Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
328
...
339
>
Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
28 август 2024
Подхванах The Invincible и не мога да отлепя до 0:00 часа снощи. Едни 4+ часа направих (което съдейки по продължителността на играта е повече от половината игра, хаха). Но е много зарибяващо и увлекателно. Мислех, че ще е малко по-близо до историята на Лем, а се оказа, че е съвсем отделна история, която се развива покрай събитията от разказа и които събития май са по-скоро вдъхновени от оригиналната история. То всъщност си го пише, де "inspired by ...". Графиката е минималистична, но много красива. С този темп довечера я приключвам. 39 лева за игра, която на две сядания изиграваш.
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
28 август 2024
dzhiny написа
Във втория чаптър като казахте, че имало някакъв опционаел, който се опъва, този Stone Vanguard ли визирахте? Че наистина мноого бавно го свалям.
Във втори нямаше трудни шефове,но това за мен Чак в пети има трудни,а вчера свърших играта и последния шеф е наистина трудничък.Баш си соулс бос.
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
28 август 2024
Значи твърде вероятно е, аз да не успея да я завърша...
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
28 август 2024
dzhiny написа
Значи твърде вероятно е, аз да не успея да я завърша...
Номера в подобен тип игри е да не се отказваш и да се учиш от грешките си.Сега,ако много се напрягаш и се ядосваш,няма смисъл,щото игрите са за удоволствие.Аз обичам такива игри,но също се ядосвам чат чат.Примерно имаше един "забавен" случай,когато играх Dark Souls 3 за първи път.Та стигам аз до Lothric Prince(brothers),на мен ми беше най-труднитя шеф в основната игра поради някаква причина(въпреки че Неймлес се води най-тегав) и го мъча X време.Сваляам го на един удар кръв във втора фаза и решавам да не доджвам,да се излакомя,замахвам,но в същото време, и той замахва,удрям го,той ме удря, и двамата умираме.Това ми се е случвало и при други шефове за толкова години,и когато стане така,играта ти признава убийството,но тук има една подробност.След като убиеш Lothric,преди да ти излезе надписа,че си го убил,минава повече време,защото говори,а твоята анимация за умиране е по-бърза и заради това не ми призна.После трябваше да го мъча още сума опити.Та ей такива "забавни" моменти могат да те ядосат.
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
28 август 2024
Ами не мога да кажа, че след 20-30 опита не ми идва да нацепя монитора при поредното умиране... Ще я мъчим пък да видим до къде ще го докараме, но определено не ме хвана крастата по тая игра . Трябваше да вложа тия пари по-скоро в Догмата. Са не смея да взема и нея хаха. Тоя пък хакер(ка) Empress-a, се е покрил и нема ни една игра с Denuvo кой да кракне, че да тестваме преди да купим, типично по бай Ганьовски. Кой знае колко хора искат да му резнат главата
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
28 август 2024
Значи все пак в крайна сметка си е соулска игра Маймуната и май си я махам от списъка.
Не виждам защо да се нервирам по 9 часа всеки ден на работа, че като се прибера пак да се нервирам с някой крив бос, който цяла вечер трябва да трепя, вместо да прогресирам в някоя story-driven геймка, пък била тя и walking simulator.
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
28 август 2024
То никой не е отричал,че е такава,просто по-лесна от обичайните соулски заглавия.Има си предизвикателство,но нищо общо с ФРОМ или Тийм Нинджа,макар че шефовете на Тийм Нинджа са доста по-поносими от ФРОМ.При техните игри е по-тегаво да стигнеш до боса,отколкото самия бос.Както каза Найт,когато някой попита коя игра да започне,че да навлезе с нея в жанра,това трябва да е първото заглавие,което да препоръчаш.
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
28 август 2024
Rostik79 написа
Значи все пак в крайна сметка си е соулска игра Маймуната и май си я махам от списъка.
Не виждам защо да се нервирам по 9 часа всеки ден на работа, че като се прибера пак да се нервирам с някой крив бос, който цяла вечер трябва да трепя, вместо да прогресирам в някоя story-driven геймка, пък била тя и walking simulator.

Истината за соулс лайната в две изречения

Джини, Догмата е съвсем различен стил, типично RPG, там е важно да си построиш правилно партито и да ги накичиш с правилната екипировка и всичко е точно. Нищо общо нямат като трудност със соулс игрите, освен това там ти избираш трудността- правиш я easy и се "разхождаш в парка" след работа

nightwarrior
Мнения: 4056
Цитиране
28 август 2024
Да, Догмата не е соулска. Честно казано ако се двоумиш, скочи на първата. Разликата с втората (освен стори разбира се е) основно в графика, двойката е по-полирана и имат няколко различни класа една спрямо друга. Иначе като идея, тип игра и т.н. са много еднотипни. Пък първата я има кракната(май).

Иначе не, тоя каменния си е основен, макар че реално там в същата битка можеш да отключиш още един и става меле босовете и ти, всеки за себе си(даже може да изчакаш да се поизтрепят и тогава да скочиш). Този дето ми даде ядове е едно прасе, ама до него не можеш да стигнеш един вид без да искаш(поне така май беше). Като пак казвам, труден ми беше само щото играх тъпо. Като видях къде ОЧЕВИДНО трябва да застане, че да не ме мъчи единствената му булшит атака, и той беше лесен. Просто аз бях кьорав в началото.

Реално то затова игрите са според вкуса. Мен като бос ме бие, даже обикновено ми грейне усмивка. Не толкова щото съм мазохист или нещо, а щото има шанс да е предизвикателство.

Преди излизането на ЕР dlc-то направих платина на DS3 на конзолата и там та да го направиш, трябва да биеш Nameless King на Ng++. Не го бях правил досега. Хилих се през цялото време, а като успях да го тръшна, кефа беше голям. Сега по Коледа като затишат игрите мисля да гоня ачийвмънтите и на РС-то. Може би аз съм нещо сбъркан, но мисълта ми е ако не се кефи човек на подобно нещо, няма защо да се трови.

lyubohar
Мнения: 3269
Цитиране
28 август 2024
dzhiny написа
Започнах и Mutan Year Zero, та да си 'почивам' леко от маймунджалъците, че ми идва нанагорно... Любо, май ти я беше играл? Изглежда интересно (не съм играл xcom).

Не е хич лоша игрицата, но не е точно "лесна", както и повечето Xcom-подобни Честно казано върха в тоя жанр е XCom 2: War of The Chosen, бих ти препоръчал да почнеш от нея. Макар че след това другите ще ти се виждат малко meh

Иначе Мутантите са много симпатични - някви сладки животинки, които псуват като каруцари и е с приятно чувство за хумор. Хареса ми на мен определено.

The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
28 август 2024
Пуснах си абонамент на Ю плей плюс и сега инсталирам Star Wars-a да видя как ще е.След като приключих Wukong, някак си нямам желание да правя втори рън.Играта ми хареса доста,но не може да се сравнява с издродщините на ФРОМ Примерно ДЛС-то на ER го минах 5 или 6 пъти откакто излезе,а смятам и още да правя,когато нямам какво да играя.

Сега видях,че Final Fantasy 16 има вече дата за PC-17 септември Това съм го пропуснал,но на 19 излиза Ragnarök,та някой от конзолните колеги,който е играл и двете да каже коя по-напред да взимам.И двете ще ги играя в даден момент,но няма да е едновременно,че много разходи напоследък.Игри,монитора ми се счупи и купувах друг, и тн. а мисля и да ъпгрейдвам машината,когато излезе nex gen-a на NVIDIA

dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
28 август 2024
Любо, мислил съм за XCOM-ите ама просто никак не съм фен на космически и извънземни таматики в игрите, докато в мутантите повече ми допадат такива чудати геройчета...
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
28 август 2024
Разцъках малко таз годишната Metroidvania - Tales of Kenzera и започва много приятно.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
29 август 2024
Как се справихте с тоя Yellow wind (последния на втори чаптър). До колкото виждам за да е по-лесно трябва да се намери някакъв item Wind Tamer. Също имало втори каменен бос някъде, от който може да се вземе по-добър 'staff'..? Нещо от тия неща направихте ли за олеснение или го бихте с голи ръце, докато си пиете кафето ?
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
29 август 2024
dzhiny написа
Как се справихте с тоя Yellow wind (последния на втори чаптър). До колкото виждам за да е по-лесно трябва да се намери някакъв item Wind Tamer. Също имало втори каменен бос някъде, от който може да се вземе по-добър 'staff'..? Нещо от тия неща направихте ли за олеснение или го бихте с голи ръце, докато си пиете кафето ?
Намери скритата зона,изпълни един страничен куест и ще имаш въпросните айтеми.Всъщност бяха два куест може би.Не си спомням вече. Аз лично ползвах този vessel.
<
1
...
328
...
339
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.