Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
321
...
339
>
bojosan
Мнения: 1279
Цитиране
04 август 2024
lyubohar написа
А пък тия дни е излязла World of Goo 2! Тази игра я играх точно преди 16 години и беше едно от първите качествени индита. Скоро излезе и ремастър на Braid, който също е страхотен и е от същия период.
Ееее World of Goo беше яка. И на мен ми се е запечатала много силно в съзнанието.
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
04 август 2024
Инсталирах я.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
vldir
Мнения: 1845
Цитиране
05 август 2024
Почнах Wo Long. Харесва ми повече от тъпнята lords of fallen 2023. Прилича на секиро и има доста париране, което ме кефи. Стигнах до Любо боса и ме прави на кайма с часове, но не се нервирам. Просто се учи и става голяма битка. Проблема за сега са му нормалните атаки и често мръ на тях. Червените са лесни. При тях е засега сложен за париране.
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
05 август 2024
Wu Long на мен ми беше супер лесна в сравнение с всичко на ФРОМ,че и на Team NINJA. Парирането има доста голям прозорец.Единствния шеф,който ме затрудни и то съвсем малко е онзи Gyoubu Oniwa wannabe тип с коня,но всеки го затрудняват различни неща.Играта ми хареса доста,но така и не направих второ изиграване.Ако трябва да съм честен NIOH за мен бяха по-силни игри.
vldir
Мнения: 1845
Цитиране
05 август 2024
Точно за този с коня Lu Bu.
bonchef
Мнения: 76
Цитиране
06 август 2024
Ами дойде ред и на System shok 2. Оказа се , че това е всъщност "2"-ката. Играта е нещо ала Deus Ex. Много тегаво върви обаче, трудно прицелване с джойстика, подвижни гадове или такива дето не умират лесно, почти не можеш да се скриеш и да стреляш от там, яко умиране през 5 минути, гаден голям мерник дето ти закрива целта и др. подобни. Добре поне , че можеш да сейфиш колкото си "сакаш". Стар тип игра. Ходиш из коридори лабиринти и не знаеш къде трябва да отидеш , а само намерените аудиологове те насочват бегло към целта ти. Но иначе кефи.
lyubohar
Мнения: 3269
Цитиране
06 август 2024
Пуснах си малко да поиграя любимия си city builder Anno 1800 и 60-на часа отлетяха неусетно Това се оформя да е играта с най-много часове в кариерата ми Може би след WoW навремето, но все пак там е друго. А дори не съм започнал две огромни DLC-та.

След горното е излишно да казвам колко невероятно добра за мен е тази игра . Най-красивата екселска таблица

The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
06 август 2024
Аз веднъж пробвах да играя сити билдър,но не се получиха нещата между нас
tenga
Мнения: 59
Цитиране
06 август 2024
LethianDream написа
На нормална ти е добре като начало (има си някои трикове, особено при битки с босове), логично е да ти е много по-лесна след Елдън Ринг. Щом си почнал с мъжкото, давай с него, задължително ти е да наебеш Панам Палмър (която ще ти се отключи след обира), така че правиш всичко каквото тя ти каже, за да стане романса. Тя с жени не се пляка, така че сега ти е шанса. На следващо изиграване ще почнеш с женско V, тамън да усетиш разликата. И после няма да се върнеш никога с мъж да играеш, поне при мен така се случи

Значи от всичко което ми обяснихте, запомних че трябва да изпраскам Панам Палмър. Минах напред в играта, но тая умря. Минах мисията в която я намирам, после я закарах в тях и после другата ми се обади че е умряла и беше във ваната. Нещо поех по грешен път и не успях да я изпраскам или да продължавам да играя и да очаквам свирка от отвъдното?
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
06 август 2024
Не си разбрал нещо.Панам не е умряла След като я намериш и закараш,има още доста мисии с нея.Няма да спойлвам,но ти давам гаранция,че си е жива и здрава.
tenga
Мнения: 59
Цитиране
06 август 2024
Предположих, че има нещо такова и няма да е умряла, макар че уж Judy е била на погребението или поне така ми каза по телефона. Честно казано играта взе да ме кефи доста, тъй като схванах как стоят нещата с крафтин,ъпгрейд, таланти и т.н. Даже съм ударил спирачка на Main Story-то и цъкам предимно Side Missions.
Лично мен талантите много не ме кефят как са направени, не знам дали е така, но имам чувството че 80% от тях са пълна боза и безмислица. Кефи ме да ги хаквам и докато се гърчат да им вкарам някой хедшот със пистолет с заглушител или снайпер, затова слагам точки само на Body и Intelligence.
logout
Мнения: 364
Цитиране
07 август 2024
tenga написа
Предположих, че има нещо такова и няма да е умряла, макар че уж Judy е била на погребението или поне така ми каза по телефона. Честно казано играта взе да ме кефи доста, тъй като схванах как стоят нещата с крафтин,ъпгрейд, таланти и т.н. Даже съм ударил спирачка на Main Story-то и цъкам предимно Side Missions.
Лично мен талантите много не ме кефят как са направени, не знам дали е така, но имам чувството че 80% от тях са пълна боза и безмислица. Кефи ме да ги хаквам и докато се гърчат да им вкарам някой хедшот със пистолет с заглушител или снайпер, затова слагам точки само на Body и Intelligence.

Боза или безмислица са, понеже не ти пасват на билда, но точно това е едно от най-добрите неща в нея - правиш си билд, който подхожда точно на твоя предпочитан стил, ако направиш друг билд ще видиш, че придобиват смисъл . А иначе добре се моташ по страничните мисии, според мен основната линия е много кратка.

Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
tenga
Мнения: 59
Цитиране
07 август 2024
Възможно е, но на този етап дори като имам точки се чудя къде да ги слагам. Относно основната линия, вчера търсих в интернет да видя всички мисии от основната линия и ми изглежда, че съм на 50% от основните мисии, а дават 25 часа игра на основните, а аз може би съм играл 4-5 часа. Наистина ми изглежда доста кратка основната линия и не вярвам да е 25 часа.
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
07 август 2024
Зависи и на каква трудност играеш.На ниските трудности билдовете нямат особено значение.Това важи за всяка игра.Аз за това винаги играя на последна трудност игрите.Само така билдове и механики имат смисъл.Колкото до главната нишка,да,престъпно кратка е за толкова добра игра.Експанжъна добавя още,което е добре.Казвайки това,на мен първото изиграване ми отне 100+ часа,защото правих абсолютно всяка странична задачка,а и ми е особено приятно да се шляя из Нощния град.
tenga
Мнения: 59
Цитиране
07 август 2024
Гледам че е излезнала нова безплатна игра Delta Force Hawk Ops и я има в Steam, но не намирам информация дали ще бъде налична и за playstation. Някой има ли информация?
<
1
...
321
...
339
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.