Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
323
...
339
>
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
16 август 2024
Днес пускам пре-ордъра към Озон за нея, грам не ме вълнуват оценките им, на трейлър усещам, че ще е моето
Сигурно сряда вечерта ще я взема и я почвам. Искаше ми се още на премиерата във вторник, ама изданието делукс в Oзон ме грабна с комикс книжката, така че ще изчакам един ден Очаквам много да ми хареса, както очаквам и много да ми хареса филма по Бордърлендс, типичен dumpster diver съм вече
P.S. -Гледах Borderlands, чудесен е, хареса ми доста, не е шедьовър, но в никакъв случай не е този бълвоч, които "бавните" и "спрелите", които не са играли игрите, го изкарват. Няма никакви хомо лайна и уок тъпотии, всичко си е по канона от първата част. Тайни Тина (Ариана Грийнблат) прави страхотна роля, много повече ми хареса от оригиналната дразнеща и крякаща Тина в играта. Бланшет можеше да ни спести бръчките и лифтинга си, и преди съм казвал, че предпочитам по-млада актриса за Лилит. От мен стабилно 7/10, със сигурност е КЛАСИ над всяка Марвел боза и разбира се, ЕОНИ над говното Мад Макс Фюриоза.
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
21 август 2024
Поиграх вчера Dustborn, отметнах две глави от историята и нека да обобщя основните предимства и недостатъци на играта до момента:

Плюсове:
1/ графика- як комикс стил ала Бордърлендс
2/ добра и стабилна история, различните избори, които взимаш, влияят на отношенията с приятелите ти и се усещат като значими
3/ интересна фантастична паралелна вселена, в която се развива играта- например Мерилин Монро е жената до Джон Кенеди след като го елиминират в Далас, а не Жаклин Кенеди. И Мерилин е 104 годишна бабичка през 2030 година, когато се развива действието.
4/ приятни битки и мини-игри, в които свириш с бандата си/крюто си.

Недостатъци:
1/ Уок влиянието тук е в пълна сила - в крюто ни имаме дебела американска свиня, която ни е най-близка приятелка, неопределен хонконгски педал, а ние самите сме типична чернокожа мацка-ребълка.
2/ Бавно, провлачено начало, което няма силата да те държи пред екрана и да си казваш "хайде още една мисия/глава и лягам"

Ще си я продължа с кеф като фен на игри-куестове ала Телтейл и ще я изиграя, но оценката ми засега клони между 6 и 7 по десетобалната, може да стане в най-добрия случай осмица след финала

Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
21 август 2024
dzhiny написа
Някой да е разцъквал Dredge?

От известно време я заглеждам и ми се струва сравнително оригинална концепция, но засега не е дошло времето да я цъкам.

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 917
Цитиране
21 август 2024
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
21 август 2024
Мен ми хареса, не се ебавам, приятно филмче, спазиха си горе-долу канона на единицата Втори път едва ли ще го гледам (както мислех и очаквах), макар че съм фен на поредицата, но може след време да се върна, знае ли човек. Не се взема на сериозно, както и трябва да бъде за такъв филм. А не "нинджата" с "туловище" на 15-годишна италианска атлетка Аня-Тейлър Джой във Фюриоза да пребива орди психота и това да ни се поднася като велик филм. Ми плюя на такива велики филми.
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
21 август 2024
Докторе, запука ли го Black Myth-a бре?
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 917
Цитиране
21 август 2024
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
21 август 2024
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
21 август 2024
dzhiny написа
Докторе, запука ли го Black Myth-a бре?
Да и не мога да се спра На мен играта адски ми харесва,а не очаквах кой знае какво.Личи си,че са копирали от НИО,малко от Секиро и соулсите,но се усеща като игра със собстена "душа".Левелинг системата е повече като адвенчър заглавие и малко от Секиро,когато умреш не губиш нищо,но всичко останало си е соулско.За сега(края на втори чаптър) я усещам доста по-лесничка от баш соулсите,но ще видим натам.Има много яки "магийки" и комбота.Като свикнеш с уменията,става супер забавен боя.Кофти е че имаш само едно оръжие,левъл дизайна е доста зле,нищо общо с добрите примери в жанра.Атмосферата иначе е ток.Има сума босове,скрити зони,няма карта да ти показва кое къде,точно както соулс заглавие.Има странични куестове,които си заслужава да правиш.Има разнообразие от врази.Кофти е,че за историята трябва да си запознат с китайската митология.Тази част по,която се води играта,а аз хич не съм и на места нищо не вдявам.Има бъгове тук там,нищо съществено.За момента съм доволен.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 917
Цитиране
21 август 2024
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
21 август 2024
Има я ,да.
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
22 август 2024
Ама виж Доктора с какво задоволство отговаря:

'Има я, да ' демек - стига сте се надявали на друго.... хаха

"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
lyubohar
Мнения: 3269
Цитиране
22 август 2024
За souls и метроидвания феновете препоръчвам Metroid Dread. Ако нямате суич има емулирана версия по торентите, работи идеално и е standalone - директно пускаш и играеш. Само Y/X и A/B клавишите трябва да се разменят.
nightwarrior
Мнения: 4056
Цитиране
22 август 2024
Има я системата с ресета ама тук в по-различно направена. Можеш да използваш shrine(bonfire) примерно за да пазаруваш, крафтиш и т.н. левел-ъп можеш и в движение(със опция за респек по всяко време). Само ако натиснеш на rest тогава се появяват пак противниците(но и това е начина да ти се презареди healing potion-a).

Усещам я като lite версия на Соулските. Повече се доближава с комбита и т.н. наистина до God of War(2018) поне за мен. Много повече се разчита на спектакъла и е доста по-прощаваща. Честно казано на път е да се превърне в предложението ми за някой, който няма опит до соулско, ама иска леко да топне крак в материята.

The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
22 август 2024
Да,чак е "престъпно" лесна,защото има много яки шефчета като дизайн и мувсет,но като ги свиеш бързо(обикновено 1 или 2 опита)някак се губи смисъла от умения,магийки, и тн.Някъде пишеше,че ендгейма бил тегав,но аз на гейминг медии не вярвам. И да,абсолютно lite версия на соулсите.Забравих да спомена,че са нърфнали зверски най-труднитя бос във всяко соулс заглавие-гравитацията Тук и да искаш,не може да скочиш от скала,само на места може,главно където има врази,които да те бутнат.До средата на 3 чапър,не са много.Абе лайт си е от всякъде.
<
1
...
323
...
339
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.