Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
326
...
339
>
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
26 август 2024
Убих го тоя блатния след 50 опита и няколко часа... и добре, че имах една колба за демидж та да боостна да го сваля нацяло в 2те фази... Тва определено е повече изтощаващо отколкото разтоварващо. А следващият бос е след няма и 5 минути игра
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
vldir
Мнения: 1845
Цитиране
26 август 2024
Маймунска му работа. Тази игра си плаче за париране, ама не, що да не подскачаш като маймуна таман да се върже с израза.
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
26 август 2024
Добре и при баш соулските игри ли тва е идеята... босове на всеки 5 минути. То не стига, че са хард ами и преобладават. Нещо некое пъзелче за разнообразие или друго, нема батко... Иначе, са готини битките. Нищо, че се чуствам все едно съм изкарал една смяна 12ка на работа. Сега се боря с един огромен мечок, който се мята отгоре ти като заклан и ти взима повече от половината кръв.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
vldir
Мнения: 1845
Цитиране
26 август 2024
Аз доколкото съм играл соулските се разхождаш и трепеш мобки от много малки до малки и големи и малко по-големи до големи. Отключваш шорткъти до боса. Абе разходки из нивото и после голяма зала или открито пространство и боса.
dzhiny тва Хиперион ли? Шрайка.
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
26 август 2024
Баш той ) Чел ли си я?
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
26 август 2024
Идеята на соулс заглавията е експлорейшъна,намирането на готини айтеми,които да ти помогнат в играта,различните билдове и тн.Тук разработчиците са се опитали да се конкурират с ER явно,но там света е огромен както казах преди.Игра с подобни размери на нивата,трябва да има по-малко шефове.Добре че са лесни.Тази мечка в баш главния шеф на първи чаптър.Аз най-после срещнах един шеф,който може да мине за труден.20 минути ми трябваха.Опционален, в скрита зона на 5 чаптър.Беше забавен бой.Сега само 6 ми остава.
vldir
Мнения: 1845
Цитиране
26 август 2024
dzhiny Чел съм я. Велика фантастика.

The_Doctor46 способност да запаметяваш движенията на урунгелите. Аз нямам и не ми трябва, щото като всеки си има и други неща за мислене. При мен стават малко по-бавно нещата, ама и аз не се насилвам да ги помня. Утрепе ме 10 пъти и се ядосвам и все повече грешки правя.
Иначе белия блатния не е кой знае какво. Почти го утрепах.
Може би и почнах с нагласата, че е "лайт соулс" и за това ме пуца доста. Предния змията и той ме би малко.

Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
27 август 2024
Аз приключих вече Alan Wake II и който казва, че гейминга бил умрял, "вече не ги правят игрите както преди" и прочее чичарски глупотевини, мога да му кажа да си играе Moon Patrol и Марио и да не се занимава повече
А които пък бойкотират играта, понеже била само в Епик и я няма в любимия им Стийм, са ми още по-смешни.

Играта е уникална и ми е топ засега за годината. Banishers също много ме изкефи. Сега почвам най-после по-лежерно приключение с The Invincible, което предусещам ще е интересно, а междувременно се каня и на Still Wakes The Deep.

LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
27 август 2024
Вече не ги правят игрите както преди! Муун Патрол е велика, въобще не ми я пипай, цялото ми детство е минало там, както и в Golden Axe II - Revenge of the Death Adder. Двете най-велики игри за всички времена )))
bonchef
Мнения: 76
Цитиране
27 август 2024
Ъъъъ...попрочетох малко тук. И опитвам да играя това Remnant 1. И доколкото разбирам ще се шляя напред назад избивайки гадини докато успея да намеря верния път натам дето съм тръгнал. При това точна последователност няма и ще трябва да изстрадам всичко през проба , грешка ли? По пътя се набиваш и на гадини дето явно към момента трябва да оставиш щото бързо приключваш курса при битка с тях. Нещо много объркващо ми изглежда.
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
27 август 2024
Ще свикнеш, Бончев, аз трябва да се върна на първия Remnant, една от малкото соулс-лайк игри, която много ме изкефи. Объркващо е, да, не е като обичайните игри с карта и цел. Точно проба/грешка е смисъла и както ще ти кажат соулсърите, идеята е да ъпгрейдваш екипировка и умения и да ставаш по-силен с времето. Да ти разкъсат анала босовете, ама ти за 4-5 часа игра да им научиш схемите и да ги победиш
logout
Мнения: 364
Цитиране
27 август 2024
Ubi се изложиха с лънча на SW Outlaws за РС. Когато синхронизира постиженията или сейфовете с облака и играта крашва, можеш да изключиш синхронизацията на сейвовете, но не можеш за постиженията. Тъпото е, че крашва без грешка, синхронизира автоматично (все едно си излязал от игарта), стартираш и на следващото постижение повтаряш. Иначе добутах първите две мисии - атмосферата са я уцелили, Никс е супер добавка, графиката изглежда много добре, ако човек няма големи очаквания за играта става, не е задължителна за купуване, но един месец Ubi+ да я изиграеш не е чак толкова лоша сделка (за тези, които не са я купили).
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
27 август 2024
Да,в Remnant 1 нивата са random generated.Когато умреш,трябва наново да търсиш пътя.Това хем е готино,хем не ми харесва понякога.Даже и шефовете(без баш главните) са рендъм.То и заради това не стана популярна сред спийдрънърите.Мисля,че само Dist направи някакви рънове.Рос,игрите не ги правят както навремето,да,развиват се.Някои към по-добро,други напротив Иначе имаш предвид,че Alan е сред най-добрите,които си играл през годината,а не че ще ти е в топа на тукашната ни класация,защото вече гласувахме за нея миналата година. Star Wars Outlaws мисля утре да я пробвам с плюса,че имам още да довършвам Wukong.От ревютата разбирам,че си е типичната Юби игра,с някои добри идеи.Заради това ще я пробвам,не за друго.Да видя какви са тези добри идеи. Отдавна изгубих надежда,че ще извадят наистина добра игра.Е, принца беше,чак се зачудих,но явно сега се връщат към бездушните,безлични игри,които бълват.
lyubohar
Мнения: 3269
Цитиране
27 август 2024
Rostik79 написа
Играта е уникална и ми е топ засега за годината. Banishers също много ме изкефи. Сега почвам най-после по-лежерно приключение с The Invincible, което предусещам ще е интересно, а междувременно се каня и на Still Wakes The Deep.

Тоя Invincible го изиграх в youtube, точно такъв тип игра е Но са нацелили атмосферата на Лем доста добре.

Alan Wake II беше много добър за мен, но нещо ми липсваше накрая, черешката на тортата я нямаше (без да мога да определя каква е)

Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
27 август 2024
logout написа
Ubi се изложиха с лънча на SW Outlaws за РС. Когато синхронизира постиженията или сейфовете с облака и играта крашва, можеш да изключиш синхронизацията на сейвовете, но не можеш за постиженията.

То това ако е проблемът за премиерата, по днешните стандарти значи е по-скоро успешна премиера, хаха

Но май само абонатите на Ubi+ имат достъп засега, нали така? В петък е "истинската" премиера.

<
1
...
326
...
339
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.