Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
319
...
339
>
BloodDagger
Мнения: 270
Цитиране
28 юли 2024
Вчера приключих с Hellblade 2 (не съм играл първата, но силно го обмислям) и останах впечатлен. Много силно сюрреалистично линейно преживяване, което влезе много добре след Final Fantasy 7 Rebirth. Графичната презентация е на много високо ниво, макар и да видях на няколко места малко недосмислици, но това си ми е професионално изкривяване . Аудиото е умопомрачително добро; това пресъздаване на психозата на Senua с шепнещите гласове в ушите ми наистина е нещо специално. Може би еднo от най-добрите линейни заглавия, които съм играл, заедно с двете A Plague Tale.
Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
29 юли 2024
10-тина часа направих на Алън Уейк 2 и играта е чук. Има страшно много разлики, спрямо първата. Направо се чувства като друга игра. В смисъл, тя си Е друга игра, но много нови механики. Предната си беше повече екшън, отколкото сървайвъл. В тази на моменти се чувствам като в Амнезия игра. Доста повече пъзели и неща за откриване.
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
29 юли 2024
Rostik79 написа
10-тина часа направих на Алън Уейк 2 и играта е чук. Има страшно много разлики, спрямо първата. Направо се чувства като друга игра. В смисъл, тя си Е друга игра, но много нови механики. Предната си беше повече екшън, отколкото сървайвъл. В тази на моменти се чувствам като в Амнезия игра. Доста повече пъзели и неща за откриване.
Играта е страхотна,но не е за всеки вкус,а и геймплея е малко зле.Оптимизацията за PC също не беше добре.Извън това,много ми хареса.Аз чак вчера стигнах да завърша Ghost of Tsushima ,защото първо трябваше да направя поне 5 минавания на Shadow of the Erdtree. Просто не мога да се спра да играя ER,но реших малко да почина.Та Цушимата на мен ми хареса доста.История, геймплей,абе всичко.Имаше и неща,които ме забавляваха,като това,когато помогнеш на случаен човек на пътя,а той то разправя,че е супер щастлив,че си се появил да го спасиш,че е беден като църковна мишка,но ти дава награда,а нашия самурай,с висок морал,си взима всичко като поп. Това ми беше винаги смешно.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
29 юли 2024
Е, това си е класика, с Уичъра като влизам в някоя бедна колиба- селяните на колене ми благодарят.. и обирам всичко от къщата. Те CDPR почнаха сами да се ебават със себе си - в Пънка в един боксов клуб обирам компоненти за оръжия и един грамаден негър файтър вика- "Whatever"
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
29 юли 2024
Да де,но във Вещера може да избереш дали да вземеш награда от някой или да не му искаш пари.Също така може да не ограбваш къщите на бедните и не толкова бедните люде Всичко си е твой избор,а тук самурайчето си взима наградата и хич не се дърпа.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3269
Цитиране
29 юли 2024
Изигра ли Iki DLC-то? То също е доста яко.
dzhiny
Мнения: 232
Цитиране
30 юли 2024
Вчера реших да инсталирам и да поцъкам малко тоя прословут Elden Ring. Баси мрачната и подтискаща игра...
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
lyubohar
Мнения: 3269
Цитиране
30 юли 2024
Явно не си играл Bloodborne
dzhiny
Мнения: 232
Цитиране
30 юли 2024
Не съм.. то я няма за PC, ама ако ще е такова депресарско бих я паснал.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
30 юли 2024
Елден-а сигурно е най-жизнерадостната и ведра игра на Фром
Veluvian
Мнения: 640
Цитиране
30 юли 2024
Хах, верно си е, че Elden е вероятно най - хипарската игра на From в сравнение с всичко друго. С цялото уважение де.
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
30 юли 2024
За човек, който не е играл никога техни игри, сигурно си идва бая бурзумска Елдъна. Сравни я само с разни жизнерадостни игри като Бордърлендс/ Киберпънка и веднага ти се набива в очите. По-брутална и мачкаща атмосфера от всички Фром игри за мен има само Darkest Dungeon I/II, но тя е изцяло вдъхновена от митосите на Лъвкрафт и свинщината там е епохална.
dzhiny
Мнения: 232
Цитиране
30 юли 2024
То у повечето игри си има тъмни сили и светли сили, ама тука баш атмосферата си е тежка, тежка... и с тия бавни-мощни движения в геймплея. Стига ми.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
30 юли 2024
Аз я мъчих, мъчих Елдена и я зарязах. Язък иначе за хубавото копие - имаше някакви нещица в кутията - картички, книжка, нещо такова... и самата кутия е по-голяма. Не знам дали някаква специална версия съм случил или всяка е така?
lyubohar
Мнения: 3269
Цитиране
30 юли 2024
Май повече тя теб те е мъчила
<
1
...
319
...
339
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.