Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
332
...
339
>
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
03 септември 2024
Хай,този вмирисания и аз съм го запомнил.Май жена му се оплакваше и ти трябваше да го примамиш някак.
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
03 септември 2024
Аз мислех като малък, че девелопърите са някакви страшни убитаци, които само кодират и нямат никаква визия за живота и хората около тях, винаги съм ги смятал за изолирани, страшни нърдове, които са тотално "забили" на компа. А се оказва, че това не е точно така. Или поне тези, които пишат сценариите на игрите, явно не са Постоянно срещам някакъв тънък присмех към света, като играя игри. Примерът за този вмирисания, например- явно са имали някакъв колега, който вони и са решили да го ебават, като го вкарат в играта.
Примерно в Darkest Dungeon II единият регион е само град в пламъци, като шефчето, което трябва да убиеш е луд библиотекар, на който комбо умението му е Mandatory Reading, с което ти сдухва героите, нещо, което ми напомни задължителните тъпни, които сме чели за училище. Сърцето ти иска да чете Майн Рид и Емилио Салгари, а те принуждават да четеш някоя тъпня на Вазов или Ботев (те са страхотни писатели/ поети, но в пети клас не си дорасъл за тях, дори не можеш да осъзнаеш времето им и битките им). В друг регион в играта, всички се бяха отдали в едно село на свръхконсумация на храна, нещо, което е директна препратка към развитите общества - имаше дори някакво "създание", което повръщаше храна като "умение", така наречената преграда и принуждава предните герои (близо до него) да не могат да го стигнат с мечовете си
nightwarrior
Мнения: 4056
Цитиране
03 септември 2024
Concord приключи курса. Очаквах да влезе в плюса до месец, ама да спрат сървърите... Признавам това и мен ме изненада.
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
03 септември 2024
nightwarrior написа
Concord приключи курса. Очаквах да влезе в плюса до месец, ама да спрат сървърите... Признавам това и мен ме изненада.
При продадени общо под 25К бройки(PC+PS) не е толкова чудно.Прочетох,че в steam никога не е удряла и 700 играчи да играят по едно и също време.Доста неуспешна игра.
nightwarrior
Мнения: 4056
Цитиране
03 септември 2024
Да, да, ама все си мислех че Сони в някакъв опит да избият нелепите пари, които набиха ще я пуснат безплатна и с продажба на скинове. Но явно са решили да теглят чертата.
vanmx
Мнения: 659
Цитиране
04 септември 2024
Играя една инди игра от тип ретро шутър - Prodeus

Безообразно копи пейст от Doom. Графика тип Doom 1 и Doom 2. Пикселизирана и за враговете и обектите по картата са използвали същия тип похват с 2d картинките кото да имитират 3d - имаше си термин за това нещо, ама не го помня. Предполагам се сещате за какво става дума

Върху тази пикселизирана ретро графика обаче имаш съвременни контроли, визуални ефекти като от последните doom игри и отново, метъл саундраци и кървища. Част от картите, локациите или поне определени части от тях напомнят на Quake 2 и вероятно други игри от този тип които не съм играл. Който е фен на тои тип пуцалки, препоръчвам му Prodeus с две ръце.

Mitko6000
Мнения: 1272
Цитиране
04 септември 2024
Явно разработката на Concord, не е загубила достатъчно пари за Сони, че да се мъчат да си ги избият. И вместо това, са решили просто да избавят играта от мъките й. Не че на някого ще липсва. Изглеждаше си като провал от километри. Уж казват, че няма да е за постоянно, ама като нищо да е.
hyper
Мнения: 657
Цитиране
04 септември 2024
vanmx написа
Върху тази пикселизирана ретро графика обаче имаш съвременни контроли, визуални ефекти като от последните doom игри и отново, метъл саундраци и кървища. Част от картите, локациите или поне определени части от тях напомнят на хQuake 2 и вероятно други игри от този тип които не съм играл. Който е фен на тои тип пуцалки, препоръчвам му Prodeus с две ръце.

Забавното е, че Proteus е нейният по-стар и далеч по-спокоен брат

https://youtu.be/6WlSvrPVfmM?si=RFbt2NBH9UxpI7Gd

Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
04 септември 2024
Има една категория геймъри, които пълнят гащите от кеф като видят пикселизирана графика.
nightwarrior
Мнения: 4056
Цитиране
04 септември 2024
Вчера минах Wukong-a. Мен малко ме разочарова 6та глава. Да можеш да летиш и имаше някои прилично луди битки(особено финалният бос). Някак си другите глави пак имаха доста пътеки по които да минеш, тайни. Вярно че тук ти дават да летиш, но заради това се губи фокус. Буквално летях и се оглеждах за по-широко полянки, та да видя дали не са бос арена.

Тайния(може би) бос във Великата Пагода също беше лудница.

Като цяло, въпреки по-слабата(за мен) последна част, играта беше лудница. Ще видя дали да не гоня ачийвмънтите в Ng+, че и Space Marine се задава, пък за него съм доволно нахъсан.

LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
04 септември 2024
Rostik79 написа
Има една категория геймъри, които пълнят гащите от кеф като видят пикселизирана графика.

Като видя игра с пиксел графика, бягам надалеч

lyubohar
Мнения: 3269
Цитиране
04 септември 2024
Зависи, и аз много мразя принципно - да речем Minecraft, при все че ми харесва като игра, ми е много грозен.

Но има адски добре направени pixel art игри, например Blasphemous или Animal Well. Толкова са мазни и красиви, че докато играеп дори не разбираш, че са пиксел арт.

The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
04 септември 2024
6 чаптър е само това.Търсиш босове докато летиш,за да събереш последния сет.Доста глупава глава за мен .Трябваше да си следва формулата от предните 5.Не знам защо така са решили.Колкото до пикселизираната графика,аз рядко мога да търпя това.Става ми кофти на очите.Играл съм Blasphemous,но там е доста поносимо.Не е чак толкова пикселизирана както Minecraft или споменатия шутър.
lyubohar
Мнения: 3269
Цитиране
04 септември 2024
Еми точно - поносимо е, защото е добре направено и много красиво Иначе ако се вгледаш си е 100% пиксел арт:
https://i.pcmag.com/imagery/reviews/05eD8kIKpYn45AuF4NDTIuE-4.fit_lim.size_1050x.jpg
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
04 септември 2024
Към финала съм на шедьовъра Divinity Original Sin 2. Четвърти акт е доста труден (на нормална трудност). Има ли някой, който е завършвал играта?

Тъй като тва беше първото ми сериозно cRPG и се оказа, че в него dungeon & dragons рулсета го няма, това много ми допадна и Baldur's Gate 3, по скоро бих го паснал на тоя етап, тъй като и той ще е като втора работа, но се замислям за Pillars of Eternity 2, някой дали я е играл?

Между другото се очаква и Divinity Original Sin 3, след дългата почивката, която ще си вземе студиото от Baldursa.

"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
<
1
...
332
...
339
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.