?

Може, но е правена за контролер (при това Xbox), предполагам, че ще е мъка с мишка и клавиатура. Вчера забелязах, че са махнали демото, но за сметка на това веднага се е подобрила оценката за играта.

Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
Rostik79
Мнения: 2443
Цитиране
23 юли 2024
Нещо изпаднах в геймърска дупка, хора. Взех си Aliens Dark Descent - нещо не ми се играе в момента. Взех си SCORN - съгласен съм, че преспокойно можеш в youtube да я изгледаш. Не ме зарибява, а "културният" шок от Гигеровия дизайн бързо отминава и вече не ти прави впечатление след час-два игра. После поцъках малко Биошок (първата) - все още е яка игра и се кефя на нея, но съм я изигравал няколко пъти. Пуснах си WatchDogs 2, обаче ме дразнят 30 кадъра. Инсталирах Remnant 2, която сега е в месечните игри и там пострелях 2-3 часа и донякъде бива, но нещо го няма елементът "нямам търпение да приключа работа, че да продължа играта". Пък и е кооп ориентирана, а аз предпочитам сингъл. В отчаянието си инсталирах и една инди - Spirit of the North, но даже не съм я пускал нея.
dzhiny
Мнения: 266
Цитиране
23 юли 2024
Rostik79 написа
Нещо изпаднах в геймърска дупка, хора. Взех си Aliens Dark Descent - нещо не ми се играе в момента. Взех си SCORN - съгласен съм, че преспокойно можеш в youtube да я изгледаш. Не ме зарибява, а "културният" шок от Гигеровия дизайн бързо отминава и вече не ти прави впечатление след час-два игра. После поцъках малко Биошок (първата) - все още е яка игра и се кефя на нея, но съм я изигравал няколко пъти. Пуснах си WatchDogs 2, обаче ме дразнят 30 кадъра. Инсталирах Remnant 2, която сега е в месечните игри и там пострелях 2-3 часа и донякъде бива, но нещо го няма елементът "нямам търпение да приключа работа, че да продължа играта". Пък и е кооп ориентирана, а аз предпочитам сингъл. В отчаянието си инсталирах и една инди - Spirit of the North, но даже не съм я пускал нея.

Аз съм така през по голямата част от годината... Инсталирам десетки игри и на някой играя по 10 минути... Сега изиграх God of War (невероятно игра) и пак в дупката, какво да играя.

"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
<
1
...
315
...
346
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.