Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
322
...
339
>
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
07 август 2024
tenga написа
Гледам че е излезнала нова безплатна игра Delta Force Hawk Ops и я има в Steam, но не намирам информация дали ще бъде налична и за playstation. Някой има ли информация?
Според сайта им ще е налична на PC,PS,XBOX,че и андроид.
logout
Мнения: 364
Цитиране
08 август 2024
The_Doctor46 написа
Зависи и на каква трудност играеш.На ниските трудности билдовете нямат особено значение.Това важи за всяка игра.Аз за това винаги играя на последна трудност игрите.Само така билдове и механики имат смисъл.Колкото до главната нишка,да,престъпно кратка е за толкова добра игра.Експанжъна добавя още,което е добре.Казвайки това,на мен първото изиграване ми отне 100+ часа,защото правих абсолютно всяка странична задачка,а и ми е особено приятно да се шляя из Нощния град.

Още по-хубавото на мотаенето е, че се намират уникални неща по картата. Аз така без да искам намерих Skippy, пистолета дето пуска лафове докато го ползваш, в една задна уличка.

Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
vldir
Мнения: 1845
Цитиране
10 август 2024
Врътнах Wo Long. Оказа се добра игра. Парирането е готино. Имаше някои тегави моменти като LU BU.
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
12 август 2024
Излизат след седмица три игри и се чудя коя да скипна, макар че и трите ми се играят още на ден първи. Dustborn съм я пре-ордърнал вече и там е ясно, но много се чудя между Concord и Star Wars Outlaws. Конкорд ще е като Overwatch и може би там ще бъде скипа, SW я ненавиждам като поредица, но това, което видях като трейлър ми хареса много, ще е в стила на The Division и по-скоро клоня да я взема. Някой ако е играл бети на някоя от двете, да дава съвет
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
12 август 2024
Не съм играл бети,но едно нещо със сигурност знам,винаги изчаквай ревюта и гледай геймплей за игра на Юби.Вероятността да не става за нищо е голяма. Аз също чакам SW,защото изглежда добре,но ще изчакам да излезе,да погледам,да изчета мнения. Чакам повече Wukong на 20-ти.
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
12 август 2024
Харесвам почти всичко на Юби, някои игри като Одисей и Валхала- много, и то часовете, които съм играл са над 100-150 на игра. Те са "guilty pleasures", както беше казал уориъра. Историята винаги съква безумно, знаеш всички схеми и въпреки това има нещо, което те връща да играеш техни игри. Това водене за ръчичка, това безумно тъпо стори, обикновено комбинирано с много як комбат, тези солидни зли персонажи, които обикновено брутално те предават, понякога главния герой дори не се усеща защо.. Имат си тяхна типична сигнатура, нещо, което ще направи дори супер тъп свят като SW много як сетинг за игра.
Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
12 август 2024
Аватар на ЮБИ, която пак беше правена от Масив, мисля, беше разочароваща за мен - 20тина часа изтраях и я приключих. Оттам ми свети червена лампа за Стар Уорса, защото пак са същите хора. А и геймплеят, който досега гледах нещо не ме изкефи.
Кадрите от следващия Асасин (с черния самурай) ми изглеждат по-интересни и ако изобщо ще вземам някаква нова игра, по-скоро към нея клоня.
logout
Мнения: 364
Цитиране
13 август 2024
Rostik79 написа
Аватар на ЮБИ, която пак беше правена от Масив, мисля, беше разочароваща за мен - 20тина часа изтраях и я приключих. Оттам ми свети червена лампа за Стар Уорса, защото пак са същите хора. А и геймплеят, който досега гледах нещо не ме изкефи.
Кадрите от следващия Асасин (с черния самурай) ми изглеждат по-интересни и ако изобщо ще вземам някаква нова игра, по-скоро към нея клоня.

Те и FarCry 3, АС revelation и Division 2 са правили, които и трите не са лоши. А Аватара не беше толкова лош, просто се изложиха с напълването на отворения свят, иначе визуално и като атмосфера играта е един път. Аз така или иначе съм направил преордър и на SW и на новия АС, по клиповете се вижда, че са уцелили атмосферата (поне това което показват), единствено ме притесняват многото гличове, които се виждат по клиповете, и видимото зареждане на текстурите при влизане или излизане от рендвани анимации, надявам се да го оправят до 27-ми.

Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
13 август 2024
Лог, да, и аз ще взема и двете игри, единственото, което ме спира е, че на Юби игрите автоматично влизат в Плюса, но трябва да чакам поне година или две, което не ме устройва. Виж, за Аватар-а и Skull&Bones това е ОК, но за Асасина и SW Outlaws по-скоро ще се прежаля да ги взема на ден първи Конкорд-а явно ще даде фира и ще се вземе по-нататък, ако случайно много ми се доиграе ще си пусна Overwatch
nightwarrior
Мнения: 4056
Цитиране
13 август 2024
Конкорда и за dumpster diver като теб идва в повече. Това е игра дето не знае какво иска да бъде за аудитория дето почти не съществува.

Аз стар уорса мощно ще го пропусна. Нещо ме напряга показаното и женския Хан Солу не ми хваща интереса. Асасина ще го играя със сигурност на някакъв етап, но както съм казвал(я и Lethian спомена) това си ми е guilty pleasure. Обективно очаквам играта да е ташак и да ми хареса.

LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
13 август 2024
Мен точно женският боклук ме спечели Нещо като Лара Крофт в света на Стар Уорс.

Конкорда защо да е леш и да е провал, според мен ще се играе адски много (поне в началото) от хора, които харесват Overwatch, то според предварителните ревюта си е точно Overwatch с леко смехотворен стил ала Пазители на Галактиката, което ще е яко

nightwarrior
Мнения: 4056
Цитиране
13 август 2024
Конкорда ще флопне като Foam Stars. Като правиш рип-оф на успешен франчайз без да разбираш дори малко, няма как да успееш. Играта е ще е безплатна в плюса преди Коледа и сървърите ще затворят догодина.

Няма абсолютно никаква причина да играе човек това вместо Овъруоч(не че съм фен или нещо подобно, но обективно е много по-полиряна и обмислена).

Най-прост пример за неразбирането на материята. Танковете пускат щитове, дотук добре. В овъруоча, даже и в оня евтиния китайски клонинг дето сега не ми идва името съотборниците ти могат да стрелят през щит, враговете не. Тук обаче щита е стена, нито ти можеш да стреляш през него, нито врага. Което скопява танковете много мощно. Няма смисъл да стоиш до танка ти, щото щита му те прави безполезен. Ако няма как да се възползваш от танка, това прави него безполезен.

Това е много простичък пример защо не разбират материята в която газят.

LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
13 август 2024
Те геймплейно няма да успеят да стигнат нивото на Овъруоч първоначално, но тези детайли с няколко ъпдейта ще се оправят. Ще видим, от друга страна си прав, че са вече прекалено много клонинги и се губи смисъла. Ето, дори и аз смятам да скипна първоначално.

Значи, изясни ми се схемата, първо почвам Dustborn другата седмица (ще си взема делукс диск изданието от Озон с комикс и картички), после SW Outlaws

dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
13 август 2024
Някой да е разцъквал Dredge?
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
logout
Мнения: 364
Цитиране
16 август 2024
@LethianDream кажи като почнеш Dustborn как е, по ревютата са и дали средни оценки, а изглеждаше по-добре като геймплей на клиповете.
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
<
1
...
322
...
339
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.