Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
320
...
339
>
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
30 юли 2024
Рос, не се отказвай, аз я захвърлих още в началото (както правя всеки път с помийните игри), но ти беше стигнал много напред- поне 50 левъл беше стигнал.. Вероятно си хванал някакъв лимитед едишън, щом има карти, книжки и прочие. От друга страна, ще можеш сега да я пуснеш в OLX и да вземеш някой лев...
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
30 юли 2024
lyubohar написа
Изигра ли Iki DLC-то? То също е доста яко.
Не съм все още.Предложи ми там по някое време играта да го започна,но пишеше,че е long jоуrney та реших по-късно да го мина,а го забравих.
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
30 юли 2024
Има ли фенове на Metro Exodus ?
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
30 юли 2024
Има ли фенове на Metro Exodus ?
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
31 юли 2024
Exodus е великолепно заглавие! Изиграх го два пъти и двете ДЛЦ-та.
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
31 юли 2024
Започнах Flintlock-a и съм доста приятно изненадан. За пореден път се убеждавам, че и на мен много често не ми допадат масовките и високите оценки не са показател и критерии. Така преди известно време се изкефих и на Atlas Fallen.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
01 август 2024
Готина е Флинтлок-а, аз и преди го казах, но там проблемът е, че ме хвана за няколко часа, но с времето нямам желание пак да я пускам..Демек е доста тривиална и безинтересна като стори, поне за мен.
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
01 август 2024
Има си доста Souls-ки неща (не че много ги разбирам). Като мреш, пак са живи всички "шефчета" и т.н. Не е лоша играта. Докторе, няма ли да и дадеш шанс? Пуснали са я на промоция 0 лева в един Торент сайт
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
01 август 2024
dzhiny написа
Има си доста Souls-ки неща (не че много ги разбирам). Като мреш, пак са живи всички "шефчета" и т.н. Не е лоша играта. Докторе, няма ли да и дадеш шанс? Пуснали са я на промоция 0 лева в един Торент сайт
Не съм пиратствал от 2007 мисля(игри),а и съм свикнал с най-доброто в жанра(FROM),но това не е най-важното,защото съм циклил де що може клонинги.По-важното е,че мненията не са много положителни.Тази игра не е точно соулс,а по-скоро адвенчър със соулс елементи.В момента имам какво да играя(пореден рън на Shadow of the Erdtree),но може да я пробвам някога през пас-а.Няма да е скоро,защото Август излиза Black Myth(да се надяваме,че ще е силна),а и юбисофсткия Star Wars.Може пък да излезе добра и тя като Принца.
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
01 август 2024
Уф, Black Myth-а и аз го чакам. Дано не е голяма хардажница и да има повече adventure/action rpg елемента, като за нас соулс леймърите хаха
А за пиратщината. То вероятно не всеки е толкова предирчив към игрите като мен ама как винаги ти се набиват пари, като не знаеш дали ще те изкефи играта или няма такава опция ?
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
01 август 2024
Рядко правя pre-order.Обикновено гледам ревюта и отзиви,след това малко Twitch и така.Прецаквам се понякога,но по-рядко.Повечето пъти не съжалявам.
Charcharo
Мнения: 3500
Цитиране
03 август 2024
Днес стават 20 години от излизането на DOOM 3

dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
03 август 2024
Legend of Grimrock 2, се оказа зарибяващ dungeon crawler.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
lyubohar
Мнения: 3269
Цитиране
03 август 2024
А пък тия дни е излязла World of Goo 2! Тази игра я играх точно преди 16 години и беше едно от първите качествени индита. Скоро излезе и ремастър на Braid, който също е страхотен и е от същия период.
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
03 август 2024
Изглеждат яки. Ще се пробват
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
<
1
...
320
...
339
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.