Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
324
...
339
>
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
23 август 2024
Чудесно... Купих си я.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
nightwarrior
Мнения: 4056
Цитиране
23 август 2024
Welcome, Monke!
vldir
Мнения: 1845
Цитиране
25 август 2024
Този белия в почти началото засега имам 30 опита и без успех. Не била соулс. Само с доджване нещо не мога да свикна. 100лв в кофата дадох. Оценка 1.
Босовете са много на често.
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
25 август 2024
Ае и аз се зачудих, няма ли париране верно?
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
vldir
Мнения: 1845
Цитиране
25 август 2024
Няма и блок
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
25 август 2024
vldir написа
Този белия в почти началото засега имам 30 опита и без успех. Не била соулс. Само с доджване нещо не мога да свикна. 100лв в кофата дадох. Оценка 1.
Босовете са много на често.
На мен пък точно обратното.За сега ми е в топа за годината.Ти си хептен в началото.Какъв ти е проблема с доджа?Съвсем лесен си е.Никой не е казвал,че не е соулс,а че е соулс Лайт.Само 3 шефа от сума ме убиха повече от 2 пъти.Ако си билдваш геройчето и ползваш магийките,е доста по-лесна от всяка соулс подобна,която аз съм играл поне.Париране има,но не е такова каквото си мислите.Отключва се(по-скоро трябва да го намериш) като магия,но се ползва през няколко секунди.Не може нон стоп.
nightwarrior
Мнения: 4056
Цитиране
25 август 2024
Tоз белия в блатото на първата зона ли? От втори/трети опит го бих и то още докато не знаех какво правя. Гледах после че с този втори stance дето се качваш на пръчката като задържиш тежка атака ставал още по-елементарен.

Според мен си се тилтнал на някой от първите опити и затова не става. Не вярвам да не може да го тръшне човек изигравал соулските.


Можеш да респекваш, да овърлевелваш. Само спокойствие и бий с големия прът.

dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
26 август 2024
Е сега и аз го мъча тоя с голямата глава Wandering Wight (което си е баш в началото на играта), ама 20 пъти ме уби... и за мен играта e доста трудна. И на тоя Spin Attack каква му е идеята точно нещо не схващам, защото не прави особено dmg. Но тоя Guandzhi беше доста по лесен.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
26 август 2024
Ако наистина не е баш-соулска игра, я включвам в списъка.
Жалко, че историята май не била много яка, от няколко места го чувам.
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
26 август 2024
Може ли да поясниш какво ще рече 'ползвам му духа' и как става? Аз убих тоя първия, който ми отключи тая огнената форма/магия на 4-ката и още малко ще успея да го сваля.

Кена-та има карта, има да сваляш трудност, ако не успееш някъде и т.н. (все неща които едва ли ти правиш, хаха).

"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
26 август 2024
Аз съм масивен пас за Вуконга, и да ми я подаряват, не я искам

Но Конкорд адски ми се доигра, след като видях една от героините, тотален смях и уок безумие - дебела негърка в инвалидна количка с два пистолета Ще гледам май геймплей в тубата, поне да се разтоваря след тежък работен ден, ако не друго

The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
26 август 2024
На теб е нормално да ти е трудна,защото си нов в жанра,но доколкото знам vldir играе соулс заглавия и на тоя фон е малко странно Wukong-a да му е труден.Сериозно,има толкова много шефчета,вчера минах 4 чаптър и срещнах само един,който може да се нарече,да кажем средна трудност,но го бих за 5-6 опита.Да не говорим,че е и опционален.4-те главни босове ме свалиха общо 6 пъти. Обикновените врагове и те са доста по-слаби от обичайните соулс гадове.Ако ползваш целия арсенал от магийки/умения е много по-прощаваща и поносима от всичко на ФРОМ да речем.Колкото до големоглавеца в началото на играта,аз му ползвам духа,адски силен е като го ъпгрейдваш на макс.Заслужава си да го утрепеш

П.С. Кена има сто пъти по-трудни шефчета.Е,аз я цъкам на expert spirit guide де,не знам как е на ниските трудности,но на най-високата е по-трудна от Black Myth. Сега като каза,мисля да направя още едно преиграване по-натам на master spirit guide,която се отключва след първото изиграване мисля.

dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
26 август 2024
Може ли да поясниш как така му 'ползваш духа' ? Кена-та имаше карта, имаше да избираш трудност, ако някъде запечеш и т.н. (все неща които ти едва ли правиш, хаха).

Ама как да е, дадоха се 120 кинта, ще се играе и тая.

"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
26 август 2024
На определени врагове,мини босове както големоглавеца,или от обикновените(те светят в синьо и са по-тегави),когато ги убиеш,може да им ползваш духовете като умение,но не помня дали толкова рано можеше,или трябваше да минеш първи чаптър.
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
26 август 2024
Апф.. тва мини бос ли се води... Смятай на главните, ще бия един по два дена.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
<
1
...
324
...
339
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.