Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
325
...
339
>
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
26 август 2024
Този е по-труден от някои главни.
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
26 август 2024
Абе не е лоша играта. Скиловете/талантите и те малко в повече ми идват и доста неясни.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
26 август 2024
То си пише под всяко какво ти дава.Ако нещо не ти е ясно,питай.
nightwarrior
Мнения: 4056
Цитиране
26 август 2024
То тоя с голямата глава ти тренира доджа. Ама ако използваш тва дето го прави неподвижни и умението от огнения, би трябвало да нямаш ядове. То не съм сигурен дали просто не можеш да избягаш покрай него и да го скипнеш засега, щото без друго айтема с който му залавяш духа го получаваш по-късно.

И гледай shrine-овете, обикновено ти дават неща, които помагат за битките напред. Ако ти дава да крафтнеш броня, помагаща срещу отрови, вероятно предстои бос дето трови и т.н. На повечето босове буквално можеш да скипваш най-тегавите атаки с immobilize. Играта ми стои по-близо до Bloodborne в смисъл, че награждава повече агресията и доджа(доста са щедри с перфектните доджове - често мисля че съм закъснял или избързал, но то го отчита като перфектен додж).

Експериментирай със stance-овете като ти отключи другите две(разгледай и уменията надолу по дърветата им).

Използвай околната среда. Вчера едно опшънъл прасе ми вдигна кръвното, щото не можех да му се оправя с една електро магия... Просто трябваше да се кача на един камък и готово. Почувствах се тъп та тъп.

И ако всичко друго фейлне, фарми, нагрухай и действай, не знам има ли макс левел и дали няма да ти стане много лесно, ама буквално можеш да си вдигаш кръв/мана/издръжливост с точки, отделно има разхвърляни из нивата, а във втория чаптър отключваш и вендор, който ти купува статистики.

dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
26 август 2024
Убих го тоя катил след 25 опита и вълка след него беше къде, къде по-лесен. То май ще се окаже, че босчетата са доста на често.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
26 август 2024
dzhiny написа
Убих го тоя катил след 25 опита и вълка след него беше къде, къде по-лесен. То май ще се окаже, че босчетата са доста на често.
Общо са 91,което си е доста.За сравнение в Elden Ring има 165 боса(базовата игра,с DLC-то са 248),но там мащабите са други.Елдън-а е огромна,с безброй неща за изследване.Всяка следваща зона в Black Myth е по-голяма(има и скрити почти във всеки чаптър),но общо няма и една десета от ER сигурно.
BloodDagger
Мнения: 270
Цитиране
26 август 2024
Аз също я почнах Wukong-a и за сега съм доволен. Като умерен соулс играч я намирам за доста прощаваща игра, най-малко не видях да има death penalty. Стигнал съм до белия в блатото, който е първият шеф, с който виждам лек зор, но днес планирам да му стопя лагерите. Иначе всички останали шефчета максимум от втория път ги събарях; може би само този с голямата глава ми трябваха 3-4 пъти. Като цяло е повече мой стил тази игра - иска се агресия от играча, подобно на Bloodborne и може би Sekiro, към които се напаснах идеално. Графиката и атмосферата също са адски добри, особено ако се набичи всичко на макс.
lyubohar
Мнения: 3269
Цитиране
26 август 2024
Аз съм малко From-сноб и не обичам да играя по-евтини копия, когато имам неминати заглавия от оригинала Така че май също ще пасувам.

Обаче да похваля пак Meteroid Dread...Която се оформя като най-трудната soulslike metroidvania, която съм играл. Първият бос ми отне 10+ опита, отделно има неубиваеми босове на всяко ниво, които те преследват и можеш единствено да им бягаш.

Играта е много добра, за който се е изкефил на игри като Hollow Knight, Ori или Grime, определено ще е в неговата алея. Играта е за switc, но аз я играя на емулатор.

The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
26 август 2024
Ти първо ходи да минеш Маления,после отиди до Радан да те разнася кат' пръскачка из лозе,пък тогава играй метроидвании. Шегата настрана,Wukong е доста добра игра и хич не се усеща "евтина" макар да е далеч от ФРОМ,но то всички са малко или много далеч засега.
lyubohar
Мнения: 3269
Цитиране
26 август 2024
Че аз елдъна съм си го минал, единствено Маленията я оставих за като излезе DLC-то Ще го почна и него скоро. Този тип трудни метроидвании ми начесват същите сърбежи като соулс игрите, така че им се кефя максимално

Иначе може да я тествам по-натам, интересно ми е да пробвам китайска игра. И се вижда, че е супер красива и компетентно направена, така че нямам това предвид под "евтина", но ти ме разбра

За съжаление нямам достатъчно време за копия, така че оригиналите ми идват тамън

The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
26 август 2024
Тъй де,аз знам,че само тя ти е останала(виж какъв си хитрец,скипваш най-трудното ),но тя може да отнеме време. Хубавото е,че малко я нърфнаха.Не е толкова агресивна както на релийза,а мисля(не съм сигурен),че и лекуването,когато те удари, го понамалиха.Вече не си спомням след толкова изигравания.Аз също съм фен на метроидваниите,а въпросната съм я гледал на стрийм преди 2-3 години и изглеждаше супер.
vldir
Мнения: 1845
Цитиране
26 август 2024
Абе ще я почна пак. Пари съм давал. Да си довърша първо wo long за второ преиграване. Там има готиното-париране яко.
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
26 август 2024
И аз го докарах до блатния... тука ще видя бая зор.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
26 август 2024
Тъкмо се зарадвах, че го свалих от третия път и тоя прие форма на малката русалка, тцтцтц... няма да е чак толкова труден
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
lyubohar
Мнения: 3269
Цитиране
26 август 2024
The_Doctor46 написа
Тъй де,аз знам,че само тя ти е останала(виж какъв си хитрец,скипваш най-трудното ),но тя може да отнеме време.

То даже не беше заради трудността, просто след 200+ часа (за едно изиграване) се бях пренаситил и имах нужда да почина малко от елдъна. А мисълта още 5 дни да се мъча на един бос ми идваше в повече
<
1
...
325
...
339
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.