Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
317
...
346
>
dzhiny
Мнения: 267
Цитиране
24 юли 2024
Усещам, че натам вървят нещата и при мен... аз горе долу още първите 1-2 часа мога да усетя тръпката, като ме спечели играта, а тва за жалост не се случва често... Препоръчай алтернатива Любо... God of War-a беше топ.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
lyubohar
Мнения: 3329
Цитиране
24 юли 2024
Ами на нивото на God Of War трудна работа RDR2, TLOU2, Ghost of Tsushima, Spider-man...Много други не се сещам с това качество
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
24 юли 2024
Мен новият God of War ми беше страшна тъпня, както и RDR2, Цушимата също, Спиндермана и той трагичен Но аз съм дъмпстър дайвър, както каза уориъра- кефят ме игри, които са страшни боклуци за останалите хора Любо ме нарича хипстър, ама не е точно понятието- хипстъра е да се "правиш", че харесваш неща, които другите не обичат. Докато аз не се правя, наистина си ме кефят разни малки, странни инди игрици или дори големи игри, които са фейлове като Редфол, Forspoken и много други.
Rostik79
Мнения: 2443
Цитиране
24 юли 2024
Аз се колебая сега Alan Wake 2 да си взема или RoboCop като повече клоня към AW сякаш.

По принцип не знам защо мислех, че ще е кратка игра (Alan Wake), но в How Long to Beat я дават за Completionist ~30 часа, което ми се струва съвсем прилично, особено за игра с не-отворен свят. А аз обикновено играя едно 50% като време над максималното, което го дават в този сайт, не знам защо така се получава. Banishers я дават там 60 часа за Completionist, а на мен ми пише на конзолата, че съм бил в играта 100+ часа, а даже не съм я платинирал, нито различните краища съм изиграл.

Впрочем, dzhiny - мога да ти препоръчам Banishers Ghosts of New Eden, споменавал съм я тука няколко пъти. Силна като емоционално приключение, с много изследване на света, богати диалози, интересни странични истории, не лоша бойна система... За мен най-доброто заглавие за тази година, което съм играл (не от излезлите тази година, а по принцип).

lyubohar
Мнения: 3329
Цитиране
24 юли 2024
LethianDream написа
Любо ме нарича хипстър, ама не е точно понятието- хипстъра е да се "правиш", че харесваш неща, които другите не обичат.

Nothing is any good if other people like it - това си е твоето мото и си си баш хипстър Ти даваш крайни оценки на база поглеждане на картинката на диска.

Rostik79 написа
Аз се колебая сега Alan Wake 2 да си взема или RoboCop като повече клоня към AW сякаш.

Аз съм я минал за 38 часа и съм събрал всичко. Хубава е играта, но все пак накрая се чувствах леко незадоволен
dzhiny
Мнения: 267
Цитиране
24 юли 2024
Rostik, почнах го Banisher-a наистина е хубава от към история и т.н, но бойната система ми се стори, че я има, колкото да я има и не е нещо особено, а аз търся предизвикателство, но може би пак ще я пробвам. Мерси.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
dzhiny
Мнения: 267
Цитиране
24 юли 2024
В Hogwarts-a и в него много надежди имах и междо другото геймплея не е лош ама много детска ми идва.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
Rostik79
Мнения: 2443
Цитиране
24 юли 2024
Първите ми впечатления за бойната система бяха такива и на мен. С развитието на играта се задълбочава и се правят различни билдове. На една арена ми излезе един бос, който не можех да убия. Зачетох се из различните предмети и бонусите, които дават, екипирах се както трябва и го смъкнах от раз после. Това обаче става след поне средата на играта като понатрупаш екипировка и отключиш умения.
Чисто като разнообразие на ударите обаче е дърво. Повечето умения са пасивки. Не можеш да се вихриш с разнообразни и удовлетворяващи комбота като в GoW, макар че ако нацелиш точния момент и комбинация да се сменяш с Антеа по време на боя става яко.

ПП: Купих си Алън Уейк и довечера я почвам

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
24 юли 2024
lyubohar
Мнения: 3329
Цитиране
24 юли 2024
Ще го чекна, мерси.
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
24 юли 2024
Джини иска предизвикателство по неговите думи.Предполагам,че имаше предвид по-комплексна бойна система,защото даде пример с GoW.Ако искаш баш предизвикателство,мятай се на Give me God of War трудността или най-добре на игрите на ФРОМ/Team NINJA. Alan Wake 2 наистина е супер игра,но не може да влезе в графата на готин геймплей,а и на предизвикателсвто.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
dzhiny
Мнения: 267
Цитиране
24 юли 2024
Очаквах това включване, след като написах коментара Може да дам шанс на Секирото, понеже там контролите са ок за комп-а, докато вчера пробвах Nioh2 и наистина нИ става, а аз с контролен не играя. Та Секирото може да опитам, докато зацапам слиповете от зор и захапя монитора и да ми мине мерака...
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
lyubohar
Мнения: 3329
Цитиране
24 юли 2024
За мен бойната система е най-слабата страна на GoW. Нарочно не предложих соулс игрите, защото ми се стори, че се търси нещо с повече история, диалози и т.н. Перфектен middle ground - Tsushima.
dzhiny
Мнения: 267
Цитиране
24 юли 2024
Мм в GoW и историята и пъзелите ми харесаха. Обичам такива игри, в които хем има екшън има и пъзели, a и фентъзито покрай цялата скандинавска митология. Доста old school игри ги правеха по подобен начин навремето.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
24 юли 2024
dzhiny написа
Очаквах това включване, след като написах коментара Може да дам шанс на Секирото, понеже там контролите са ок за комп-а, докато вчера пробвах Nioh2 и наистина нИ става, а аз с контролен не играя. Та Секирото може да опитам, докато зацапам слиповете и захапя монитора и да ми мине мерака...
Това абсолютно не е вярно.За НИО говоря.Аз играя главно соулс-подобни игри и правя challenge runs също така с К+М. Никога не съм ползвал контролер.И НИО-тата,и ФРОМ-ските,и всички клонинги,които съм играл си стават с К+М. П.С. Секиро е най-трудната игра на ФРОМ.Просто споменавам.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
<
1
...
317
...
346
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.