Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
329
...
339
>
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
29 август 2024
Да, направих куеста (благодрение на тубата), защото бях ги паснал част от нещата и стъпките и го взех. Отивам да го оправя тоя.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
nightwarrior
Мнения: 4056
Цитиране
29 август 2024
Взех чайма от сайдкуеста. Нататък също е полезен, щото с него дефакто можеш да спреш по една тегава атака на всеки бос.

Иначе това за каменния е друг сайдкуест, там д очите на Буда. Това е дето разправях, че можеш да го активираш и да се биете ти едновременно с двамата каменни, а и те помежду си.

dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
29 август 2024
Аз бях събрал очите на Буда и бих единия каменен, ама не разбрах какво да направя натам за да направя тоя куест, а вече влезнах в трети чаптър. А то какво ти дава тоя сайд куест? Не ми казвай ъпгрейд на стафа, който изтървах... Играта почва да ми харесва лека полека..и с болката се свиква.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
bonchef
Мнения: 76
Цитиране
29 август 2024
Да питам дреболийка. Тъй като баш такива игри до този момент не съм играл. За Remnant говоря и да кажем , че това е соулс игра каквото и да значи това нещо. Разбира се от това което виждам много от игрите съдържат тези елементи , но не точно в такава атмосфера ако мога така да се изразя. И чета и гледам из нета за билдове, оръжия и други хитринки. Но тези дето показват тези неща явно са я превъртали тази игра баре по 3-4 сигурно и повече пъти. Аз от едно известно време, общо взето поради това щото аз трудно играя повече от час, тъпча на едно място. И разбира се почвам отначало. И въпроса е- материали се събират , избитите врагове ги пускат обаче има ли шанс да докопам по добро оръжие или броня или трябва непременно да се развие играта до определено ниво за да се появяват и такива предмети? Леко изнервящо е това нещо или поне за мен.
logout
Мнения: 364
Цитиране
29 август 2024
The_Doctor46 написа
Пуснах си абонамент на Ю плей плюс и сега инсталирам Star Wars-a да видя как ще е.

Ако ти се появи memory leak на паматетта на видеокартата - проблема е основно в настройките за светлините, по-грозно изглежда, но проблема изчезва (вчера мина някакъв пач, но нищо не оправи).

The_Doctor46 написа
Сега видях,че Final Fantasy 16 има вече дата за PC-17 септември Това съм го пропуснал,но на 19 излиза Ragnarök,та някой от конзолните колеги,който е играл и двете да каже коя по-напред да взимам.И двете ще ги играя в даден момент,но няма да е едновременно,че много разходи напоследък.Игри,монитора ми се счупи и купувах друг, и тн. а мисля и да ъпгрейдвам машината,когато излезе nex gen-a на NVIDIA

Според мен което и да вземеш от двете няма да сбъркаш, поне на мен и двете ми харесаха.

Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
29 август 2024
dzhiny написа
Аз бях събрал очите на Буда и бих единия каменен, ама не разбрах какво да направя натам за да направя тоя куест, а вече влезнах в трети чаптър. А то какво ти дава тоя сайд куест? Не ми казвай ъпгрейд на стафа, който изтървах... Играта почва да ми харесва лека полека..и с болката се свиква.
Не изпускаш нищо,просто,защото може да се върнеш чрез пътуването в зоната на втори чаптър и да си направиш куеста
logout написа
The_Doctor46 написа
Пуснах си абонамент на Ю плей плюс и сега инсталирам Star Wars-a да видя как ще е.

Ако ти се появи memory leak на паматетта на видеокартата - проблема е основно в настройките за светлините, по-грозно изглежда, но проблема изчезва (вчера мина някакъв пач, но нищо не оправи).

The_Doctor46 написа
Сега видях,че Final Fantasy 16 има вече дата за PC-17 септември Това съм го пропуснал,но на 19 излиза Ragnarök,та някой от конзолните колеги,който е играл и двете да каже коя по-напред да взимам.И двете ще ги играя в даден момент,но няма да е едновременно,че много разходи напоследък.Игри,монитора ми се счупи и купувах друг, и тн. а мисля и да ъпгрейдвам машината,когато излезе nex gen-a на NVIDIA

Според мен което и да вземеш от двете няма да сбъркаш, поне на мен и двете ми харесаха.

Имах проблеми за съжаление,но какво да се очаква от Юби.Ще видя настройките по-късно,благодаря.Иначе играта ми допадна някак още отначало.Не знам какво точно,атмосферата ли или друго,но я разцъках с удоволствие.Може би ,защото не очаквам нищо от Юби. Колкото до игрите,да и аз чух хубави неща за двете,заради това се чудя.
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
29 август 2024
bonchef написа
Да питам дреболийка. Тъй като баш такива игри до този момент не съм играл. За Remnant говоря и да кажем , че това е соулс игра каквото и да значи това нещо. Разбира се от това което виждам много от игрите съдържат тези елементи , но не точно в такава атмосфера ако мога така да се изразя. И чета и гледам из нета за билдове, оръжия и други хитринки. Но тези дето показват тези неща явно са я превъртали тази игра баре по 3-4 сигурно и повече пъти. Аз от едно известно време, общо взето поради това щото аз трудно играя повече от час, тъпча на едно място. И разбира се почвам отначало. И въпроса е- материали се събират , избитите врагове ги пускат обаче има ли шанс да докопам по добро оръжие или броня или трябва непременно да се развие играта до определено ниво за да се появяват и такива предмети? Леко изнервящо е това нещо или поне за мен.
В игрите в този жанр,няма по-добро или лошо оръжие/броня с известни изключения.Избираш с какво да играеш според твоя стил.Просто ъпгрейдваш.
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
29 август 2024
Bonchef, вярвам, че срещу подходящото направление, Докторът ще ти даде най-правилна насока.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
bonchef
Мнения: 76
Цитиране
29 август 2024
Мдаа......... Ако правилно те разбирам с умрелия пистолет дето ми го дадоха в началото ще мога да го наточа така , че да мина цялата игра ли? Чак не ми се вярва. Един слот за модификация на оръжието и останалото от билд на бронята и айтъми. Вече няколко пъти срещам сравняването на тази игра с Hellgate London. Дано не прилича на нея, че нея така и не я довърших. Просто ми беше омръзнало от еднообразието на противници и едни и същи механики. Тук таме леко подобрени оръжия. Поради същите причини не изиграх и Bordeland след 1-та. Как да е. Може просто да не са моите игри.
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
29 август 2024
Това им е хубавото на тези игри,ако си достатъчно добър,може да минеш играта и с голи ръце,буквално.Не говоря за Remnant в случая,защото е с огнестрелни оръжия,но за повечето игри от жанра.Повече се залага на умението,не толкова на това,което ползваш.В правилните ръце,всяко оръжие става OП.Примерно в не-соулс RPG-тата,които са разделени на зони,тоест ако си в зона която изисква по-висок левъл,не може да я минеш,защото дори и да имаш умение,не правиш никакви щети на противниците.А и какво значи едни и същи механики и оръжия?Абсолютно всяка игра е така.Взимаш си шутър да речем и имаш пистолети,пушки,снайпери,базуки, и тн.Може да намериш само по-добри като статистика.Не знам какво друго да се очаква.Същото е с жанра.Играеш спортни,механиките са едни,играеш рейсъри,други,но са си едни и същи през цялата игра според жанра.
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
29 август 2024
Вече имам чувството, че тези игри се играят НАРОЧНО като отговор на уок помиярщините в другите игри. И хората си викат- по-добре да се мъчим два часа с някой бос и да скачаме като маймуни отколкото да ни показват дебела негърка в инвалидна количка (Конкорд) или някой неопределен педераст.
В момента едновременно два милиона играят Маймуната в Стийм. Предполагам, че играта не е толкова добра и всичко е само временно. Поне на трейлърите, които съм гледал, не виждам АБСОЛЮТНО НИЩО ИНТЕРЕСНО И ИНОВАТИВНО като история и геймплей.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 917
Цитиране
29 август 2024
Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
29 август 2024
Четох, че даже в Китай свършили плейстейшъните от магазините, че много китайци си купували конзола само заради тази игра.
lyubohar
Мнения: 3269
Цитиране
29 август 2024
Ем така ще е и у нас като излезе Марко. Ще изкупят конзолите.
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
29 август 2024
lyubohar написа
Ем така ще е и у нас като излезе Марко. Ще изкупят конзолите. ;\)
Мхм,100 процента
<
1
...
329
...
339
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.