Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
327
...
339
>
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
27 август 2024
Аз мислех да взимам SW Outlaws, но нещо се разколебах и ще я отложа след година-две като влезе в Плюса. И без това имам достатъчно игри да цъкам в момента. А и Стар Уорс вселената е необятен и гнусен Дисни-шит за мен.
BloodDagger
Мнения: 270
Цитиране
27 август 2024
На Wukong-а и аз го бих блатния сравнително бързо вчера и се нашибах в една secret зона (трябва да се бият 3 камбани). До колкото четох, босът там вътре бил сравнително труден; реално е по-тегава версия на синия с голямата глава. Ем, от сефте го тръшнах. Иначе pillar stance-а е уникално полезен и по супер комичен начин приключих голямата глава с него - качих се на пръчката, стана дълга и като се засили към мене го шибнах по главата
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
27 август 2024
Повечето шефове се минават от първи път(ако имаш опит с този тип игри разбира се),чат чат някой шеф от втори или трети.Както казах,чак вчера срещнах един опционален,който ме мъчи 20 минути.Иначе аз ползвам само смаш стойката,само нея билднах,а всички други точки на де що ти дава демидж.Повече щети,повече критикъл,по-голям шанс за критикъл и в уменията.Има едно дето деактивира всички скилове,но ти дава масивен бонус на щетите,издръжливостта ти пада трудно и тн. Аз него го ползвам,плюс яко отвари за демидж и шанс за критикъл.Като се наставят всички тези неща,може срещу някои босове даже да не ползваш доджа.Само помпай и това е.
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
27 август 2024
Мен мечката ме мъчи, мъчи снощи. Наспах се и тая сутрин го свалих от първия път.
А отвари за демидж купих 1-2 от първия чаптър и свършиха. Сега във втория дори ги няма да се продават.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
27 август 2024
Ще можеш сам да си ги правиш по-натам.Трябва да си купиш рецептата.Като напреднеш,ще видиш.
Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
27 август 2024
От стриймчетата засега SW Outlaws ми изглежда играемо, но ще я играя по-нататък. Да падне на 40-60 лева след някой друг месец.
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
27 август 2024
Докторе, чудно ми е... че си добър - добър си, ама как па успяваш да ги сваляш от 1-2ри път без да им проучиш комботата? То в някак не до рефлекс, а до отиграване.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
lyubohar
Мнения: 3269
Цитиране
27 август 2024
Изчакай да видиш Лудничаря
nightwarrior
Мнения: 4056
Цитиране
27 август 2024
Във втора глава ти дава да си крафтваш сам поушънки. А към края отключваш един дето ти правимпоушънки(срещу определени материали) дето перманентно ти увеличават статистики.

Повечето със соулс игри опти зад гърба си би трябвало да сваляме доста от босовете с малко опити. Едно че по-лесно свикваме с муувсетите, едно че вероятно на първите опити сме по-дълго в битката отколкото някой с по-малко опит.

То е като карането на кола. Един път знаеш ли как, като смениш колата ти трябва малко време да свикнеш с новата, ама не е и като да се учиш наново. Аз затова се и изненадах от колегата по-горе че се е предал, с оглед че има опит. И при мен обикновено 1-2 опита да достатъчни, редки случаи за повече(примерно опшънъл прасето във втората зона, ама там си беше чисто моя идиотщина).

Иначе да, то това си е почти правило, закъсаш ли на някой бос, дай си почивка и обичайно го смачкваш от следващия опит. Аз една вечер така Геничиро в Секиро го мъчих, мъчих. Отидох да се разходя, като се върнах седнах и от раз го смачках.

Соулс игрите не изпитват толкова уменията ти(щом аз дето съм с две леви ръце се справям), колкото дали ще се предадеш.

The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
27 август 2024
Найт е обяснил,всичко е до опит.Когато имаш опит в жанра,а аз играя буквално от създаването му с Demon Souls,нещата стават много по-лесно,а в Black Myth шефовете до 6 чаптър са си леснички с едно,две изключения.Сега,ако играеш игрите на баш създателя на жанра FROM,тогава никой не може да те подготви за гадостите,които правят понякога. Ето, в DLC-то на ER, последния бос ме разнася здраво с часове преди да го убия.Говорим за много часове.Аз правя и челиндж рънове,разбирай без да ъпгрейдвам геройчето или със по-слаби оръжия и тн.Когото попаднеш на шефове като в Wukong и имаш моя опит,да не говорим на някой по-добър,тогава ти се струват като разходка в парка.В 6 чаптър вече има повече предизвикателство.Там шефовете ме бият да речем 4-5 пъти преди да го сваля,макар че двама и те паднаха от първи опит.
lyubohar
Мнения: 3269
Цитиране
27 август 2024
nightwarrior написа
Соулс игрите не изпитват толкова уменията ти(щом аз дето съм с две леви ръце се справям), колкото дали ще се предадеш.

Точно. И аз се считам за доста вързан в ръцете и определено не ги минавам с лекота босовете, но ми е прекалено интересно какво ще видя по-натам и се заинатявам и така
lyubohar
Мнения: 3269
Цитиране
27 август 2024
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
27 август 2024
Започнах и Mutan Year Zero, та да си 'почивам' леко от маймунджалъците, че ми идва нанагорно... Любо, май ти я беше играл? Изглежда интересно (не съм играл xcom).
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
28 август 2024
Мутанта е супер, там трика е максимално народ от враговете да ги пукаш стелт и играта става лесна

По темата, аз се позарибих по Dragon Age: Inquisition отново и си правя стабилно плейтру там, чакайки новата игра в края на октомври. Имам някои забележки, но като цяло си ме кефи много за игра на вече 10 години. Графиката е остаряла безвъзвратно, героите са супер плоски и едностранни, но геймплеят си ме кефи, има си някаква магия, знам ли аз

dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
28 август 2024
Във втория чаптър като казахте, че имало някакъв опционаел, който се опъва, този Stone Vanguard ли визирахте? Че наистина мноого бавно го свалям.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
<
1
...
327
...
339
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.